Telefon kasa degişimi

Sponsorlu Bağlantılar

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Telefon kasa degişimi
Arkadaşlar bende sony xperia neo v var telefonu yere düşürdüm ve kasanın ustu kameranın yanı cizildi ve bende degiştirmek istiyorum.

Garantiye girmez zatende acaba parayi onlara verip degiştirtsemmi yoksa gitti gidiyordan kasa alsam şunun gibi

Bunu alsam dokunmatik degişmez dımı sadece kasasini degiştirecem böyle bireşy mümkünmü varmı aranızda bunu bilen veya anliyan

R.A.M

R.A.M

Üye
garantinin numarası varsa ara yardımcı olurlar en iyi onlar yönlendirir.

hunter41

hunter41

Üye
bu kasayı. Alip bir telefoncudan iscilik ucretini verirsen taktirabilirsin lcd dokunmatik ekran degismeyecek sadece kasa değiştirilebilir

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
bu kasayı. Alip bir telefoncudan iscilik ucretini verirsen taktirabilirsin lcd dokunmatik ekran degismeyecek sadece kasa değiştirilebilir

sadece kasa degişir dimi ekranda sorun olmaz :S

hunter41

hunter41

Üye
sadece kasa degişir dimi ekranda sorun olmaz :S

ekran da kırık - çatlak vs var mı ? yoksa ekranı değiştirmeye gerek yok sadece kasayı değiştir yeter eger ekranda kırık catlak vs varsa ekran değişimi 150 tl neo v lerin haberin olsun

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi

ekran da kırık - çatlak vs var mı ? yoksa ekranı değiştirmeye gerek yok sadece kasayı değiştir yeter eger ekranda kırık catlak vs varsa ekran değişimi 150 tl neo v lerin haberin olsun

yok kardeşim ekranda hic bir sorun yok Allahtan sadece kasa şimdi ben garantiye yapın desem onlarda orjınal aksa takarlarmı acaba birde fiyati cok tutarmı.

ben teknosadan aldim telefonu oraya göturdum adam dedi teknık servise götürürz dedi ama 300-400 tl tutar dedi Ben bu paraya verecek olsam yenisini alirim dogrumu bu acaba :S

Placebo-

Placebo-

Üye
Neo V'de kasa değişimi yapılıyor dokunmatik ekrana elleşmeden. :) İnternetten kasa alıp bir telefoncuya taktırabilirsin. Satılıyor.

meslosya

meslosya

Üye
ya arkadaşlar benim telefon dada çizik var ekran 0 gibi kasa alsam telefon cuya taktirsam orjinal gibi olurmu

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
bence değiştirmeyin arkadaşlar ya öyle kullanın niye boşuna masraf yapıyorsunuz ki eger illaki param çok çöpe atacam vs. derseniz kesinlikle ve kesinlikle kvk ya felan yaptırın orjinal + güzel işçilik yapıyorlar

Burak603

Burak603

Üye
Biraz tuhaf olucak ama tefonu farklı bir kasa yapalabilir mi? Çelik yada demir gibi yaptırılabilir mi? :)

Üst Alt