Samsung Galaxy W Wonder Şarj Süresini Uzatmak

Sponsorlu Bağlantılar

draligus

draligus

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy W Wonder Şarj Süresini Uzatmak
Samsung Galaxy W Wonder Şarj Süresini Uzatmak için ne yapılabilir. Telefon rootlu. Forumlardaki önerileri yaptım. Ekran parlaklığı vs. Batarya ömrünü uzattığını iddia eden birçok program denedim. Bariz bir gelişme olmadı. Bunun sağlam bir yolu yok mu?

maytin

maytin

Üye
Valla dostum bende aynı dertten muzdariptim birçok pro denedim 'Battery saverr pro' kadar şarj süresini uzatanını görmedim nede olsa cpu dan kısıyor ama süre uzalıyor.Eğer kullanmak istersen kullanımda 3. seviye boşta beklerken 4. seviyede kullanabilirsin.

hunter41

hunter41

Üye
Valla dostum bende aynı dertten muzdariptim birçok pro denedim 'Battery saverr pro' kadar şarj süresini uzatanını görmedim nede olsa cpu dan kısıyor ama süre uzalıyor.Eğer kullanmak istersen kullanımda 3. seviye boşta beklerken 4. seviyede kullanabilirsin.

bu programı kullanabılmek ıcın root gerekıyor mu ?

BSahin29

BSahin29

Üye
Bak ilk önce Facebook ve Twitter uygulamalarını kaldır.Çünkü her an veri alışverişi yapıyor.Arka plan verilerini kapat.Parlaklık gündüz orta derece akşama doğru en aza al.Juice Defender Ultimate i kur.Sadece kurmakla kalma ayarlardan enabled i seç aktif et.Bunların aynısını yaptım yaklaşık 3 kata kadar tasarruf sağladım.Bu arada telefonu elinden düşürmeyen biriyim.:D

draligus

draligus

Üye
    Konu Sahibi
Juice Defender bende bir işe yaramadı. Hangi ayarı kullanıyorsunuz

jublomo22

Üye
juice defender kullan agressive modda

draligus

draligus

Üye
    Konu Sahibi
kurdum ama programlar listesinde simgesi çıkmıyor. bir fikriniz var mı*

jublomo22

Üye
telefon hafızasına taşı tel i yeniden başlat

draligus

draligus

Üye
    Konu Sahibi
tamam sağolun

jublomo22

Üye
önemli değil

draligus

draligus

Üye
    Konu Sahibi
Juice Defender Ultimate + 3G yi 2G ye çevirince şarj süresi 2 katına çıktı. Bilginize..

Üst Alt