Hackerlığını Test Et (Şakasına )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Hackerlığını Test Et (Şakasına )
HTML ve PHP bilgisine bakan bi site. Ne html ne php biliyorum hatta derslerden dolayı hiçbirini öğrenemedim . 2 dkda 7. adıma çıktım acayip uykuluyum ölüyorum yani :D 7 de kaldım şuanlık. Bakalım siz kaç yapacaksınız :)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
4 e kadar geldim sonra daha aynı şekilde devam edeceğini düşünerek bıraktım.. Sıkıcı ..

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
4 e kadar geldim sonra daha aynı şekilde devam edeceğini düşünerek bıraktım.. Sıkıcı ..
he he sıkıcı Yapamayınca sıkıcı oldu dimi :D Adamlar hackerlik testi diyor hep aynı olurmu hiç ? Devam et mert abi . İddia ediyorum 7 de kalacan :D

- - - Eklendi - - -

ayrıca hackerlıkta daha bundan sıkılıyorsan hackerlığı unut derim . (Niyetin varsa hani ) :p

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
hacker olan insan ben hackerım demez :zzz: hackerlık övünülecek bişey değildir

ibrother

ibrother

Üye
boş bi site hiç bi halti çozemez. hacker lik bunlarin testine kaldiysa..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

he he sıkıcı Yapamayınca sıkıcı oldu dimi :D Adamlar hackerlik testi diyor hep aynı olurmu hiç ? Devam et mert abi . İddia ediyorum 7 de kalacan :D

- - - Eklendi - - -

ayrıca hackerlıkta daha bundan sıkılıyorsan hackerlığı unut derim . (Niyetin varsa hani ) :p
7: images/included.gif

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bu arada sen hackerlığın temel ilkesini bilmiyorsun bu belli.. Kendine hacker diyorsan orada burada ben şu siteyi hacklerim ya da ben hackerım demeyeceksin. Birçok konuda rastladım. Hackerlık bu değildir.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Lvl 20 sayfasını kaldırdım. Spoiler gibi olmasın şimdi

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
boş bi site hiç bi halti çozemez. hacker lik bunlarin testine kaldiysa..
php ve html bilgisine bakıyor. Kolay olduğunu bende biliyorum zaten . Adamlar dalgasına koymuşlar hackertest diye. Anlamayan varsa ben ne yapayım....

- - - Eklendi - - -

Bu arada sen hackerlığın temel ilkesini bilmiyorsun bu belli.. Kendine hacker diyorsan orada burada ben şu siteyi hacklerim ya da ben hackerım demeyeceksin. Birçok konuda rastladım. Hackerlık bu değildir.
Ben hackerim demiyorum. Hackerlık bi iki site hacklemek ile olacaksa zaten ortalıkta çoluk çocuk kaynardı. Hackerım dediğim konularda şakasına dediğimi herkes biliyor (zaten ifadelerimlede belli). Ayrıca bu site ile hackerlığı test ettiğini sanıyosan ben bişey yapamam mert abi :D yani bu siteyi adamlar dalga geçmek için yapmışlar besbelli. Resmen ufacık azcıcık html bilgi testi yapıyor. bu konuya bakıpta o sitenin hacker testi sitesi olduğunu sanan varsa benim elimden bişey gelmez. :) Zaten hackersam veya hackerlıkla ilgili bişeyler biliyorsam burda böyle millete gösteri yapmam. Allah aşkına abi ben bu siteyi dalga olsun diye paylaştım yani bunu benim ciddiye alıpta burda paylaştığımı düşünüyorsan ağlıycam :)

- - - Eklendi - - -

Yani biraz dikkat etseydeniz şu yazıya konuşmaya gerek kalmayacaktı....

"HackerTest.net will help you improve your JavaScript, PHP, HTML and graphic thinking in a fun way that will entertain any visitor!"

TheMadness

TheMadness

Üye
Html tamamen

otostopçu

otostopçu

Üye
orangehack team(tek kişilik team) :bud:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Zaten bu sayfa için hacker sayfası demedim..

tarxhn

tarxhn

Üye
birbirinize laf yetiştirmeyi bırakıp keyfinize bakın :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...