Ölü piksel Hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BSahin29

BSahin29

Üye
    Konu Sahibi
Ölü piksel Hatası
Elimde Galaxy W var.Ekranda aldığım gün çok küçük bi piksel hatası başlarda önemsemedim.Şarjda 1 gün zor gidiyor.Fazla kullanmadığım halde.Yorumlardan okuduğum kadarıyla şarj süresi en iyi telefonlardan biriymiş.Sizce ölü pikselin bi katkısı var mı ? Zira senkronizasyon kapalı veri kapalı parlaklık orta düzey cebimde 1 gün gitmiyor.

erdi_s

erdi_s

Üye
Hemen degisime gonder kardes. Ölü pikselin katkisinin olacagini sanmiyorum

Kerim.

Kerim.

Üye
sarj suresi normal.olu piksel bendede var.senin olu piksek neresinde ekranin?

BSahin29

BSahin29

Üye
    Konu Sahibi
Sağ ortada var

Kerim.

Kerim.

Üye
benimde sol ortanin 2cm falan asagisinda

BSahin29

BSahin29

Üye
    Konu Sahibi
Çok ciddi bi sorun oldu bu şarj meselesi 2 gün dayanan 5800 dan sonra :D

cortex47

cortex47

Üye
ölü pikselle alakası yok. ama bir araştırın telefonunuz deep sleep'e giriyor mu, arka planda uygulamalar çalışıyor mu, nedir ne değildir.

Kerim.

Kerim.

Üye
marketten advanved task killer indir.widget ekle a.ekrana.telefonu her kilitleyeceginde ona bas.sarja etkisi oluyor.tavsiye ederim:oke:

BSahin29

BSahin29

Üye
    Konu Sahibi
Juice Defender yükledim 1-2 gün deneyeceğim.Her türlü uygulamayı kapatırım.Artık alışkanlık oldu :D Ama şarj çok gidiyo bi anlam veremiyorum.Hatta bu sabah facebook uygulamasınıda kaldırdım.Ufaktan işe yarıyo gibi :D

Kerim.

Kerim.

Üye
Juice Defender yükledim 1-2 gün deneyeceğim.Her türlü uygulamayı kapatırım.Artık alışkanlık oldu :D Ama şarj çok gidiyo bi anlam veremiyorum.Hatta bu sabah facebook uygulamasınıda kaldırdım.Ufaktan işe yarıyo gibi :D

androidlere gore normal.juice defender i bende deniyim bari:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt