Ses Arttırma ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wherease

Üye
    Konu Sahibi
Ses Arttırma ?
Arkadaşlar N8 in ses olayını hala çözemedim on onbeş tane cwf yükledim ama nafile bir tek kurtuluş kardeşim en son yaptığı cfw de yüksek sesi alabildim yeni çıkan refles olan cfw lerde rompacher ile ses yükseltme yapıyorum ama çok az farkediyor ve sadece kulaklıkta ses yükseliyor normal ses yükseltme pack yapmaya kalkıncada çakışıyor iki pack bir arada çalışmıyor birini kapamak gerekiyor bunun bir çaresi yok mu ? adam gibi bir pack falan yokmu anlamadım gitti böyle giderse belle ye geri döneceğim yardım ederseniz sevinirim..

selly1310

selly1310

Üye
bu konu beni de ilgilendiriyor..up up up up up

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
N8 için cfw yaptım ama n8 im olmadığı için test edemedim ama ses sorunu olmadığını söyledi kullananlar bir dene istersen imzandan ulaşabilirsin

ANIL

ANIL

Admin
Rofs2 içinde ses dosyaları var. Onların üzerinde oynama yaparak ses arttırabilirsin tabi flash atman gerekir. Forumda onlar paylaşıldı mı hatırlamıyorum istek olursa paylaşırım :oke:

wherease

Üye
    Konu Sahibi
Rofs2 içinde ses dosyaları var. Onların üzerinde oynama yaparak ses arttırabilirsin tabi flash atman gerekir. Forumda onlar paylaşıldı mı hatırlamıyorum istek olursa paylaşırım :oke:
bende o işten anlamıyorum kardeş ışte yabancı cfw lerde süper ses geliyor bu rompacher ile yapmıyor lar kurulu halde çok yüksek ses geliyor telefon bunu yapmam lazım bilen vardır illa ki :(

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
kulaklık sesi olan changesound parameters patch ve hoparlor sesi için olan more sound in loud speaker aynı anda çalışmıyor malesef.

wherease

Üye
    Konu Sahibi
kulaklık sesi olan changesound parameters patch ve hoparlor sesi için olan more sound in loud speaker aynı anda çalışmıyor malesef.

evet kardeşim bunu çözen olmadı sanırım :( bu çok önemli değilde sesi biraz daha yükseltmek için ne yapmak lazım kurtuluş un cfW de ki gibi rompacher olmadan yapmış ama nasıl onu bulmam lazım

sibernetik

sibernetik

Üye
Kapat düğmesine Yeniden başlat konulmuş olan Cfw lerde ses kötü.. SysAp yi tam uyduramamışlar.. Kapat Menusünde Yeniden başlat olmayan bir cfw dene derim .

fthcsgn

Üye
Arkadaşlar N8 in ses olayını hala çözemedim on onbeş tane cwf yükledim ama nafile bir tek kurtuluş kardeşim en son yaptığı cfw de yüksek sesi alabildim yeni çıkan refles olan cfw lerde rompacher ile ses yükseltme yapıyorum ama çok az farkediyor ve sadece kulaklıkta ses yükseliyor normal ses yükseltme pack yapmaya kalkıncada çakışıyor iki pack bir arada çalışmıyor birini kapamak gerekiyor bunun bir çaresi yok mu ? adam gibi bir pack falan yokmu anlamadım gitti böyle giderse belle ye geri döneceğim yardım ederseniz

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar N8 in ses olayını hala çözemedim on onbeş tane cwf yükledim ama nafile bir tek kurtuluş kardeşim en son yaptığı cfw de yüksek sesi alabildim yeni çıkan refles olan cfw lerde rompacher ile ses yükseltme yapıyorum ama çok az farkediyor ve sadece kulaklıkta ses yükseliyor normal ses yükseltme pack yapmaya kalkıncada çakışıyor iki pack bir arada çalışmıyor birini kapamak gerekiyor bunun bir çaresi yok mu ? adam gibi bir pack falan yokmu anlamadım gitti böyle giderse belle ye geri döneceğim yardım ederseniz sevinirim..
nokia cooker ile cfwnin rofs2 yazılımını açıyorsun sys/bin icindeki sysap.r01 ve sysap.r04 her ikisini orijinal refreshin rofs2sndkilerle dgstryorsun bu kadar. Ben duzelttim

- - - Eklendi - - -

nokia cooker ile cfwnin rofs2 yazılımını açıyorsun sys/bin icindeki sysap.r01 ve sysap.r04 her ikisini orijinal refreshin rofs2sndkilerle dgstryorsun bu kadar. Ben duzelttim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt