müzik çalar sorunu (c 7 )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ordoseclorum

Üye
    Konu Sahibi
müzik çalar sorunu (c 7 )
merhaba arkadaşlar nokia c7 belle refresh orjinal kullanıyorum . Sorunum şöyle , müzik çalar kütüphane yenile dediğim de tarıyor ve donup kalıyor reset atmak zorunda kalıyorum ancak tuhaf olan müzikleri c ye taşıdığımda problem yok e veya hafıza kartına aldığımda yapıyor bunu soft hard format attım hatta flash bile attım ama değişen birşey yok lütfen yardım edin kıracağım telefonu sinirden

achambo

achambo

Üye
sadece e ye at belki olur bende müzikler orda bir sıkıntı yok(zaten telefonda hafıza kartı yeri yok)
hafıza kartına atmadan dene

ordoseclorum

Üye
    Konu Sahibi
söylediğinizi de denedim müzikleri e ye atıp hafıza kartını çıkarttım sonuç aynı

benighted

benighted

Üye
sadece e ye at belki olur bende müzikler orda bir sıkıntı yok(zaten telefonda hafıza kartı yeri yok)
hafıza kartına atmadan dene

hafiza karti yeri nasil yok acaba benim hafiza kartini takdigim yer neresi simdi cok merak ettim bak

PYTHONs

Üye
hafıza kartı su görmüş olabilir. :hmmm

ordoseclorum

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartını çıkartıp şarkıları e ye attığım da da aynı sorun var

benighted

benighted

Üye
herhangi bir mod uyguladin mi dolby falan gibi.belki ondan kaynaklaniyordur.cunku bnde dolby mod uyguladiktan sonra ayarlardaki denge ayarina basinca muzik calari kapatiyor ancak muzik calmaya devam ediyor tekrar muzij calari acinca bu sefer muzik duruyor boyle garip sorun yasadigimdan sordum

ordoseclorum

Üye
    Konu Sahibi
daha önce bi cfw kullanmıştım ama sonra flash attım ancak e klasöru flashtan sonrada cfw yapımcısının ismini aldı şu an orjinal yazılım olmasına rağmen . O cfw de vardı mod ama flashdan sonra yüklemedim

benighted

benighted

Üye
o zaman bence telefona hard format atip tekrar orjinal yazilimi flashlamalisin diye dusunuyorum sanirim eski yazilimdan kalintilar kalmis ve sorun ondan kaynaklaniyor diye dusunuyorum

ordoseclorum

Üye
    Konu Sahibi
dostum önerin için teşekkür bunu deneyeceğim merak ettiğim birşey var flash atarken indirdiğimız 8 dosya var (core dosyaları vs)diğerleri işaretli değil onları da işaretleyip öyle flash atmanın artisi yada eksisi nedir biliyormusun ?

benighted

benighted

Üye
dostum önerin için teşekkür bunu deneyeceğim merak ettiğim birşey var flash atarken indirdiğimız 8 dosya var (core dosyaları vs)diğerleri işaretli değil onları da işaretleyip öyle flash atmanın artisi yada eksisi nedir biliyormusun ?

flash atma konusunda bilgim cok az yanlis birsey yapmani istemem ancak bu islerle ugrasan arkadaslarimizdan birine pm ile uladirsan sana en iyi sekilde yardim edeceklerdir.

ANIL

ANIL

Admin
Flash konusunda yardımcı oluruz da bu dosyaları hafızadan silip tekrar dener misin?
E:\private\101ffca9\harvesterdbv10_2.dat
E:\private\10281e17\[101ffc31]mpxv3_4.db
E:\private\10281e17\[101ffc31]pcv6_2.db
E:\private\10281e17\[102830AB]thumbnail_v4.db
E:\private\10281e17\[102830AB]thumbnail_v4.db-journal

ordoseclorum

Üye
    Konu Sahibi
xplore yardımı ile silip tekrar mi kütüphaneyi güncelleyeyim arkadaşım ? Hemen deniyorum

- - - Eklendi - - -

dostum dediğin dosyaları buldum ama silinemiyor ne yapmam lazım :(

- - - Eklendi - - -

dosya özellikleri de değiştiremiyor silemiyorum da

ANIL

ANIL

Admin
Bilgisayardan silmeyi deneyin...

ordoseclorum

Üye
    Konu Sahibi
nsekiz arkadaşım yardımlar için teşekkür ama çok da bilgili değilim bilgisayardan nasıl sileceğimi anlatırmisin biliyorum çok sıktı sorular ama şu sorunu çözmek istiyorum lütfen

yaren_dede

yaren_dede

Üye
depolama modunda bağla telefonu

ordoseclorum

Üye
    Konu Sahibi
Bilgi,saydan siliyorum ama telefonu açtıgımda dosyalar yerinde duruyor ?

- - - Eklendi - - -

lütfen yardım bekliyorum bu dosyaları nasıl silebilirim pc den siliyorum ama telefondan xplore açıp bakıyorum geri gelmiş ??

ordoseclorum

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yokmu bu sorunuma çözüm bulacak biri

ANIL

ANIL

Admin
Dosyaların yeniden gelmesi normalde sildikten sonra müzik çalara girdiğinizde sorun devam mı ediyor?

ordoseclorum

Üye
    Konu Sahibi
jbtaskman ile işlemi buldum sonlandirdim sonra dosyaları sildim ama sorun aynı devam ediyor deli olacağım hocam ya nasıl çözerim bu durumu

- - - Eklendi - - -

tekrar denedim dosyalar silindikten sonra kütüphane güncelleniyor ama müzikçalar dan çıkış yapıp tekrar girdim tekrar güncelleme yaptığım da yine aynı sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...