lumia920 ve 820'nin cikiş tarihleri ve fiyatlari

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
lumia920 ve 820'nin cikiş tarihleri ve fiyatlari
Dun tanitimi yapilan Nokia'nin windowsphone8 cihazlarinin en cok merak edileni fiyatiydi. Bugun itibariyle gelen bilgiler ise bu cihazlar fazla beklemeyecegimizi gosteriyor.
Avrupa'da ilk olarak Fransa,Almanya,İngiltere,İtalya ve Rusya'da Ekim ayi sonlarina dogru satişina başlanicak. Takip eden haftalarda ise polonya ve iskandinav ulkeleri ispanya ve TÜRKİYE gibi ülkelerde satişina başlanicak. Fiyat olarak lumia920 icin belirlenen rakam 600€(758$-476£). Lumia820 icin ise fiyat 450€(568$-357£) olarak belirlenmiş. Tabi bu fiyatlar avrupadaki ortalama satiş fiyatlari. Dun nokianin yaptigi aciklamada da belirttigi gibi fiyatlar ulkelere gore revize edilebilir.

• Beğen
Tepkiler: n000k, Cihanî Sultan ve Esendağlı

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
çok teşekkür ederim bilgilendirme için.
Türkiye de kaç lira olur acaba :hmmm

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Dun tanitimi yapilan Nokia'nin windowsphone8 cihazlarinin en cok merak edileni fiyatiydi. Bugun itibariyle gelen bilgiler ise bu cihazlar fazla beklemeyecegimizi gosteriyor.
Avrupa'da ilk olarak Fransa,Almanya,İngiltere,İtalya ve Rusya'da Ekim ayi sonlarina dogru satişina başlanicak. Takip eden haftalarda ise polonya ve iskandinav ulkeleri ispanya ve TÜRKİYE gibi ülkelerde satişina başlanicak. Fiyat olarak lumia920 icin belirlenen rakam 600€(758$-476£). Lumia820 icin ise fiyat 450€(568$-357£) olarak belirlenmiş. Tabi bu fiyatlar avrupadaki ortalama satiş fiyatlari. Dun nokianin yaptigi aciklamada da belirttigi gibi fiyatlar ulkelere gore revize edilebilir.
Teşekkürler Alikemal,keşke fiyatları ülkelere göre+kişi gelirine göre revize(kullanıcı lehine tabii) yapsalardı:)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
yapılacaktır Nokia bu,808 ün amerika fiyatına bakıp 2000 tl olur diyenler oldu ama 1400 e satılıyor..

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Teşekkürler Alikemal,keşke fiyatları ülkelere göre+kişi gelirine göre revize(kullanıcı lehine tabii) yapsalardı:)

oyle yapiyorlar zaten her ulkenin alimgucu paritesine gore fiyatlari ayarliyorlar. Ornek olarak nokia808 italyada 600€ya satiliyordu Turkiye'ye 1500tl'den girdi. Halbuki İtalyada da vergiler en az Turkiye kadar.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Teşekkürler haber için.Eğer eskisi gibi bir fiyatlandırma yaparsa Nokia fiyat/performans lideri 2 cihaz göreceğiz...

15097

15097

Üye
Türkiye'de 2000+ :tl: olacağı kesin gibi :hmmm

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Belcika'da 600€ Gecmezse Hemen Alirim 920'yi .. Yada 820 Farketmez ..

Acaba Ne Zaman Gelir Buraya Ya .. Yarin Bir Gidip MediaMarkt'a Sorayim Benn .. :)

msy2017

msy2017

Üye
şimdi yani Türkiyede tahminen kaç tl olur alabileceğimizden değil de merak işte.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Türkiye'de 2000+ :tl: olacağı kesin gibi :hmmm

2000 olacağını zannetmem.Aksine 1500-1800 arasında bir fiyat bekliyorum ben 920 için.808'de neredeyse aynı fiyattan çıkış yapmıştı.Nokia her ülkeye aynı fiyattan sokup vergilerle bir dünya para yaptırmıyor telefonu.Farklı farklı fiyat biçiyor ki en güzel :hmmm

15097

15097

Üye

2000 olacağını zannetmem.Aksine 1500-1800 arasında bir fiyat bekliyorum ben 920 için.808'de neredeyse aynı fiyattan çıkış yapmıştı.Nokia her ülkeye aynı fiyattan sokup vergilerle bir dünya para yaptırmıyor telefonu.Farklı farklı fiyat biçiyor ki en güzel :hmmm
sanırım abarttım ve bunun farkındayım :D bencede o kadar fark olmaz :ok2:

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
lordufuk

lordufuk

Üye
1500-1800 arası olması normal ama ne kadar erken gelirse okadar iyi olur :eller: Türkiyeye gelir gelmez turkcel avea felan hemen kapar teli kampanyalr yapar :D ama turkcelden felan alıcağıma normal bi şekilde alırım daha iyi :D

amcalu1

amcalu1

Üye
Inşallah ucuz olur çünkü s2 yi satmama az kaldı dayım 1100 lira dedi son explorer I da yigenin birine versem 250 liradan 300 400 lira da kenar da var çıktığı gibi alırım telefonu

amcalu1

amcalu1

Üye
Bir de wp de android deki gibi rootsuz oyun uygulama falan yüklenebiliyor mu

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia 920, Türkiye'de vergiler dahil 1700-1800 civarında olacaktır diye tahmin ediyorum.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Büyük ihtimal 820 ; 1300-1500 tl. aralığında
920 ise 1600-1900 aralığında olacaktır.