telefonlarımız artık çift çekirdek gücüğnde çalışacak sd karttan ramı destekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
telefonlarımız artık çift çekirdek gücüğnde çalışacak sd karttan ramı destekleme
arkadaşlar swapper android 16 adlı bir program var ben wonder kullanıyorum hafıza kartını usb bellek olarak gösterdim yani hafıza 8 gb 4 gbsini rama verdim 1 gblik oyunları hiç ama hiç takılmadan oynuyorum eskiden çok takıldığı için oynamıyodum düşünün.neyse bunu burda paylaşıp yararlanmanızı istedimprogram burda wifi ile markettende indirebilirsiniz bi kere deneyin lütfen görüşünüzüde paylaşın her telefon için yapılabilir.kullanımı basit programı indirdikten sonra 400 yazan butana istediğiniz rakamı yazın kaydet diyin işlemin bitmesini bekleyin yarım saate bitmezse görev yöneticiden kapatın ben 5000 yazdım 4 gb kullandı.Arkdaşlar bu arada hafıza kartınızla sd kartın yerini değiştirmeye gerek yok telefonun sd kartından ram ekleyin clas 4 hafıza kartından daha iyi ben 150 mb verdim yetti arttı düşük class hafıza kartlarıyla hiç uğraşmayın

• Beğen
Tepkiler: shehzade

cortex47

cortex47

Üye
istiyorsanız 32 gb ram kullanın, yine de çift çekirdekli olsaydı daha çok performans alırdınız.

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
yani ama performans baya artıyor ramdan kaynaklı takılmalar tamamen ortadan kalkıyor zaten tek çekirdekli telefonların büyük sorunu ram, ram biraz dolunca menüden menüye geçiş bile zorlaşıyor ama bu programla bu sorun ortadan kalkıyor

MaxipmaN

Üye
ace kullanan yaşadı

74932022492

Üye
süperrrrrrrr:rock:

ozakin70

ozakin70

Üye
root ister demi bu???

oleytoo

oleytoo

Üye
arkadaşlar swapper android 16 adlı bir program var ben wonder kullanıyorum hafıza kartını usb bellek olarak gösterdim yani hafıza 8 gb 4 gbsini rama verdim 1 gblik oyunları hiç ama hiç takılmadan oynuyorum eskiden çok takıldığı için oynamıyodum düşünün.neyse bunu burda paylaşıp yararlanmanızı istedimprogram burda wifi ile markettende indirebilirsiniz bi kere deneyin lütfen görüşünüzüde paylaşın her telefon için yapılabilir.kullanımı basit programı indirdikten sonra 400 yazan butana istediğiniz rakamı yazın kaydet diyin işlemin bitmesini bekleyin yarım saate bitmezse görev yöneticiden kapatın ben 5000 yazdım 4 gb kullandı
xperia neo v de çalışmadı...

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
root ister tüm anroidlerde çalışıyo kardeş bi yerde hata yapmışsın yada olmuştur sen anlamamışsın ram yine olduğu gibi gösteriyo ama ram artıyo

saruman_me

saruman_me

Üye
:tşk:

avcitalip

avcitalip

Üye
:tşk:,rami yetmeyen telefonlar için iyi olmuş ama bu hafıza kartını yormuyor mu ?

furkey

Üye
class 10 hafıza kartınız olmadıkça denemeyin. (Tabii telefon belleğiniz 512 veya daha altı değilse)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
:tşk:

cukuleaks

Üye
Ben bunu öncedende yapmıştım. herhangibir yarar sağlamadı.

KayraBey

KayraBey

Üye
Bende de calismadi

ZaZuM

ZaZuM

Üye
bi ara nokia da vardı overlock programi 5800 i 1 ghz ye yükselttiğini söylüyordu paylaşan arkadaş sonra baktılar yalan bu iş de ona dönmesin :birak:

Krofessional

Hafiza karti icin zararli...

esokmen

esokmen

Üye
Bence gerek.yok.boyle birsey olamaz o zaman s3 alma alemi yok al 32lik hafiza karti bak dalgana :) tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt