Android kullanmak zor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Android kullanmak zor mu?
merhaba arkadaşlar ben öbür yaz 603'ü satıp bir galaxy s2 almayı düşünüyorum oyun ve uygulama yüklemek telefonu rootlamak zor mudur cevaplarınızı bekliyorum

PriZm

PriZm

Üye
Oyun yüklemek symbiandan bile daha kolay.root telefona göre değişir.

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
telefona göre değişir derken?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Zor değil sadece abartılıyor.Hiç merak etme yani.En fazla -sürmez de- 1 hafta sürer alışman.

- - - Eklendi - - -

telefona göre değişir derken?

Root işlemi her telefonda aynı şekilde değil.Mesela ben telefonu bir program ile sadece 1 tuşa tıklayarak rootlamıştım.Bazı modellerde ise elle yapmak gerekiyor yanlış bilmiyorsam :hmmm

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
peki kişiselleştirilebilirlik nasıl symbiandaki kadar var mı

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
peki kişiselleştirilebilirlik nasıl symbiandaki kadar var mı

Symbiandaki kadar mı :kop2: Symbian'ı 5'e katlar kişiselleştirilebilirliği.Zaten Symbian'daki saat widget'i bildiğin HTC Sense'dekinin dandirik bir kopyası.Symbiandan hiç bir eksiği yok Android'li bir Galaxy SII'nin :good:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Zor değil sadece abartılıyor.Hiç merak etme yani.En fazla -sürmez de- 1 hafta sürer alışman.

- - - Eklendi - - -

Root işlemi her telefonda aynı şekilde değil.Mesela ben telefonu bir program ile sadece 1 tuşa tıklayarak rootlamıştım.Bazı modellerde ise elle yapmak gerekiyor yanlış bilmiyorsam :hmmm

Hele ki Xperia Pro ICS'sini rootlamak kadar zor birşey yok :ehe

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Oyun yüklemek symbiandan bile daha kolay.root telefona göre değişir.

symbian dan daha mi kolay? Hiç android kullanmadım ama symbiana nasıl oyun yüklendiğini bilirim. Telefona atıyorsun oyunu... Sonra dosya yöneticisinden kur diyorsun kendi kuruyor... Bi sana nereye kuracağını soruyor ( bunu sen benden daha iyi bilirsin herhalde )... Androidde bildiğim kadarıyla apk yi telefon hafızasına atıp, sd dosyasını hafıza kartına atıyordun galiba... Sonra kuruyordu... Ki sd dosyasını data klasörune atiyoduk :) aslında amacım tartışma çıkarmak değil ama symbiandan daha kolay yazdığın için uzattım ... Kişisel algilamazsan sevinirim :)

PriZm

PriZm

Üye
symbian dan daha mi kolay? Hiç android kullanmadım ama symbiana nasıl oyun yüklendiğini bilirim. Telefona atıyorsun oyunu... Sonra dosya yöneticisinden kur diyorsun kendi kuruyor... Bi sana nereye kuracağını soruyor ( bunu sen benden daha iyi bilirsin herhalde )... Androidde bildiğim kadarıyla apk yi telefon hafızasına atıp, sd dosyasını hafıza kartına atıyordun galiba... Sonra kuruyordu... Ki sd dosyasını data klasörune atiyoduk :) aslında amacım tartışma çıkarmak değil ama symbiandan daha kolay yazdığın için uzattım ... Kişisel algilamazsan sevinirim :)

Androidde Apk'yi dosya yöneticisinden açtıktan sonra yükle demen yeterli :) Symbianda Lisans,Hafıza bölümü vsvs bir sürü şeyler soruyor :)

Sd dosyası zorluğu sadece apk yi yükledikten sonra oyun üzerinden indirilemeyenler için.yoksa o konuda haklısın :)

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

Androidde Apk'yi dosya yöneticisinden açtıktan sonra yükle demen yeterli :) Symbianda Lisans,Hafıza bölümü vsvs bir sürü şeyler soruyor :)

Sd dosyası zorluğu sadece apk yi yükledikten sonra oyun üzerinden indirilemeyenler için.yoksa o konuda haklısın :)

oyun üzerinden indirilemeyenler derken kastettiğin real racing2 , nova3 gibi büyük oyunlar mi?

- - - Eklendi - - -

Süpriz bi şekilde bende androidle tanışacam da kasımda... Babam yurt dışında da ... Ondan 701 isteyecektim ( 701 çok sevdiğim bi telefondur ) ... Bugün babamın bana s3 aldığını öğrendim... Ondan ben de bilgi öğrenmeye çalışıyorum

PriZm

PriZm

Üye
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

hayır.c-racklı bazı oyunlar lisans yüzünden sunuculara bağlanmaya izin vermiyor :)

hmm... O zaman ben babama söyleyeyim de bi kaç oyun - uygulama yüklesin de gelsin... Internet kotalı da :)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
oyun üzerinden indirilemeyenler derken kastettiğin real racing2 , nova3 gibi büyük oyunlar mi?

- - - Eklendi - - -

Süpriz bi şekilde bende androidle tanışacam da kasımda... Babam yurt dışında da ... Ondan 701 isteyecektim ( 701 çok sevdiğim bi telefondur ) ... Bugün babamın bana s3 aldığını öğrendim... Ondan ben de bilgi öğrenmeye çalışıyorum
:ohannes:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
paradox07

paradox07

Üye
galaxy s3 ha :) hayırlı olsun :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bu arada Android'de oyunları satın almadan oynamak isterseniz zorlanırsınız. Özellikle SD DATA isteyen oyunlarda. Ancak satın alırsanız çok kolay :) Tek tıkla indirtip oynuyorsun.

16 gb lık almış... Sgs3 e boyutundan dolayı sıcak bakmayan biriydim de sevecez artık... Tam diyecektim bana 701 al... Birden sana galaxy s3 aldım dedi şok oldum... Benden de :ohannes:

Yuh! 701'den S3'e resmen teknolojik devrim yapmış baban :|

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Daha diyememiştim ... Ama galiba s3 çakma ... Taylandda babam... Bütün işlevlerini yapabiliyormus ama orjinal değilmiş :'( gitti bütün hayallerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...