701 2.el

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sonerrap

sonerrap

Üye
    Konu Sahibi
701 2.el
iyi günler arkadaşlar 701i 500tlye satmayı düşünüyorum 7aylık hiç bi sorunu yok ucuzamı satıyorum acaba fikirlerinizi ve tavsiyelerini bekliyorum

caglar b

caglar b

Üye
sanki biraz ucuz gibi ben 2012 mayısta aldım 2013 haziranında arkadaşıma 650 tl ye satacagım

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bence de ucuz telefoncuya o fiyatla satarsın ama elden satacaksan 600–700 arası sat

benighted

benighted

Üye
ucuz bence de telefoncuya satmiyorsan o fiyata en az 100-150 daha eklemen biraz daha mantikli geliyor bana.

serinaga

serinaga

Üye
sanki biraz ucuz gibi ben 2012 mayısta aldım 2013 haziranında arkadaşıma 650 tl ye satacagım

Hacı o zamana kadar kim öle kim kala, ne telefonlar çıkıyor, pahalıya gider eğer satabilirsen ...

luckysleven

luckysleven

Üye
ben 500 e alan bulsam yaninda rakili kebapli yemekte ismarlarim.. elden satmayi gectim gecen yine sordum 300 dedi adam gozlerimden alev fiskirdi

telefon 1 aylikken ilan actim sahibindende 2 ay durdu telefon 10 kisi sordu 8 i mezarci zaten.. Diger ikisinden biri ogrenci kuvvetle muhtemel artik uzerine ben para vereyim diyecektim digeride ruh hastasi cikti inandiramadik adama temiz oldugunu zaten kayserideymis kendileri birde kayseri oldugunu ogrenince uzerine ben borclu cikarim diye cevap vermedim

uzun lafin kisasi 500 e ver dusunme bile

sonerrap

sonerrap

Üye
    Konu Sahibi
ben 500 e alan bulsam yaninda rakili kebapli yemekte ismarlarim.. elden satmayi gectim gecen yine sordum 300 dedi adam gozlerimden alev fiskirdi

telefon 1 aylikken ilan actim sahibindende 2 ay durdu telefon 10 kisi sordu 8 i mezarci zaten.. Diger ikisinden biri ogrenci kuvvetle muhtemel artik uzerine ben para vereyim diyecektim digeride ruh hastasi cikti inandiramadik adama temiz oldugunu zaten kayserideymis kendileri birde kayseri oldugunu ogrenince uzerine ben borclu cikarim diye cevap vermedim

uzun lafin kisasi 500 e ver dusunme bile

bana telefoncu 300tl dedi dedim istersen bedava vereyim bu telefoncular cok şey işde siz anladınız :D lumialar türkiyeye kacdan girecek bakalım şuan 800tl bi param var 500tlye bunu satarsam 1300 olucak 920ye yeterse hemen satarım yoksa beklicem :)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Kardeş ucuza satmazsın iyi fiyat..Zaten cihazın sıfırı şuan 750 TL...15 gün önce ben sattım burda 500 'e .. 14 ay daha KVK garantisi vardı :)

- - - Eklendi - - -

Şuanda sıfırı 750 TL

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben forumdan bir arkadaşa 600 tl ye sattım 5 aylıkken cihazım.

caglar b

caglar b

Üye
Kardeş ucuza satmazsın iyi fiyat..Zaten cihazın sıfırı şuan 750 TL...15 gün önce ben sattım burda 500 'e .. 14 ay daha KVK garantisi vardı :)

- - - Eklendi - - -

Şuanda sıfırı 750 TL

16 gb class 10 hafıza kartı + sennheiser mx 170 kulaklık, ekran jelatinli(mat jelatin) telefon deri kap(kılıf degil kap) ile kullanılıyor yani çok temiz kullanıyorum sırf o arkadaşa söz verdigimden dolayı

Why Always Me

Why Always Me

Üye
16 gb class 10 hafıza kartı + sennheiser mx 170 kulaklık, ekran jelatinli(mat jelatin) telefon deri kap(kılıf degil kap) ile kullanılıyor yani çok temiz kullanıyorum sırf o arkadaşa söz verdigimden dolayı

Ben sadece telefonun fiyatını söyledim aksesuarlar haric sıfırı 750 lira yani 2 yıl KVK garantili..Tabiki aksesuarlı satacaksan fiyat artacaktır :)

luckysleven

luckysleven

Üye
bana telefoncu 300tl dedi dedim istersen bedava vereyim bu telefoncular cok şey işde siz anladınız :D lumialar türkiyeye kacdan girecek bakalım şuan 800tl bi param var 500tlye bunu satarsam 1300 olucak 920ye yeterse hemen satarım yoksa beklicem :)

valla s2 al s3 al note al ama uzun sure keyifle kullanacagin birsey al wp iyi hosta nereye kadar idare eder seni bilinmez hatta gecen gun atrix alayim dedim 600 e dusmustu

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben iyi fiyata sattığımı düşünüyorum zaten.

MaxipmaN

Üye
sıfırı 750 tl kazıkçısınız

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben sattığımda sıfırı 850 tl idi 19 ay da garantisi vardı o yüzden kazıkladığımı düşünmüyorum.

avcitalip

avcitalip

Üye
ben sattığımda sıfırı 850 tl idi 19 ay da garantisi vardı o yüzden kazıkladığımı düşünmüyorum.

aynen,alan memnun satan memnun alan fiyatını araştırıp öyle almıştır zaten :oke:

evet ben hatırlıyorum sıfırı 850 tl değil 900 tl'di hatta,sen biraz ucuza almışsın :evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...