tam çözünürlüklü lumia920 resim galerisi(düşük ışık)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
tam çözünürlüklü lumia920 resim galerisi(düşük ışık)

Son gunlerde nokia lumia 920 kamerasiyla ilgili bir cok soylenti yayildi. Kimisi 8.7mp pureview kamerayi rakipsiz gorurken bazilarina gore de kamera gercekte bu kadar guzel cekim yapmiyordu.
Flickr'da paylaşilan bu resimler orjinal oynanmamiş lumia920 ile cekilmiş resimlerdir. Resim boyutlari yuksek oldugu icin ornek olarak sadece iki tanesini paylaşiyorum devamini inceleyebilirsiniz. Yorum size ait!!!

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
çok güzel fotoğraflar :) teşekkürler konu için :) de bunlar gene tam çözünürlük değil ki :hmmm

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Fotoğraflar gerçekten çok başarılı.:oke:
Lumia 920 her yönüyle güzel bir telefon.
Tabii donanım kadar işletim sisteminin başarısını, arayüz kolaylığını, hızını ve işlevselliğini de görmemiz gerekiyor.
Nokia son günlerde yayınladığı karşılaştırma resim ve videolarıyla Lumia 920'ye epeyce prim yaptırdı.
Bunda biraz ticari düşünce de var tabii ki. Lumia 920'nin yüksek fiyatlarını haklı gösterme çabası diyebiliriz.
Türkiye için konuşursak 1500-1600 TL aralığını geçmemesi gerektiğini düşünüyorum ben.:hmmm
Hatta 1500'ün altında satılırsa kullanıcıların ilgisini ve kalbini kazanırlar.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Sağol hünkarım.Kim ne derse desin boru değil yani...

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
son derece başarılı ama fiyat olarak rakiplerinden de baya pahalı olmuş Ali abi Nokia fiyatlandırma da böyle davranmamalı gibi.. 8x 499 € atıv s de 450€ sanırım ama 920 600 € yahu :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
son derece başarılı ama fiyat olarak rakiplerinden de baya pahalı olmuş Ali abi Nokia fiyatlandırma da böyle davranmamalı gibi.. 8x 499 € atıv s de 450€ sanırım ama 920 600 € yahu :hmmm

yanliş biliyorsun can 8x 600€ ativ s 550€ fiyat rakiplerine kiyasla gayet normal. Ama android olan cihazlarda one x ve sgs3e tercih edilmesi icin daha uygun olmaliydi.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
o zaman elçiye zeval olmaz ben onların yalancısıyım :kıskıs:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...