Otobüste Wifi Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Duran.Y

Duran.Y

Üye
    Konu Sahibi
Olmaz mı yahu. Hem internetten alınca bileti daha ucuz oluyor. Eldeki nimetleri değerlendirmek lazım. Araştırma şart kardeşim :)

Ben bulamadım öyle bi bilgi, metrodan bakabileceğim bi link verebilir misin, sefer numarasıyla wifi var mi öğreneyim :)

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye

Ben bulamadım öyle bi bilgi, metrodan bakabileceğim bi link verebilir misin, sefer numarasıyla wifi var mi öğreneyim :)

sen nerden nereye aldın, kaç tarihli bilet onları söyle ben bakayım buradan :ok2:

akondd

akondd

Üye
ben denedim tablet pc de çalışıyo arkadaşım

ismail

ismail

Üye
her firmada farklı en iyisi internet konusunda bence pamukkale hatta birkaç kişi daha met ediyordu pamukkale ile hiç sorun yaşamadım şifresiz direk bağlanıyor ful çekiyor istediğin herşeyi yap ben balıkesirden istanbula amerikan pastası serisini indirmiştim düşün 7'ye kadar :D kamil koç falan tam işkence yolkart numarası falan filan interneti kullanamadım bir türlü tek araçta değil hiç bir aracında ama pamukkalelerde hiç sorun yaşamadım diğerlerini pek iyi bilmiyorum

Ben pamukkaleye biniyom sürekli ama çok yavaş saniye de 15 kb iniyo

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

Ben pamukkaleye biniyom sürekli ama çok yavaş saniye de 15 kb iniyo

belki bindiklerinde ya da telefonunda sorun olabilir ben bu yaz 3 kere pamukkale ile seyahat ettim çok memnun kaldım interneti olsun hizmeti olsun

ismail

ismail

Üye

belki bindiklerinde ya da telefonunda sorun olabilir ben bu yaz 3 kere pamukkale ile seyahat ettim çok memnun kaldım interneti olsun hizmeti olsun

Hizmet güzel de inteeneti sevmedim :(
Aydın-Ankara bide 9 saatlik yol :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sanamı kötüsü geldi anlamadımki brm pamukkalede hiç sıkıntı yaşamadım

Duran.Y

Duran.Y

Üye
    Konu Sahibi
Bindim şuan tablet ağı görüyo bağlanıyoda ama gelgelelim tarayıcıyı açıyorm açmıyo siteyi, google playde açılmıyo.s

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hangi firma?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Artık hepsinde var zaten neredeyse