Android kullanmak zor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
badmus

badmus

Üye
Daha diyememiştim ... Ama galiba s3 çakma ... Taylandda babam... Bütün işlevlerini yapabiliyormus ama orjinal değilmiş :'( gitti bütün hayallerim

Sanirim çakma s3 e android yuklemisler. Oyle bisey mi?

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Daha diyememiştim ... Ama galiba s3 çakma ... Taylandda babam... Bütün işlevlerini yapabiliyormus ama orjinal değilmiş :'( gitti bütün hayallerim

Olsun hiç olmadı galaxy s seviyesindedir.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

S1 deki custom romları gördüğü anda yarıştan çekilir o meret telefon :ehe

Orası öyle tabi :kıskıs: Ama cidden gördüğümde çok şaşırmıştım bilmeyen biri gerek arayüzünden gerek kasasından gerekse kasılmamasından, açtığı oyunlardan orjinal SIII zannedebilir.Çakma alacaksanda öyle alacaksın dimi yahu :sirit:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Metin dert etme oyun,uygulama ve root işlerinde yardımcı oluruz :) Yaparız yani bizde sen al yeter ki :D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
symbiandan sonra biraz zor gelebilir ama alıştıktan sonra sorun olmaz :)

birde şu multitasking işini adam akıllı (symbiandaki gibi) yapsaydı bende alırdım bi tane :(

Jomolocco

Jomolocco

Üye
s2 :nono:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

birde şu multitasking işini adam akıllı (symbiandaki gibi) yapsaydı bende alırdım bi tane :(

Hocam gayet yeterli ya :hmmm Ben 15 uygulama falan açabiliyorum aynı anda zaten bugüne kadar en fazla 7 uygulama birden açma ihtiyacı duydum.Bir yerden sonrası sadece şov amaçlı bana kalırsa :hmmm

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

symbian kullanmıyorum... 701 getirtecektim ama babam s3 almış... Ki o da çakma... Biraz araştırdım ... Galiba çin malı olan çakma s3... Ben de 701 aldıracam... En beğendiğim telefon

Why Always Me

Why Always Me

Üye
symbian kullanmıyorum... 701 getirtecektim ama babam s3 almış... Ki o da çakma... Biraz araştırdım ... Galiba çin malı olan çakma s3... Ben de 701 aldıracam... En beğendiğim telefon

701 'i bende tavsiye ederim kullanmış biri olarak..Cihaz gayet güzel asla pişman etmez kardeşim :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

utitasking ololayında haklısın.

PriZm

PriZm

Üye

utitasking ololayında haklısın.

Tekrar yazıyorum,Android icin recent olayı kapandı.SmartTaskbar programını yükleyin.
yada telefonunuz icin varsa paranoid android romunu yükleyin.recent menusu gercek multitask menusune donusuyor.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Tekrar yazıyorum,Android icin recent olayı kapandı.SmartTaskbar programını yükleyin.
yada telefonunuz icin varsa paranoid android romunu yükleyin.recent menusu gercek multitask menusune donusuyor.

:good: dediğim gibi bir MeeGo ya da bir Symbian olmasa bile günlük kullanımda, bırak günlük kullanımı her türlü yeterli oluyor.Ben aynı anda 15 20 uygulama kullanan birine rastlamadım 50 60 uygulama anca video çekip hava atmaya yarar kanımca.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
oyun yüklemek çok kolay :) bende ilk başlarda çok karışık sanmıştım datayı bi yere at felan :) ama çok kolaymış :)

avcitalip

avcitalip

Üye
s2 alırsan hiç problem yaşamazsın 1 hafta içinde alışırsın ve çok memnun kalırsın iyikide değiştirmişim dersin,root şart değil ama bazı programlar root istiyor eğer o programları kullanmak istersen bir siyah kernel atarsın hem telefonun rootlanır hemde performansı artar :oke:

rootlarsan blackmarkt alpha'yı tavsiye ederim bedavaya paralı programları ve oyunları indirebiliyorsun :oke:

- - - Eklendi - - -

eğer paran yetiyorsa s3'te alabilirsin,s2'nin bazı problemleri vardı mesela çok fazla ısınıyordu ama bu telefona zararlı değildi ve şarjı çabuk bitiyordu bu tarz sorunlar s3'te yok eğer durumun varsa s3 almanı ve alır almaz siyah kernel yüklemeni öneririm :oke:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

701 'i bende tavsiye ederim kullanmış biri olarak..Cihaz gayet güzel asla pişman etmez kardeşim :)

teşekkürler hocam, x3 te bile fazla oyun oynamayan birisiyim ki 701 çok iyi olacaktır diye umuyorum :D tek derdim güncellemeden sonra dilin eski haline dönme ihtimali olacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...