telefonlarımız artık çift çekirdek gücüğnde çalışacak sd karttan ramı destekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abrek45

Üye
bnde biraz etki yaptı gibi arkadaslar 2gb boş alanım vardı class 4 de 1900 gösterdim dead teager gta 3 real racibg gibi oyunlarda en yüksek ayarda oynuyabiliyorum ace da da denicem arkadas gelsin neo da işe yaradı az da olsun faydası var

cukuleaks

Üye
bnde biraz etki yaptı gibi arkadaslar 2gb boş alanım vardı class 4 de 1900 gösterdim dead teager gta 3 real racibg gibi oyunlarda en yüksek ayarda oynuyabiliyorum ace da da denicem arkadas gelsin neo da işe yaradı az da olsun faydası var
sen acede dead triggeri en yüksek kalitede oynayabiliyorsan ben galaxy s ile oynayamıyacağım oyun olmaz ozamn. En yüksek kalitede anca s2 ve üstü kaldırıyor. Şaka yapıyorsun galiba ?

abrek45

Üye
hyr şaka yapmıyorum ilginc bi durum cözemedimki bnde daha low da oynuyordum ben oyunu normalde farklı hic bi program kurmadan bu verilen link i kurdum hafıza kartımdan muzikleri silm aynen 4000 yaptım dead tgider da high da oynadm her oyun sonunda atıyor o ayrı mesele :D ama grafik farkını ben bu program sayesinde neo da yaşadım real racing de fln oyundan atıyor bu programı kullandım gine atıyor cözünde bişe yazıcam sizede ayrıca nova 3 ganstar rio gibi oyunlarda uyumsuz hatası alıyorum your device ile başlayan konu baka yere gitti ama bilgin varsa ne yapabilirim apk farklı dendim olmadı gine

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bende one x var 8 çekirdek gücündemi çalışcak şimdi :islik

:ehe

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
:hmmm

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar swapper expandedi deneyin bu arada custom romun bazılarında çalışmıyo bu arada one x ve s3 alan arkdaşlar bizim maddi durumumuz elverse 2000 liralık telefon alsam ram programı aramam zaten galaxy w ramdan kasıyodu class 10 hafıza kartı ilede oyunlarda ve menü geçişi nette gezinme hepsinde takılmalar kalktı bu nedenle paylaştım 2 çekirdeklilerin yapmasına gerek yok zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt