Telefon titriyor fakat açılmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
Telefon titriyor fakat açılmıyor.
Arkadaşlar kurtulus40 belleyi kurarken o 2 parttan çıkan dosyaları tek klasörde birleştirip rm-718 klasörüne kopyaladım.Ama flashlarken reburfishde bir dosya adı için not failed gibi hata ile karşılaştım bende onun üstündekine tıkladım o da flash atar gibi attı.Ama şu an Nokia yazısı çıkıyor o belledeki pin kodu girmeden önceki bölümden ileri gitmiyor kapanıyor yardımcı olabilecek var mı ?

ANIL

ANIL

Admin
Sen software update ile attın o yazılımın üstüne kuruyor direk. Hangi dosya için not failed dedi?

hizan

hizan

Üye
arkadaşım kurtuluşun n8 için olan yazılımını mı yükledin sen.

o yazılım c6-00 için değildir.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
RM–596 olacak

hizan

hizan

Üye
ne demeli bilmiyorum ama adam n8 yazılımını yüklemeye çalışmış.

kurtuluş c6-00 için yazılım çıkartmadı ki.

nsekiz de durumu fark etmedi sanırım.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ne demeli bilmiyorum ama adam n8 yazılımını yüklemeye çalışmış.

kurtuluş c6-00 için yazılım çıkartmadı ki.

nsekiz de durumu fark etmedi sanırım.

boşluğuna gelmiştir ya da bilmiyordur dostum neden öyle diyorsun sen de c6–00 yazmışsın mesela o c6–01 :)

CABBAR

CABBAR

Üye
Şimdi ne yapacak arkadaş onu söylesek :) C6 ile ilgili olanları indirip downgrade yapmalı sanırım doğru mu biliyorum

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Şimdi ne yapacak arkadaş onu söylesek :) C6 ile ilgili olanları indirip downgrade yapmalı sanırım doğru mu biliyorum

şuan mobil olduğum için göremiyorum arkadaşın telefon modelini eğer n8 kullanıyorsa kurtuluş abinin cfwyi RM–596 yapıp dead ile flaşlarsa sorunu çözülür eğer c6–01 ise zaten tel açılmaz dilediği bir c6–01 cfwsi ya da orjinali RM–718 ile dead flaş atarsa sorunu çözülür

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefon c6-01 telefon açılmadı orjinal belle dosyaları ile dead flash anna son versiyon dead flash atmayı denedim ama hiç birinden bir sonuç alamadım.Ayrıca belle olduğu için c6-01 için uygundur diye biliyordum.

Ayrıca iscandinavya vardı kaya77nin çözümü ondaki gibi downgrade yapmaya çalıştım ama daha önce yapmıştım iscandinavya mı ne ondan sonra telefon susmuştu.Bu sefer onu yapınca ekran beyaz oldu anna gibi açılmaya başladı ve gene kapandı.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
dostum sen navifirm 1.7'den RM–718'in türkçesini indir sonra konu anlatımını dikkatli bir şekilde takip ederem dead at telefona

Dumbledore

Dumbledore

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu kvkye gidip verdim.Telefon hangi güncelleme ile gelir acaba ? Ayrıca o navifirmden indirip denedim.Ama kablo çıkar batarya çıkar tak vs bölümlerinde sıkıntı yaşadım.:(

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
belle refresh'le gelir büyük ihtimal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt