Samsung Galaxy w İ8150 Oyun Çalıştırma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

net_cx

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy w İ8150 Oyun Çalıştırma Sorunu
interneten Asphalt 6 - Adrenaline HD SD karta attım yükledim oyunu çalıştırdığımda yazıcıktı ve oyunu kapatı üzgünüz bu video oynatılamaz bu işlemi bir kaç defa denememe rağmen sorunu çözemedim eğer yapmam gerekenleri sırayla yazarsanız cok sevinicem teşekkürler.

Kerim.

Kerim.

Üye
Bende de aynı yazı cıktı.bir daha girdim oyun açıldı.apk yi yeniden kur.sd dosyasını elleme.belki düzelir

- - - Eklendi - - -

Bende de aynı yazı cıktı.bir daha girdim oyun açıldı.apk yi yeniden kur.sd dosyasını elleme.belki düzelir

net_cx

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

üstad oyunu indirme aşamasından sonraki basamakları yazarmısın cihazı yeni aldım pek fazla bişey bilmiyorum,oyunu şuraya kopyala,şuraya kur gibisinden.yardımcı olurmusun.

Kerim.

Kerim.

Üye
üstad oyunu indirme aşamasından sonraki basamakları yazarmısın cihazı yeni aldım pek fazla bişey bilmiyorum,oyunu şuraya kopyala,şuraya kur gibisinden.yardımcı olurmusun.

Sen apk+sd şeklinde mi indirdin?

net_cx

Üye
    Konu Sahibi
evet sanırım apk ve oyunun kurulum dosyası

net_cx

Üye
    Konu Sahibi
işte bende doğru yeri bulamıyorum :) siz kurulumu nasıl yaptığınızı anlatırsanız bende ona göre yapayım

Kerim.

Kerim.

Üye
işte bende doğru yeri bulamıyorum :) siz kurulumu nasıl yaptığınızı anlatırsanız bende ona göre yapayım

ben marketten indirdim.sen oyunu indirdiğin siteye gir.orda yazar hangi klasöre atacağın.

net_cx

Üye
    Konu Sahibi
sorunu çözdüm konu kapatılabilir.yardımın için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt