Alex Fenerbahçe'ye Veda Etti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
şu brezilyalı faslı artık bitsin yav 10 yıldır takımı rehin aldılar. Sanki Aykut hoca yokken alex süper oynayıp her yıl şampiyon yapıyordu. Nice teknik adamlar harcadı bu alex ve çetesi. Ama nihayet artık başkan gerçeği gördü galiba. Arkandayız Aykut hoca.

Jitou

Jitou

Üye
Aykut Alexi kıskandı olay bu Aykutu tanıyamamışız

m542tf

m542tf

Üye
marsilya maçında alex oyundan çıktı sonuç ortada aykut hocayı severim lakin sonuçlar ortada avrupa da 9 maçta 1 galibiyet sizce burada bir gariplik yokmu? Cezayı alex'e kesince ortalık süt liman mı olacak bienwenu hala bu takımda ve alex bi şekilde gidiyorsa dur arkadaş bi yanlışlık var burda der herkes.

haltie

haltie

Üye
marsilya maçında alex oyundan çıktı sonuç ortada aykut hocayı severim lakin sonuçlar ortada avrupa da 9 maçta 1 galibiyet sizce burada bir gariplik yokmu? Cezayı alex'e kesince ortalık süt liman mı olacak bienwenu hala bu takımda ve alex bi şekilde gidiyorsa dur arkadaş bi yanlışlık var burda der herkes.

vallahi süper ve çok doğru yorumlar yapıyorsun.ayrıca fenerbahçelisin bu ayrıca takdir ettiğim bişey.

o kadar çok soru var ki.ben alex gitmedim demedim gitsin devre arası yollasın ama böyle olmaz.zaten adamın kariyerinin sonu,gidecek ama böyle olmaz çok yazık gerçekten.kim oyun kurucu olarak görev yapacak aykut hep alexsiz sistem dedi tamam eyvallah kim oynayacak onun yerinde.o iyi kötü götürüyordu kim oynayacak çok merak ediyorum.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

vallahi süper ve çok doğru yorumlar yapıyorsun.ayrıca fenerbahçelisin bu ayrıca takdir ettiğim bişey.

o kadar çok soru var ki.ben alex gitmedim demedim gitsin devre arası yollasın ama böyle olmaz.zaten adamın kariyerinin sonu,gidecek ama böyle olmaz çok yazık gerçekten.kim oyun kurucu olarak görev yapacak aykut hep alexsiz sistem dedi tamam eyvallah kim oynayacak onun yerinde.o iyi kötü götürüyordu kim oynayacak çok merak ediyorum.

Bu sezon bittik zaten dua edelim de lig bitiminde ilk 5te kendimize yer bulalım

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

fenerbahçe galatasaray beşiktaş formasını koysun ilk 5te bitirir ama yaşananlar gerçekten kötü.

Alexe böyle veda ettiğimiz için çok üzgünüm :( keşke geçen yıl sezon sonu gitseydi :(

haltie

haltie

Üye

Sözleşmeyi fesheden Alex yani kadro dışı kalacaksam sözleşmeyi feshedelim diyor ve karşılıklı feshediliyor.Hocaya saygısızlık yapan ve bunu sürdüren gider herkes haddini bilmeli Halit.Bunu burada Hagi mi Alex mi tartışmalarına katılan ve görüşü belli olan biri olarak yapıyorum.

adama artık git dediler Murat adam o kadar karakterli ki giderken bile fenerbahçe bir oyuncu kaybetti ama bir taraftar kazandı diyebilecek kadar sizi seviyor fenerbahçeyi seviyor.

zaten böyle düşünen çok senin gibi genelde bir tepki var.

antu zaten orda söylemiş sana yapılanları unutmayacağız diye demek ki yapılan bir şey var.ben bile görseli indirdim gerçekten güzel olmuş berkant ta rahmetli oldu duygulanmadın değil.neyse tarih zaman herşeyi gösteririr hatamı doğru karar mı anlarız.ama vefasızlık her zaman hatadır.sen diyorsun ki parasını alıyor oynasın işte.bu adama efsane diyorsunuz ve öyleydi ama böyle efsaneliği kalmadı en çokta senin gibi düşünen taraftarlar üzmüştür onu,olay sadece para değil işte

m542tf

m542tf

Üye
Alex elbet birgün gidecekti ama bu şekilde değil şaraçoğlunda taraftarın önündü bir plaket verir teşekkür eder gönderirsin bazı oyunculara imzayı türübünlerin önünde imza attırdıkları gibi. Alex Türk futbol tarihine geçmiş ender yabancı futbolculardan biri bu şekilde gönderilmemeli.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Yorum yok...
...:@
......:grrr:
.........:sinir
.............:off:

haltie

haltie

Üye
Alex diye yazılır adam diye okunur.Güle güle alex hiç tartışmaya gerek yok ben beşiktaşlıyım her şey için teşekkürler alex bu camiada çoğu kişiye öğretemesende adamlığı çok kişiye gösterdin insanlığınla karakterinle hepimizin kalbini kazandın.Bence onun hatırına tartışma olmasın güzel şeyler konusulsun arkasından videoyu izleyerek başlayabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Alex diye yazılır adam diye okunur.Güle güle alex hiç tartışmaya gerek yok ben beşiktaşlıyım her şey için teşekkürler alex bu camiada çoğu kişiye öğretemesende adamlığı çok kişiye gösterdin insanlığınla karakterinle hepimizin kalbini kazandın.Bence onun hatırına tartışma olmasın güzel şeyler konusulsun arkasından videoyu izleyerek başlayabilirsiniz.

somuru:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Alex in yaptığı çok yanlıştı evet buna itirazım yok ...
Yıllarca fenerbahce ye nice zaferler kazandıran kralex e böyle bir ayrılık, davranış hiç yakışmadı ...

Aykut geldiğinden beri her alex aykut tartışmasi var . Yazıklar olsun ...

lolaman

lolaman

Üye
Evde ilk babam dedi Alex gitti dedi şaka yapıyor sandım gerçekten dedi gel gösteriyim dedi baktım gerçekmiş gözlerim doldu halada dolu duruyor boğazım düğümlendi biz şimdi nasıl unutacağız bu sözleri "Alex topun başında." "Alex attı 2 oldu sayın seyirciler!" "Alex vurdu ve GOOOOOOOOOL" " Golü atan futbolcumuz DE SOUZAAAAAAAAAAA ALEEEEEEX ,DE SOUZAAAAAAAAAAAA ALEEEEEEEX" biraz manyadım ama Alex gittiği için takımdan soğudum şimdi 10'nsuz ne yapacağız 10'un yerini nasıl dolduracağız :(

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
[h=5]‎'Çocuklarım için daha zor olacak, Türkiye'de büyüdüler.Brezilya'ya gidince eve gidelim diye ağlıyorlar.'' Diyen bir adamdı ALEX..[/h]

m542tf

m542tf

Üye
Alex'in Fenerbahçe'deki misyonunun bittiğine ve Fenerbahçe'nin alex olmadan oynayabileceği bir düzene ihtiyacı olduğunu söyleyenlerden biri olarak bu yakışmadı bize. Aykut hoca biz bir aileyiz derdi hep hanginiz bir aile bireyini kapıya koyar. Süper finalin son düdüğünde Fatih hocayı kim tebrik etti? İçin daraldı bu gece.....

lolaman

lolaman

Üye
Acarkente gitmiş taraftarlar Alex'in evine... Bundan sonra Fenerbahçe hiç maç alamaz Alex olmadığı zamanları biliyoruz ve şimdi KAPTAN gidiyor......

turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
amma ajitasyon yapıldı be.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
türkiyeye gelen adamlığıyla taraflı tarafsız herkesi mest eden en iyi yabancı gitti

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
inkar etmiyorum ...
Alex in klibini izledim şimdi ... Hüngür hüngür ağladım ... Halen de gözyaşlarım durmadı .

Seni cok sevdik Be KRAL ...

Gözyaşlarım kurban olsun sana alex ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt