Otobüste Wifi Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Duran.Y

Duran.Y

Üye
    Konu Sahibi
Otobüste Wifi Hakkında
arkadaşlar hayırlısıyla cumartesi izmire gidiyorum da M*tr* turizmde ttnet wifiların ağları ad hoc mu değil mi bilen var mi? Tabletim android 4.0.1 de malum ad hoc ağlara bağlanmıyor :S

CABBAR

CABBAR

Üye
Tabletle ilgili bilgim yok ama bilgisayarla ve telefonla gayet güzel bağlanıyor

Duran.Y

Duran.Y

Üye
    Konu Sahibi
Tabletle ilgili bilgim yok ama bilgisayarla ve telefonla gayet güzel bağlanıyor

Evet kardeşim telefonda denedim biliyorum da bağlantı tipi adhoc mu orası önemli eğer adhoc ise tabletin hiç bi anlamı olmaz benim için.s

MrTech

MrTech

Üye
otobusteki wifi modemlere gore degisiyor.

ismail

ismail

Üye
çok yavaşlar ama :(

Preloader

Preloader

Üye
aynen çok yavaşlar ama adhoc mubilmiom

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Otobüste wifi mi varmış. :hmmm

Duran.Y

Duran.Y

Üye
    Konu Sahibi
Forumda ilgi mi çeken ilk nick, "Kabız Civciv". Sizi buralarda görmek ne güzel :ehe

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
bağlanmazsa at çöpe gitsin

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
her firmada farklı en iyisi internet konusunda bence pamukkale hatta birkaç kişi daha met ediyordu pamukkale ile hiç sorun yaşamadım şifresiz direk bağlanıyor ful çekiyor istediğin herşeyi yap ben balıkesirden istanbula amerikan pastası serisini indirmiştim düşün 7'ye kadar :D kamil koç falan tam işkence yolkart numarası falan filan interneti kullanamadım bir türlü tek araçta değil hiç bir aracında ama pamukkalelerde hiç sorun yaşamadım diğerlerini pek iyi bilmiyorum

rhisendark

Üye
metro'da wifi yok. bursa edirne gittim kaç kere 7-8 saat yol ama yok.

Duran.Y

Duran.Y

Üye
    Konu Sahibi
metro'da wifi yok. bursa edirne gittim kaç kere 7-8 saat yol ama yok.

Tekirdağ - izmir yaptım geçen ay wifi vardı araçta ama gelirken yoktu.

- - - Eklendi - - -

her firmada farklı en iyisi internet konusunda bence pamukkale hatta birkaç kişi daha met ediyordu pamukkale ile hiç sorun yaşamadım şifresiz direk bağlanıyor ful çekiyor istediğin herşeyi yap ben balıkesirden istanbula amerikan pastası serisini indirmiştim düşün 7'ye kadar :D kamil koç falan tam işkence yolkart numarası falan filan interneti kullanamadım bir türlü tek araçta değil hiç bir aracında ama pamukkalelerde hiç sorun yaşamadım diğerlerini pek iyi bilmiyorum

Yuh be hocam sömürmüssn resmen :ehe tekirdağ-izmir pamukkale yok yalnız.d

- - - Eklendi - - -

bağlanmazsa at çöpe gitsin

Tableti mi.d

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
sağol kabız kardeş :ehe

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Evet :D
Bilet alacağın firmanın web sitesine girerek alacağın biletin seferini yapacak olan otobüs ve otobüse ait donanımları önceden öğrenebilirsin. Sonra wifi olmaz falan hepten mağdur olursun :ehe

Duran.Y

Duran.Y

Üye
    Konu Sahibi
Evet :D
Bilet alacağın firmanın web sitesine girerek alacağın biletin seferini yapacak olan otobüs ve otobüse ait donanımları önceden öğrenebilirsin. Sonra wifi olmaz falan hepten mağdur olursun :ehe

Valla bileti çoktan aldım yarın gidiyorum zaten, öyle bilgiler var mi internette ya.d

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye

Valla bileti çoktan aldım yarın gidiyorum zaten, öyle bilgiler var mi internette ya.d

Olmaz mı yahu. Hem internetten alınca bileti daha ucuz oluyor. Eldeki nimetleri değerlendirmek lazım. Araştırma şart kardeşim :)