Vodafone Genel Bilgiler Ve Paketler

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone Genel Bilgiler Ve Paketler
Kısa Mesaj Merkez Numaraları
Vodafone: +90 542 980 00 33

MESAJLAŞMA PAKETLERİ (Faturasız)
12.000 Mesaj Paketi
Vodafone'dan 9,9 TL'ye 12.000 SMS! 7999'a ONIKIBIN yaz gönder, binlerce SMS senin olsun!
Mesaj paketini iptal etmek için abone "IPTAL PAKET ISMI veya MIKTARI" yazıp 7999'a SMS atabilir. Ör: IPTAL HYMAKSI, IPTAL ONIKIBIN.
Kalan bakiyenizi öğrenmek için "BAKIYE PAKET ISMI veya PAKET MIKTARI " yazıp 7999'a sms gönderilmelidir. Ör: BAKIYE HYMAKSI; BAKIYE ONIKIBIN.
[h=2]Avantajlı Mesaj Paketleri[/h]
Paket Adı
Paket
Aylık Fiyatı*
Her Yöne Mini
Her Yöne 50 SMS
4 TL
Her Yöne Midi
Her Yöne 500 SMS
7.9 TL
Vodafone'lularla Maksi
Vodafone'lularla 5000 SMS
7.9 TL
Her Yöne Maksi
Vodafone'lularla 10000 SMS
ve diğer yönlere 2000 SMS
9,9 TL

Mesaj paketini iptal etmek için abone "IPTAL PAKET ISMI veya MIKTARI" yazıp 7999'a SMS atabilir. Ör: IPTAL MINI, IPTAL ELLI
Kalan bakiyenizi öğrenmek için "BAKIYE PAKET ISMI veya PAKET MIKTARI " yazıp 7999'a sms gönderilmelidir. Ör: BAKIYE HYMAKSI BAKIYE BESBINBESYUZ
[h=2]Cep Dolusu Mesaj Paketi[/h]Şimdi faturasız hat aboneleri ayda sadece 9,9 TL'ye yurtiçi her yöne tam 3.000 SMS alıyor, sevdikleriyle istedikleri gibi mesajlaşıyorlar.
Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi'nden hemen yararlanmak için CEPDOLUSU yazın, 7999'a ücretsiz SMS gönderin ve dolu dolu mesajlaşın.
[h=2]Kalan bakiyeyi öğrenmek için BAKIYE CEPDOLUSU" yazıp 7999'a sms gönderilmelidir.[/h][h=2]Vodafone Cep Dolusu Mesaj paketini iptal etmek için abone "IPTAL CEPDOLUSU" yazıp 7999'e SMS atabilir.[/h][h=2][/h][h=2]KONUŞMA PAKETLERİ (Faturasız)[/h][h=2][/h][h=2]Yedek Paket[/h][h=2]Hemen YEDEK yazıp 7580'e gonderin, ayda sadece 5 TL'ye tarife dakikalarınız bittiğinde devreye girecek her yöne 75 dakikanız olsun, fatura şoku yaşamayın.[/h][h=2]Senle Ben Paketleri[/h]
Seçilen Vodafone Numarasıyla Konuşma Süresi
Paket Fiyatı
24 saat boyunca sınırsız
1,9 TL/gün
Haftada 15 saat
5,90 TL/hafta
Ayda 30 saat
9,90 TL/ay
[h=2]"Günlük senle ben" sonra indirimli konuşmak istediğiniz numarayı yazarak 7580'e gönderebilirsiniz. (GUNLUK SENLE BEN 5XXXXXXXXX)"[/h][h=2]Haftalık senle ben" sonra indirimli konuşmak istediğiniz numarayı yazarak 7580'e gönderebilirsiniz. (HAFTALIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX)"[/h][h=2]Aylık senle ben" sonra indirimli konuşmak istediğiniz numarayı yazarak 7580'e gönderebilirsiniz. (AYLIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX)[/h][h=2]GUNLUK SENLE BEN[/h][h=2]Abonelik için "GUNLUK SENLE BEN" , "GUNLUK 5XXXXXXXXX" ya da "GUNLUK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazılıp 7580'e mesaj atılabilir. 5XXXXXXXXX paket dahilindeki dakikaların kullanımı için seçilen numarayı göstermektedir.[/h][h=2]Paket iptali için abone "IPTAL GUNLUK SENLE BEN", "IPTAL GUNLUK 5XXXXXXXXX", ya da "IPTAL GUNLUK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazıp 7580'e mesaj atabilir. 24 saatlik sürenin sonuna kadar abonenin dakika hakkı geçerli olup, 24 saat sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.[/h][h=2][/h][h=2]HAFTALIK SENLE BEN[/h][h=2]Abonelik için "HAFTALIK SENLE BEN" , "HAFTALIK 5XXXXXXXXX" ya da "HAFTALIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazılıp 7580'e mesaj atılabilir. 5XXXXXXXXX paket dahilindeki dakikaların kullanımı için seçilen numarayı göstermektedir.[/h][h=2]Paket iptali için abone "IPTAL HAFTALIK SENLE BEN", "IPTAL HAFTALIK 5XXXXXXXXX", ya da "IPTAL HAFTALIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazıp 7580'e mesaj atabilir. 7 günlük sürenin sonuna kadar abonenin dakika hakkı geçerli olup, 7 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.[/h][h=2]Abone dönem içerisinde (7 gün) 1 kez SMS kanalıyla arkadaş numarası değişikliği yapabilir. İlk numara değiştirilmek istenen, ikincisi yeni numara olmak üzere "DEGISTIR 5XXXXXXXXX 5XXXXXXXXX" yazılıp 7580'e gönderilerek numara değişikliği gerçekleştirilebilir.[/h][h=2]AYLIK SENLE BEN[/h][h=2]Abonelik için "AYLIK SENLE BEN" , "AYLIK 5XXXXXXXXX" ya da "AYLIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazılıp 7580'e mesaj atılabilir. 5XXXXXXXXX paket dahilindeki dakikaların kullanımı için seçilen numarayı göstermektedir.[/h][h=2]Paket iptali için abone "IPTAL AYLIK SENLE BEN", "IPTAL AYLIK 5XXXXXXXXX", ya da "IPTAL AYLIK SENLE BEN 5XXXXXXXXX" yazıp 7580'e mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin dakika hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.[/h][h=2]Abone dönem içerisinde (faturasız hatlar için 30 gün, faturalı hatlar için fatura dönemi içerisinde) 1 kez SMS kanalıyla arkadaş numarası değişikliği yapabilir. İlk numara değiştirilmek istenen, ikincisi yeni numara olmak üzere "DEGISTIR 5XXXXXXXXX 5XXXXXXXXX" yazılıp 7580'e gönderilerek numara değişikliği gerçekleştirilebilir.[/h][h=2][/h][h=2]Haftasonu Paketi[/h][h=2]Haftasonu Paketi'ne abone olun, ayda sadece 9,9 TL'ye Cumartesi ve Pazar günleri Vodafone'lu sevdiklerinizle konuşabileceğiniz tam 2.000 dakikanız olsun.[/h][h=2]Haftasonu Paketi'ne abone olmak için yapmanız gereken "HAFTASONU" yazıp 7580'e SMS olarak ücretsiz göndermek! Siz de tarifenize ek olarak Haftasonu Paketi'ne abone olun, Cumartesi-Pazar tüm Vodafonelularla rahat rahat konuşun.[/h][h=2]Haftasonu paketine abone olmak için "HAFTASONU", aboneliğiniz varsa kalan dakika bakiyenizi öğrenmek için "BAKIYE HAFTASONU", iptal etmek için "IPTAL HAFTASONU" yazıp 7580'e SMS gönderebilirsiniz. 7580 servis numarasına göndereceğiniz tüm SMS'ler ücretsizdir.[/h][h=2][/h][h=2]Vodafone'lularla Konuşma Paketleri[/h][h=2]Vodafone'lularla paketleriniz ile ilgili satın alma, iptal, bakiye öğrenme işlemlerinizi *7000# tuşlayıp menülerdeki yönlendirmeleri izleyerek kolayca yapabilirsiniz.[/h]
Paketin Süresi
Ücret
Abone olmak için
7 gün boyunca Vodafone'lularla 300 dakika
Haftada 5,9 TL
"HAFTALIK VF" yazın,
7580'e gönderin
24 saat boyunca Vodafone'lularla geçerli 100 dakika
Günde 1,9 TL
"GUNLUK VF" yazın,
7580'e gönderin
[h=2]Abone kalan dakika bakiyesini öğrenmek için "BAKIYE VF" yazıp 7580'e ücretsiz SMS göndermelidir.[/h][h=2]Konuşma paketini iptal etmek için abone "IPTAL GUNLUK VF", yazıp 7580'e mesaj atabilir. 24 saatlik sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika hakkı geçerli olup, 24 saat sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.[/h][h=2][/h][h=2]Haftalık Heryöne Konuşma Paketi[/h]Haftalık Heryöne Konuşma Paketine abone olun haftada sadece 5,9 TL karşılığı heryöne tam 60 dakikanız olsun.
"HY HAFTALIK" yazıp 7580'e gönderin abonelerimiz haftalık heryöne konuşma paketine sahip olarak 60 dakikanızı 7 gün boyunca heryöne konuşmalarınızda kullanın.
Paketinizi iptal etmek için "IPTAL HY HAFTALIK" yazıp 7580'e mesaj atabilirsiniz. Paketin dönem sonuna kadar dakika hakkınız geçerli olup, dönem sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.

[h=2][/h][h=2][/h][h=2]Gece Paketi[/h]Vodafone'un yeni Gece Paketi ile artık akşamları sevdiklerinizle rahat rahat konuşabileceksiniz. Gece Paketi'ne abone olun, ayda sadece 9,9 TL'ye haftanın her günü akşam 21:00 - sabah 09:00 arası Vodafone'lu sevdiklerinizle konuşabileceğiniz tam 2.000 dakikanız olsun.
Gece Paketi'ne abone olmak için yapmanız gereken "GECE" yazıp 7580'e SMS olarak ücretsiz göndermek! Siz de tarifenize ek olarak Gece Paketi'ne abone olun, geceleri sevdiklerinizle rahat rahat konuşun.
Paketinizde kalan dakikaları öğrenmek için "BAKIYE GECE" yazıp 7580'e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.
Gece paketine abone olmak için "GECE", aboneliğiniz varsa kalan dakika bakiyenizi öğrenmek için "BAKIYE GECE", iptal etmek için "IPTAL GECE" yazıp 7580'e SMS gönderebilirsiniz. 7580 servis numarasına göndereceğiniz tüm SMS'ler ücretsizdir.

İNTERNET PAKETLERİ (Faturasız)
[h=2]Mobil İnternet Paketleri[/h]
Aylık Mobil İnternet Paketleri
Paket Adı
Paket Ücreti
3636'ya Abonelik SMS'i
Aylık 10 MB Tanışma Paketi
3 TL
ABONE NET10
Aylık 100 MB Başlangıç Paketi
9 TL
ABONE NET100
Aylık 1 GB
29 TL
ABONE 1GB YENI
Aylık 4 GB Faturasız
39 TL
ABONE 4GB YENI
Aylık 4 GB Faturalı
39 TL
ABONE 4GB
Aylık 8 GB Faturalı
69 TL
ABONE 8GB

Süreli Mobil İnternet Paketleri
Paket Adı
Paket Ücreti
Fatura Stop
3636'ya Abonelik SMS'i
Günlük Cepnet
1 TL
1 TL / Gün
ABONE GUNLUK CEPNET
Haftalık Cepnet (Faturasız )
5 TL
5 TL / Hafta
ABONE NETHAFTA50
Abone, paketinin iptali için "IPTAL NET10/IPTAL NET100 " yazarak 3636'ya SMS atabilir. Paket 30 günlük periyodun sonunda (faturasız aboneler için) ya da fatura kesim tarihinde sonlanacaktır (faturalı aboneler için).

[h=2]Yeni Aylık Cepnet Paketleri[/h]
Paket Adı
Paket Ücreti
İlk ay %50 indirimli
3636'ya Abonelik SMS'i
Aylık Cepnet - 250
14 TL
7 TL
ABONE CEPNET250
Aylık Cepnet - 500
19 TL
9,5 TL
ABONE CEPNET500
Yeni Aylık CepNet paketleri ilk ay %50 indirimli. 7 TL’den başlayan fiyatlarla cepten internete paket tutarını aşmadan bağlanın!
Paket Adı
3636'ya Abonelik SMS'i
İptal SMS'i
Aylık Cepnet - 250
ABONE CEPNET250
IPTAL CEPNET250
Aylık Cepnet - 500
ABONE CEPNET500
IPTAL CEPNET500
[h=2][/h][h=2]İlk Ay Ücretsiz Facebook&Twitter Paketi[/h]Aylık 350 MB/3 TL Facebook&Twitter Paketi (ilk Ay indirimli 0 TL)
İlk Ay Ücretsiz Facebook&Twitter Paketi için Abone FT yazıp 3636'ya ücretsiz SMS göndermeniz yeterli.
Paket Adı
Ücreti
Kota
Hız
Paket Aşım Ücreti
Fatura Stop
SMS Abonelik
SMS Sorgu Faturasız
SMS Sorgu Faturalı
SMS İptal
Aylık FT Paketi
3 TL
350 MB
7.2 Mbps'a kadar
10MB/0,5 TL
100 TL
ABONE FT
SOR FT
SORGU FT
IPTAL FT

[h=3]FreeZoneTarifelerine İndirimli Mobil İnternet Paketleri[/h]Aylık Mobil İnternet Paketleri
Paket Adı
Paket Fiyatı
3636'ya Abonelik SMS
100 MB
4,5 TL/ay
ABONE GENC100MB
250 MB
7 TL/ay
ABONE GENC250MB
500 MB
9,5 TL/ay
ABONE GENC500MB
1 GB
14,5 TL/ay
ABONE GENC1GB

İNDİRİMLİ 100 MB İÇİN
Abone, paketinin iptali için "IPTAL GENC100MB" yazarak 3636'ya SMS atabilir. Paket 30 günlük periyodun sonunda (faturasız aboneler için) ya da fatura kesim tarihinde sonlanacaktır (faturalı aboneler için).
İNDİRİMLİ 250 MB İÇİN
Abone, paketinin iptali için "IPTAL GENC250MB" yazarak 3636'ya SMS atabilir. Paket 30 günlük periyodun sonunda (faturasız aboneler için) ya da fatura kesim tarihinde sonlanacaktır (faturalı aboneler için).
İNDİRİMLİ 500 MB İÇİN
Abone, paketinin iptali için "IPTAL GENC500MB" yazarak 3636'ya SMS atabilir. Paket 30 günlük periyodun sonunda (faturasız aboneler için) ya da fatura kesim tarihinde sonlanacaktır (faturalı aboneler için).
İNDİRİMLİ 1 GB İÇİN
Abone, paketinin iptali için "IPTAL GENC1GB" yazarak 3636'ya SMS atabilir. Paket 30 günlük periyodun sonunda (faturasız aboneler için) ya da fatura kesim tarihinde sonlanacaktır (faturalı aboneler için).

[h=1]*3636# servisi ile cihazımın Live!,MMS ve internet ayarları[/h]Evet. Cep telefonunuzun ana ekranındayken, *3636# arama tuşlarına basarak “5 Cihaz Ayarı Alma” menüsünü seçtiğinizde, gelen ekranda onayla kısmını tuşlayarak cihazınızın desteklediği ayarlar SMS ile gönderilecektir.
Talebiniz doğrultusunda Vodafone Live,MMS ve internet ayarları cihazınıza gelecektir.
1) Onayla
2) Geri
Yanıt: l
Gönderilen Vodafone live , MMS ve Vodafone Internet ayarlarınızı 1234 pin kodunu kullanarak telefonunuza kayıt etmeniz ve cihazınızı bir kez kapatıp açmanız halinde ayarlarınız telefonunuz üzerinde yapılandırılmış olacaktır.
[h=1]Bir Vodafone numarasının kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim?[/h]Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisi'nden sorgulama yapmak için;
- 11842 Bilinmeyen Numaralar servisimizi arayabilir,
- "KIM" yazıp boşluk bırakıp 10 haneli GSM numarası' nı yazarak 7048' e sms gönderebilirsiniz.
* 11842 yoluyla dilerseniz isim - soyad bilgilerinden dilerseniz telefon numarasından sorgulama yapabilirsiniz. 7048' den sms yoluyla ise sadece GSM numarasının kimin adına kayıtlı olduğu sorgulanabilir.
[h=2][/h][h=2]Vodafone Internet Ayarları[/h]ana menü
araçlar
ayarlar
bağlantı
erişim noktaları
seçenek _yeni erişim noktası
varsayılan ayarları kullan
bağlantı adı: INTERNET GPRS
veri taşıyıcı: GPRS
erişim noktası adı: internet
kullanıcı adı: yok
şifre sorma : hayır
Şifre:vodafone
doğrulama: normal
anasayfa:
*seçenek _gelişmiş ayarlar bölümündeki menüler boş bırakılacak yani IP adresi girilmeyecek

yerimi ekleme :
ana menü (menu)
web
seçenek
yerimi yöneticisi
yeni yerimi ekle
isim: INTERNET GPRS
adres :
erişim noktası : joyistik ile yukarıda oluşturduğumuz "INTERNET GPRS"seçilecek
kullanıcı adı : boş
şifre : boş
seçenekten kaydet seçilir

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Bilgileri başka bir siteden kopyaladın sanırım ? Çünkü senin bu mesajı gönderdiğin zaman diliminde Vodafone Haftalık Senle Ben Paketi kaldırılmıştı. Diğer bilgileri kontrol etmedim fakat konudan paket yapacak arkadaşlar Vodafone sayfasından bilginin güncelliğini denetlemesini öneririm.

esokmen

esokmen

Üye
Teşekkürler arkdaşım ama moderatörün dediği açık bir gerçek

emreli01

emreli01

Üye
Bilgileri başka bir siteden kopyaladın sanırım ? Çünkü senin bu mesajı gönderdiğin zaman diliminde Vodafone Haftalık Senle Ben Paketi kaldırılmıştı. Diğer bilgileri kontrol etmedim fakat konudan paket yapacak arkadaşlar Vodafone sayfasından bilginin güncelliğini denetlemesini öneririm.

aynen vodafon o kadar karışık bir site değil sonuçta ordan da halledilebilir

60Samet09

60Samet09

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]İyilik İçin Yapmıssın Ama Doğrı Vodafonede Yazıyor[/SIZE][/COLOR]