Hayatta nefret ettigimiz 3 şeyi aklımıza geldikçe yazalım mi? :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
Hayatta nefret ettigimiz 3 şeyi aklımıza geldikçe yazalım mi? :D
hayatta nefret ettiğimiz çok şey olabiliyor:) her gün içimizden belki birkaç kez söylüyoruz.. Gelin aklımıza geldikçe buraya yazalım:) kimler nasıl durum ve olaylardan nefret ediyor.
Hulisi babacım :D ahkihkohkoh :D
mesela ilk ben yazayım

1.si banyodan çıkmak üzereyken dur ayaklarımı yıkayayim diyerek suyu açarken musluk bataryasının fişkiyesinin kolunun yukarıda olduğunu unutup soğuk suya maruz kalır iki büklüm olmak.

2. Dakikalarca durakta belediye bekleyip ulan gelmeyecek en iyisi bir önceki durağa kadar yürüyüp bineyim diyerek yürümeye başlayınca daha 30saniye geçmeden otobüsün geçmesi ve el ettiğiniz halde şoförün elleriyle durakta değilsin diyerek hızla geçmesi :D

Mufche

Mufche

Üye
1. Okulda nöbetçilik diye bos beleş bi masada oturtulmamız

2. Online oyun oynarken en kritik yerde internetin kopması

3. Kanal 7 :ehe

PixelWolf

Üye
exelts123 katılıyorum nöbetçilik :d:
dakikalarca durakta beklemek sıkıyor bir kez 40 dk bekledim gelmedi eshot :d:

hmm sonra yemek olarak soğan ıyy geçen yanlışlıkla salatadan mümkün olduğunca soğansız patates almaya çalışırken yanlışlıkla patatesle birlikte soğan gelmiş ağzıma sokmadan 1 salise önce fark ettim ve hala midemde olabilir çok korkuyorum onu çiğneyip yutmak en zor olanıydı çok dramatikti gerçekten :ağlarım::agla2:somuru::cry::mahcup::züü::s:bye::'(:utandım:

hmm başkaaa sebzeler de kötü sebze yemem ıspanak mı? lahana mı? brokoli mi? öğğğ :kotu:

ha birde şey var hmm sokaktaki-sınıftaki :zong::grrr: çocuklar :d: orda küfür yok argo var yine de yazmadım banlanmak istemiyorum :aha:

besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
kimsenin nefret ettiği birşey yok galiba

Kerim.

Kerim.

Üye
1.gördüğüm rüyayı unutmak
2.ehliyetin 18 yaşında verilmesi
3.diş macununu diş fircansina döktükten sonra onun lavaboya düşmesi ve onu ordan elinle kazıyarak çıkarmak:D

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
1 Evde bir yere koyduğum her hangi bir şeyi lazım olduğu zaman bulamamak. (Hanım sağolsun sürekli bana ait eşyaları karıştırıp yerlerini değiştirmekten acayip bir keyif alıyor. O kadarda söylüyorum bana ait eşyaları karıştırma kurcalama yerini değiştirme. :) )
2 Yemek seçmek gibi bir pis huyum var. (Salata yeşillik sevmem , bulgur pilavı sevmem , nohut sevmem. Yemek olarak karşıma gelince aç kalıyorum :) )
3 Biraz siyasi olacak ama siyasetçilerden nefret ediyorum. Işleri güçleri yalan dolan hile kin öfke.

maxirabit

maxirabit

Üye
Oyun ve sohbet bölümü? :blink:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
1. Mobildeyken beğen butonunu kullanmanın işkence olması

2. Traş olduktan sonra aynaya bakınca bazı istenmeyen tüyler ve kılların yüzümde kalması.

3. Ayakkabılarımı bağlamayıp içine soktuğum zaman o bağcıkların ayakkabının içinden çıkması :D

besim.farhan

besim.farhan

Üye
    Konu Sahibi
1 tam en sevdiğim farklı bir uygulamayı gösterip bilgili olduğumu gösterecekken telefonun donması
2 i phone veya android de değişik bir uygulama duyunca google'den s60v3 diye deli gibi aradığım halde android ve ios uygulamaların çıkması
3 dışarda bir yerde abdest alırken ıslak ayaklarımı kurutma imkanımın olmaması ve çorabımin ıslak kalması
:p

• Beğen
Tepkiler: kedi006
AHMED...

AHMED...

Üye
aybin hocam evli adamın kaderi o zaten :D aradığını bulamama sorunu bende de mevcut

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
misafirlikte tuvalete gitmek,Burun akması,Online oyunlardaki sinir bozucu kafa yedirici bebeler

AHMED...

AHMED...

Üye
:D bende rush attın diye ban yemekten nefret ediyorum :D

PixelWolf

Üye
1 tam en sevdiğim farklı bir uygulamayı gösterip bilgili olduğumu gösterecekken telefonun donması
2 i phone veya android de değişik bir uygulama duyunca google'den s60v3 diye deli gibi aradığım halde android ve ios uygulamaların çıkması
3 dışarda bir yerde abdest alırken ıslak ayaklarımı kurutma imkanımın olmaması ve çorabımin ıslak kalması
:p
2. evet aynen :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt