nokia wp8 cihazlari resmi fiyatlari aciklandi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
nokia wp8 cihazlari resmi fiyatlari aciklandi

Nokia bugun yayinladigi basin bildirisiyle avrupa resmi fiyatini ve dagitimi ustlenicek operatorleri acikladi. Buna gore lumia920 almanya fiyati 649€ olarak belirlendi ve vodafone uzerinden dagitimi gercekleştirilecek. Lumia820 ise 499€ fiyat etiketine sahip olucak ve dagitimi telefonica ve telekom in red uzerinden gercekleştirilecek.

Bu arada italya fiyatlari da aciklandi
Lumia920;599€
Lumia820;499€

otostopçu

otostopçu

Üye
türkiyede x2 :zzz:

komando04

komando04

Üye
türkiyede ne olur acaba kardeşim tam olarak

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Turkiyede 1.500 .. Ve Alti Olacak .. Ayrica Lumia920 Bana Pahali Geldi .. Acaba Belcikadada Bu Fiyat Mi Olur .? :/

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
hesapladim biraz da kotuyu duşunursek almanya fiyati uzerinden 1900 yapiyor. Tabi bu fiyattan almanyadaki vergiyi duşunce ne kadara gelir net ollarak bilemem ama 1600 civari gibi bir rakam bekleyebilirsiniz.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Bunu *2+vergiler ile hesaplarsak min. 1600 tl olacaktır... Ama ülkeye göre fiyatı azaltır veya arttırırsa işler değişir :)

- - - Eklendi - - -

Turkiyede 1.500 .. Ve Alti Olacak .. Ayrica Lumia920 Bana Pahali Geldi .. Acaba Belcikadada Bu Fiyat Mi Olur .? :/

belçikadakı vergiler burdaki kadar fazla değildir :D Türkiye fiyatından ucuz olur bence

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
belcika almanyadan 30-40€ daha ucuz olur.

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
satar mı ki o fiyata türkiyede nede olsa bizim millet o parayla androidli tel almayı daha çok tercih ederde.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
bu arada italya fiyatlari da aciklandi ve lumia820fiyati ayni fakat lumia920 almanyadan 50€ daha ucuz fiyatlari konuya ekledim. Şimdilik Turkiye fiyatlari belli olmadi bilgi gelirse hemen aktaririm:)

haltie

haltie

Üye
Iphone 4 s ten pahalı almanyada en az 1600 1700 lira olur turkiyede bu mantıkla fiyat koyuyorsa tabi

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bizdeki fiyatlar, İtalya'daki fiyatlarla benzer olur diye düşünüyorum.
Eğer İtalya için belirlenen o fiyatlara "vergi dahilse" bizde de hemen hemen aynı olacaktır.
Çünkü Avrupa civarındaki ülkeler arasında duyduğum kadarıyla en yüksek vergiler İtalya ve Türkiye'de var.

Hımmm şimdi bir düşünürsek :hmmm
Vergiler dahil 599 Euro = Yaklaşık 1400 TL :kıskıs:
Ülkemizde Galaxy S3 fiyatlarının da 1500'e gerilediği göz önüne alınınca, kulağa çok mantıklı geliyor 1400-1500 TL.

• Beğen
Tepkiler: n000k
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Iphone 4 s ten pahalı almanyada en az 1600 1700 lira olur turkiyede bu mantıkla fiyat koyuyorsa tabi

bence iphone5 fiyatiyla karşilaştirmak daha mantikli olur. Zira 4s cikali yil oldu ayrica ust modeli ciktigi icin fiyati da duştu.

komando04

komando04

Üye
valla süper bir fiyat diyemem ama yinede idare eder bu fiyatları lumia 920yı 1500altı düşünürsek inşallah daha fazla olup 1500leri geçmez

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
1400-1500 TL den yüksek olursa satamaz gibi geliyor nokia kan kaybetmiş bir firma tekrar rekabet etmek için piyasaya girmesi lazım
eğer yüksek fiyat çekerse çoğu kişi Samsung ve i phone alır makul fiyat yazmaları lazım ben nokia yı seviyorum ama fiyatta uçmasın yani

haltie

haltie

Üye

bence iphone5 fiyatiyla karşilaştirmak daha mantikli olur. Zira 4s cikali yil oldu ayrica ust modeli ciktigi icin fiyati da duştu.

Iphone 5 resmi fiyatını bilmiyoruz o yüzden kıyas yapamıyoruz iki hafta öncesi ile mantık kurmaya çalıştım büyük ihtimal Türkiye fiyatı 1200 lira falan olmaz daha yüksek olur bu mantıkla tabi ama nokia farklı bir fiyat politikası belirler onu bilemeyiz

komando04

komando04

Üye
bencede satamaz fazla ama bu fiyat aralığı iyi gibi desenize kasım ayı girmeden nokia lumIALAR TÜRKIYEYE GELECEK GIBI INŞALLAH

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Çıkan haberlerde Nokia'nın rekabetçi fiyat politikası izleyeceği belirtiliyordu.
Avrupa satış fiyatları 500 Euro'nun altına inmese de 600 Euro'nun üstüne de çıkmayacaktır.
500-600 Euro civarındaki fiyatlama da ülkemiz için 1400-1600 TL aralığı anlamına gelir. (Ort. 1500 TL)

komando04

komando04

Üye
böyle bir telefonun düşük fiyat ile çıkacağını zaten zannedilMez.heleki diğer modellerin özelliklerinden daha üstün bir model olduğu halde onlardan daha düşük fiyat etiketi bulunuyor hiç zannetmem.keşke biraz türkiyeye daha uyguN OLSAYDI BEYLER SÖYLE 1200FILAN YANI 820DE 957FILAN

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
böyle bir telefonun düşük fiyat ile çıkacağını zaten zannedilMez.heleki diğer modellerin özelliklerinden daha üstün bir model olduğu halde onlardan daha düşük fiyat etiketi bulunuyor hiç zannetmem.keşke biraz türkiyeye daha uyguN OLSAYDI BEYLER SÖYLE 1200FILAN YANI 820DE 957FILAN

957 :hmmm
1500 civarindaki bir rakam gercekten cok iyi bir fiyat olur. Arkadaşlar duygularinizi kariştirmadan mantikli duşunelim bu cihaz Türkiye icin 1500-1600 tl'yi herturlu hakeder:)

• Beğen
Tepkiler: n000k
komando04

komando04

Üye

957 :hmmm
1500 civarindaki bir rakam gercekten cok iyi bir fiyat olur. Arkadaşlar duygularinizi kariştirmadan mantikli duşunelim bu cihaz Türkiye icin 1500-1600 tl'yi herturlu hakeder:)

Tabiki hakeder kardeşim ama benim ondan kastım şu bütün yabancı ülkelere 1800 -1900 tl olsun ama nokiayı çok seven VE HERŞEYIN EN IYISINI HAK EDEN BIZ TÜRKLERE 1300-1400OLSUN EN FAZLA DIYORUM:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt