Alex Fenerbahçe'ye Veda Etti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Alex Fenerbahçe'ye Veda Etti
[h=1]Alex resmen veda etti[/h][h=2]Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex de Souza, Twitter hesabından yaptığı açıklamada kontratını sonlandırdığını açıkladı: ''Hayatımın en üzücü imzası oldu. Fenerbahçe bir oyuncu kaybetti ama bir taraftar kazandı.''[/h]

Sarı lacivertli takımın sembol isimlerinden biri olan ve kısa süre önce heykeli dikilen Alex, Teknik Direktör Aykut Kocaman ile yaşadığı problemlerin ardından Fenerbahçe'den resmen ayrıldı.

Kadro dışı bırakılmasının ardından tesislerden ayrılarak kulüp binasına gelen Alex, Başkan Aziz Yıldırım'la görüştü.
Alex de Souza, görüşmenin ardından Twitter hesabından yaptığı açıklamada kontratını sonlandırdığını açıkladı: ''Hayatımın en üzücü imzası oldu. Fenerbahçe bir oyuncu kaybetti ama bir taraftar kazandı. Her şey için teşekkürler.''
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Alex de Souza'nın kadro dışı bırakıldığı belirtilmiş, "Bugün, Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman yönetiminde, saat 11.00’de Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde yapılan toplantıda, futbolcumuz Alex de Souza’nın kadro dışı kaldığı kararı, kendisine tebliğ edilmiştir" ifadelerine yer verilmişti.

AYKUT KOCAMAN'A TAM DESTEK
Kasımpaşa maçının ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’a ise Başkan Aziz Yıldırım ve futbolculardan tam destek geldi.
Aziz Yıldırım ile takım kaptanları Volkan Demirel ve Selçuk Şahin, Aykut Kocaman’ın göreve devam etmesini istediler.

Kasımpaşa maçında alınan yenilginin ardından soyunma odasına giren Aykut Kocaman, oyuncularla duygu yüklü bir konuşma yaptı.

Kocaman, iyi bir kadro ve yetenekli oyunculara sahip olduklarını ama istenilen futbol ile başarıyı bir türlü yakalayamadıklarını ifade etti.

Problemin kendisinde olduğunu ifade eden Aykut Kocaman, tüm sorumluluğu üzerine alarak gereğini yapacağını dile getirdi.

Sözlerinin ardından soyunma odasından çıkmak üzere kapıya yönelen Kocaman'ı Volkan Demirel ve Selçuk Şahin engellemek istedi.

Yaşanan problemlerin sorumluluğunun takımca kendilerinde olduğunu söyleyen oyuncular, Aykut Kocaman'ı sakin olmaya davet ettiler ve göreve devam etmesi yönünde tavır sergilediler.
Yaşanan bu diyaloğun ardından soyunma odasından çıkan Aykut Kocaman koridorda başkan Aziz Yıldırım ile karşılaştı.

Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman'a görevde kalmasını söylerken kendisine duyduğu güveni iletti. Yıldırım, Kocaman'a istifa etmesi halinde bunu kabul etmeyeciğini de belirtti.
Futbolcular arasında başlayan diyalog takımın tesislere dönmesi ile birlikte Samandıra'da da devam etti. Gece geç saatlere kadar durum değerlendirmesi yapan oyuncular sabah antrenmanında adeta birbirlerine terapi uyguladılar. Takım kaptanları Volkan Demirel ve Selçuk Şahin oyuncularla sık sık toplantılar yaptı.
Yaşanan tüm bu olumsuz gelişmeler sarı lacivertlilerin yeni transferi Dirk Kuyt'ı da oldukça etkiledi.

Maç sonrası gece geç saatlere kadar uyuyamadığını söyleyen Kuyt, yardımcısı aracılığı ile Aykut Kocaman'ı aradı. Kuyt, Kocaman'a kesinlikle görevde kalması gerektiğini söyledi ve bundan sonra iyi oynamak için gerekli eforu sarfedeciğini ifade etti.

haltie

haltie

Üye
Ben alexin devre arasi ayrılacağını bekliyordum ama bu kadar çirkin olmasını beklemezdim. Yazıklar olsun diyorum iki hafta önce taraftar heykelini dikti.Taraftar antrenman sahasını basarsa şaşmam.

Bu adam teklifler olmasına rağmen hiç bir zaman fenerbahçeyi bırakmadı fenerbahçe avrupadan men edilince gitti en pahalı locadan satın aldı, hiç bir zaman taviz vermedi karakterinden bu adam yıllardır bu ülkede iki ayda mı kötü biri oldu. Ilahi adalet diye bisey var fenerbahçe bugün bir oyuncu kaybetmedi çok şey kaybetti...

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35 ve HacKLess
m542tf

m542tf

Üye
Ben alexin devre arasi ayrılacağını bekliyordum ama bu kadar çirkin olmasını beklemezdim. Yazıklar olsun diyorum iki hafta önce taraftar heykelini dikti.Taraftar antrenman sahasını basarsa şaşmam.

Bu adam teklifler olmasına rağmen hiç bir zaman fenerbahçeyi bırakmadı fenerbahçe avrupadan men edilince gitti en pahalı locadan satın aldı, hiç bir zaman taviz vermedi karakterinden bu adam yıllardır bu ülkede iki ayda mı kötü biri oldu. Ilahi adalet diye bisey var fenerbahçe bugün bir oyuncu kaybetmedi çok şey kaybetti...

+1000

• Beğen
Tepkiler: haltie

cukuleaks

Üye
Galatasaraylıım ama yemin ederim galatasaraydan keitanın gitmesinden daha çok üzüldüm. Harbi adamdı. Fener büyük yanlış yaptı...

- - - Eklendi - - -

Kesnlikle katılıyorum abi....

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi

Aykutla aziz harcadı işte alexi... İkisi de rahatlamıştr artık inşallah fener ş. ligi maçında yenilir de aykut gider aziz de hapse girsin kurtulalım bu ikisindende

• Beğen
RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Hoşçakal Alex Hoşçakal :cry:

Jitou

Jitou

Üye
Yazıklar olsun Aziz ve Aykut

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Azizdende nefret ediyorum aykuttanda

MrTech

MrTech

Üye
Aykut Kocaman,Böyle Bi Cevheri Kadrodan Cıkarmayla Cok Büyük Hata Yaptı.

- - - Eklendi - - -

Aziz Yıldırım da Kına Yakar Artık
:off:

Metin137

Metin137

Üye
ulan aykut ulan aykut :@

haltie

haltie

Üye
Tarihinin en büyük pişmanlığı olacak bu fenerbahçenin.

Şuan konuda galatasaraylı ve beşiktaşlılar var herkes üzülüyor bu adam yıllardır bu ülkede duruşuyla bütün futbolcuların örnek aldığı biriydi ben beşiktaşlıyım ama hazmedemedim.son yıllardaki maçlarda fenerbahçe beşiktaş maçlarında fenerbahçe daha üstün olmuştur bilmiyorum ama belki beşiktaşa en çok gol atan fenerlidir.buna rağmen bu adamı seviyoruz saygı duyuyoruz.Büyük futbolcudur o değilde taraftar iki hafta önce dikti heykelini ayıptır ya.kadro dışı bırakırdın oynatmazdın adamı devre arası adam giderdi.Bu adam gitmedi ama gidebilirdi eminim yıllardır çok teklif almıştır.

Jitou

Jitou

Üye
Alex bide Galatasaraya yada Beşiktaşa giderse o zaman kan çıkar

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Fenerbahçe'nin yetiştirdiği Fenerbahçe'yi bitiriyor. Nefretimizsin Aykut Kocaman! :off:

greenmile

greenmile

Üye
Tarihinin en büyük pişmanlığı olacak bu fenerbahçenin.

Şuan konuda galatasaraylı ve beşiktaşlılar var herkes üzülüyor bu adam yıllardır bu ülkede duruşuyla bütün futbolcuların örnek aldığı biriydi ben beşiktaşlıyım ama hazmedemedim.son yıllardaki maçlarda fenerbahçe beşiktaş maçlarında fenerbahçe daha üstün olmuştur bilmiyorum ama belki beşiktaşa en çok gol atan fenerlidir.buna rağmen bu adamı seviyoruz saygı duyuyoruz.Büyük futbolcudur o değilde taraftar iki hafta önce dikti heykelini ayıptır ya.kadro dışı bırakırdın oynatmazdın adamı devre arası adam giderdi.Bu adam gitmedi ama gidebilirdi eminim yıllardır çok teklif almıştır.

Sözleşmeyi fesheden Alex yani kadro dışı kalacaksam sözleşmeyi feshedelim diyor ve karşılıklı feshediliyor.Hocaya saygısızlık yapan ve bunu sürdüren gider herkes haddini bilmeli Halit.Bunu burada Hagi mi Alex mi tartışmalarına katılan ve görüşü belli olan biri olarak yapıyorum.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Beşiktaşlıyım bize en çok golü bu adam atardı birçok kez yenildik alex yüzünden ben bile üzüldüm harbiden iyi bir futbolcuydu ayrıca karakteri düzgün sayılı futbolculardandı fenerbahçeye çok şey kazandırdı bu şekilde gitmesi çok kötü oldu.

Jitou

Jitou

Üye
Ya Aykutun 140 Alexin 137 golü var sırf kendisini geçmesin diye yedi adamı yok bôyle bişey ya

greenmile

greenmile

Üye
Ayrıca Alex Galatasaray ve Beşiktaş'a gitmeyecek kadar iyi Fenerbahçelidir merak etmeyin,ama kulüpten gitmek isteyeni zorla tutacak değiliz.Siz sevgiliniz başka adama gitmek istediğini söylese beni bırakma diye ağlıyor musunuz yahu?

Jitou

Jitou

Üye
Ayrıca Alex Galatasaray ve Beşiktaş'a gitmeyecek kadar iyi Fenerbahçelidir merak etmeyin,ama kulüpten gitmek isteyeni zorla tutacak değiliz.Siz sevgiliniz başka adama gitmek istediğini söylese beni bırakma diye ağlıyor musunuz yahu?

Ohoo dostum sen hiç duymamışın heralde
Türkiyede öyle şok transferler olduki Alexin Gsye Bjkyede gitmeside bôyle olur Bencede gitmez ama sen bu lafını unutma

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ya Aykutun 140 Alexin 137 golü var sırf kendisini geçmesin diye yedi adamı yok bôyle bişey ya

aynen öyle oldu tartışma ilk çıktığında böyle düşündüm ama araştırmadan yazmak istemedim malum futbol bölümünde çabuk tartışma çıkabiliyor.

alex bunu dile getirince sorun oldu gerçek buydu ama alex bunu dillendirinxe suçlu oldu

greenmile

greenmile

Üye

Ohoo dostum sen hiç duymamışın heralde
Türkiyede öyle şok transferler olduki Alexin Gsye Bjkyede gitmeside bôyle olur Bencede gitmez ama sen bu lafını unutma

Hocam giderse de kendi bileceği bir iş 35-36 yaşında bir adam bir yerde sonlanacaktı zaten ama Alex bu yıl anormal şeyler yaptı kaç yıldır takımda tek bir olumsuz hareketini duymamıştım ama hoca hakkında ileri geri konuşması,kasımpaşa maçında tribüne gidip kadrodan ayrı oturması bunlar ayıp şeyler.Aykut hoca yine adamlığını yapıp kendine ileri geri konuşmasını yok sayarak heykel açılışına gitti.Biraz da futbolcu kendine bakacak,bir futbolcu kendini hocadan üstte görmeye başlarsa sen o oyuncuları sahada oynatamazsın ilerde bence hayırlısı oldu.Alex bu takıma çok şey kattı ancak Fenerbahçe'de ona çok şeyler kattı.Kadro dışı kaldığında geri affedilir oynardı ancak o feshi yoluna gitmiş.Gidene dur demek olmaz,Allah yolunu açık etsin.

Ama Aykut hoca ve yönetimi de kimsenin haksızlık yapma hakkı yok.Yıldız oyuncu diye tuhaf tuhaf egolar çekecek değiliz,bu takıma ne oyuncular geldi, ne oyuncular gitti.Yüzde yüz hatalı Alex'tir çıkıp Aykut hocadan özür dileseydi bu konu kapanır giderdi ama o anlamsızca sürdürdü.Sonunda da bu oluyor işte.

- - - Eklendi - - -

Buna katılmıyorum,Aykut Kocaman böyle ucuz planlar yapacak adam değildir.Kasımpaşa maçı olsun ondan önceki maçlar olsun Alex attı golleri de Aykut hoca mı kabul etmedi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt