Müzik çalar widgeti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum bunu denedinmi ben bugün paylaştım hata veriyor mif dosyası o yüzden çöpe aldım

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlara baktım sorun yoktu yanlış hatırlamıyorsam hepsini deneme şansım olmuyorki çalışmıyorsa sil gitsin :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Yorumlara baktım sorun yoktu yanlış hatırlamıyorsam hepsini deneme şansım olmuyorki çalışmıyorsa sil gitsin :)

dostum konuyu sen açtın o yüzden sana soruyorum konu silmek zor birşey değil

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Denemedim işte yüklemek isteyen biri olursa yorumuna göre bakarız hata vermesi ilginç değilmi mif dosyası sonuçta:hmmm

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
ben denedim çalışıyor :oke:

najanaja

najanaja

Üye
Denemedim işte yüklemek isteyen biri olursa yorumuna göre bakarız hata vermesi ilginç değilmi mif dosyası sonuçta:hmmm
kardeşim yazdığın bu yazıyı bi oku sakıncalı kelime yazmışsın yanlışlıkla :) arkasından gelenle baya sakıncalı olmuş :) bu arada teşekkürler.

najanaja

najanaja

Üye
ha bide konu yanlış yerde :)

tempestshine

tempestshine

Üye
Aynen widget bölümüne taşıyın.paylaşım içinde :tşk:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

kardeşim yazdığın bu yazıyı bi oku sakıncalı kelime yazmışsın yanlışlıkla :) arkasından gelenle baya sakıncalı olmuş :) bu arada teşekkürler.

neyin sakıncalı olduğunu anlamadım:hmmm

- - - Eklendi - - -

Bu arada konuyu gece açmıştım modlama ile widget arasında kaldım bazen böyle konular açılabiliyor sis olsaydı direk widget bölümüne açardım zaten ama böyle olunca kararsız kaldım açtım buraya sonra aklıma geldi widget bölümünde daha iyi olur diye yaren_dede de konuya girdi o birşey demedi bende artık sakıncası yoktur diye birşey demedim bir nevi mod sayılır ama taşınsa iyi olur :)

by.frozen

by.frozen

Üye

- - - Eklendi - - -

Bu arada konuyu gece açmıştım modlama ile widget arasında kaldım bazen böyle konular açılabiliyor sis olsaydı direk widget bölümüne açardım zaten ama böyle olunca kararsız kaldım açtım buraya sonra aklıma geldi widget bölümünde daha iyi olur diye yaren_dede de konuya girdi o birşey demedi bende artık sakıncası yoktur diye birşey demedim bir nevi mod sayılır ama taşınsa iyi olur :)

ya kardeş ben çok begendim bunu radyosunu whatsappini falan da bulursan veya düzenlersen çok rica ediyorum bizden esirgeme :D emeğine sağlık :)

najanaja

najanaja

Üye

- - - Eklendi - - -

benim alıntıya bakma ben düzelttim ilk sayfaya 2. yorumuna bak, bi oku bakalım baştan sona :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

benim alıntıya bakma ben düzelttim ilk sayfaya 2. yorumuna bak, bi oku bakalım baştan sona :)

dostum şimdi farkettim düzelttim birtek sen gördün iyiki mobilin azizliği mobilden yazmıştım onu :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye

dostum şimdi farkettim düzelttim birtek sen gördün iyiki mobilin azizliği mobilden yazmıştım onu :D
olur bazen böle daha önce bi arkadaşın msj ında da görmüştüm aynı kelimeydi :) walla bende hastalık gibidir imla ya çok dikkat ediyom nedense :) bi cümlenin içinde yanlış harfle yazılmış bi kelime hemen gözüme batıyo :) kendimde msj ı yazınca baştan sona bi okurum yanlış harf warmı die ondan sonra cvp larım :) kırık mıyım neyim :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

olur bazen böle daha önce bi arkadaşın msj ında da görmüştüm aynı kelimeydi :) walla bende hastalık gibidir imla ya çok dikkat ediyom nedense :) bi cümlenin içinde yanlış harfle yazılmış bi kelime hemen gözüme batıyo :) kendimde msj ı yazınca baştan sona bi okurum yanlış harf warmı die ondan sonra cvp larım :) kırık mıyım neyim :)

hocam diye yerine die yazmışsın bir de v yerine w :P::)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye

hocam diye yerine die yazmışsın bir de v yerine w :P::)
onlar da sorun yok o kadar kısaltma kullanalım artık dimi :) bide v yerine w yazmak daha kolayıma geliyo o yüzden varsa yazcama genelde warsa yazarım :)

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi

onlar da sorun yok o kadar kısaltma kullanalım artık dimi :) bide v yerine w yazmak daha kolayıma geliyo o yüzden varsa yazcama genelde warsa yazarım :)

anlıyoruz dostum sıkıntı yok :)

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt