Türkler WP'a Çok Sıcak Bakıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IVI-Elia

Üye
    Konu Sahibi
Türkler WP'a Çok Sıcak Bakıyor
Arkadaşlar bugün wp store baktım o kadar çok türkçe uyg. var ki!Garanti, işbankası, hava durumu, kanal d,vs vs. Daha Türkiye'de yokken bu kadar Türkçe uyg. olması Türkler'in ne kadar önem verdiğini gösteriyor.Ayrıca çok kısa zamanda yeterli uyg. olacağına inanıytorum.400.000-500.000 uyg. hikaye.Şuan kaliteli uyg ve oyunlardan 300 tanesi olsa da yeter de artar bile...Çöpe gerek yok.Siz de benim gibi düşünütor musunuz?

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Olmuştur bi klavye hatası :)

DSGNRY

DSGNRY

Üye
Tabii ki ilgi görmesi gayet doğal. Türkiye'de 20 kişi bilgisayar kullanıyorsa bunların 15'i microsoft kullanıyor, halkımız uyum ve senkronizasyona biraz meraklı olduğu için ve eskiden gelen cep bilgisayarı alışkanlığı olduğundan ilgi artıyor, özellikle iş bankası, garanti ve kanald uygulama konusunda çok hızlı davranıyorlar eminim Turkcell de çok yakında hazırlar, forumlarda ios - wp kıyaslamalarına hazir olun :D

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Tabii ki ilgi görmesi gayet doğal. Türkiye'de 20 kişi bilgisayar kullanıyorsa bunların 15'i microsoft kullanıyor, halkımız uyum ve senkronizasyona biraz meraklı olduğu için ve eskiden gelen cep bilgisayarı alışkanlığı olduğundan ilgi artıyor, özellikle iş bankası, garanti ve kanald uygulama konusunda çok hızlı davranıyorlar eminim Turkcell de çok yakında hazırlar, forumlarda ios - wp kıyaslamalarına hazir olun :D
iPhone ucuz olsa daha çok kapışılır da...

yasirtaha

yasirtaha

Üye
o bizde genetik itr zaten bi mal satacaksan çık sokağa beş on tane kendine adam bul başında toplansın yalandan da pazarlığa tutuşun normalden daha fazala satarsın iphonede öyle tutturmuş bir yol gidiyor birazda lükse merakımız var ;)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
iPhone ucuz olsa daha çok kapışılır da...

Aslında ucuz olsa Türkiye'de satılmaz :kıskıs: Türkiye'de Iphone alanların %90'ı hava atmak için aldığından ucuz olursa bu arkadaşlar hava atamayacağından Iphone değilde o zamanki en pahalı telefonu alırlar :ehe

DERVIS2007

Üye
uzun zamandan beri ios kullanicisi olarak wp gelismesine cok olumlu bakiyorum. telefon alacagimiz zaman altarnetifler cogalsin. anroid i hic listeye almiyorum. nedense androide alisamadim sevemedim.
wp8 den umitliyim. ios a alternatif olacak yakinda

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Aslında ucuz olsa Türkiye'de satılmaz :kıskıs: Türkiye'de Iphone alanların %90'ı hava atmak için aldığından ucuz olursa bu arkadaşlar hava atamayacağından Iphone değilde o zamanki en pahalı telefonu alırlar :ehe
[/QUOTE

kessinlikle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...