Windows Phone'da Internetten Dosya Indirilmiyor Mu .?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone'da Internetten Dosya Indirilmiyor Mu .?
Arkadaslar Bugun Bir Muzik Ve Bir Video Indireyim Dedim ..

Lumia 900 Sadece Acti .. Download Ediyorum Sadece Aciyor ..

Bu Boyle Mi Yoksa Ben Mi Bir Yerlerde Bir Yanlislik Yapiyorumm .?

ecel54

ecel54

Üye
bende de aynı :(

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Opera kullanabilirsiniz.

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Opera kullanabilirsiniz.
wp de resmi olarak olarak opera yok.portlandı ama yükleyebilmek için cihazın unlock edilmiş olması gerekiyor.

soruya gelince internet üzerinden video ve müzik indirme programları var markette onları kullanabilirsiniz.ayrıca ücretsiz nokia müzik servisi yakında ülkemizde de hizmete girecek oradan da calma listelerini telefonunuza kaydedip offline dinleyebilirsiniz.

• Beğen
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi

wp de resmi olarak olarak opera yok.portlandı ama yükleyebilmek için cihazın unlock edilmiş olması gerekiyor.

soruya gelince internet üzerinden video ve müzik indirme programları var markette onları kullanabilirsiniz.ayrıca ücretsiz nokia müzik servisi yakında ülkemizde de hizmete girecek oradan da calma listelerini telefonunuza kaydedip offline dinleyebilirsiniz.

Anladim .. Tesekkurler ..

ecel54

ecel54

Üye

ücretsiz olarak ondirip uygulama üzerinden dinleyebilecekmiyiz

papakudioflu

papakudioflu

Admin
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Soner zaten Belçika da mesele yok :ehe

• Beğen
amcalu1

amcalu1

Üye
Ben oyunlari falan galaxy s2 den indiriyorum rapidden falan müzik, oyun, video indiremiyecek miyim lumia 920 alsam

ecel54

ecel54

Üye
bugün biraz araştırdım ve buldum, müzik indirmek için marketten free music cloud programını kullanabilirsiniz ( türkçe müziklerde var, video indirmek içinde tube pro programını kullanabilirsiniz

- - - Eklendi - - -

Ben oyunlari falan galaxy s2 den indiriyorum rapidden falan müzik, oyun, video indiremiyecek miyim lumia 920 alsam

wp8 ile hafıza kartı desteği geleceği için bence dosya yöneticiside gelir böylece indirebiliriz herhalde

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Nasıl yanii mesela ben Lumia 920 gelince almayı düşünüyordum, 7x24 cepten netteyim ben uygulama oyun mp3 vb indiririm normal olarak ama 920'de illa indirmek için bi program mı kullancaz nasıl iş yaw??? :(

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Nasıl yanii mesela ben Lumia 920 gelince almayı düşünüyordum, 7x24 cepten netteyim ben uygulama oyun mp3 vb indiririm normal olarak ama 920'de illa indirmek için bi program mı kullancaz nasıl iş yaw??? :(

yav niye dert ediyosunuz ki? WP8 de tarayıcı desteği olacak indirin opera kurun telefona herşeyi indirin sıkıntı etmeyin bu kadar sakin olun :)

projectmaximo

projectmaximo

Üye
benim anlamadığım indirme nasıl yok? Tarayıcı mı desteklemiyor? Nasıl bir uyqrı veriyor? Hotfile'den falan dosya indirilmşyor mu şu an?
eğer öyleyse bile ben wp8 ile bu durumun düzeltilmiş olacağını düşünüyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
herhangi bir dosyayi indiremezsiniz tabi wp7 icin konuşuyorum. Sistemin destekledigi dosya turleri var onlari indirebilirsiniz.

projectmaximo

projectmaximo

Üye
neyse arkadaşların da dediği gibi sıkıntı yok başka tarayıcılar var. zaten wp8'de böyle olmaz büyük ihtimalle.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
yaw yanlış bilmiyorsam WP için dosya uzantıları .xap mıydı galiba böyleydi uzantılar hani bunları elbette indirip kullanabilicez, ama eğerki normal tarayıcı'dan indiremeyip, illa özel bi program gerekiyorsa, hani o programlar olmadan indirme olanağı yoksa şuan ahanda şimdi hayallerim derin sularda yani :'(

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
yaw yanlış bilmiyorsam WP için dosya uzantıları .xap mıydı galiba böyleydi uzantılar hani bunları elbette indirip kullanabilicez, ama eğerki normal tarayıcı'dan indiremeyip, illa özel bi program gerekiyorsa, hani o programlar olmadan indirme olanağı yoksa şuan ahanda şimdi hayallerim derin sularda yani :'(

kardeşim wp8 de var istediğini indirebilirsin dert etmee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...