telefonun ışığı sönmüyor ve durduk yere kapanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
spy ghost

spy ghost

Üye
    Konu Sahibi
telefonun ışığı sönmüyor ve durduk yere kapanıyor
Gün geçmiyorki telefon bozulmasın , benim telefon geçen gün komşunun elinden düştü ve bir kay boyu merdivenlerden düştü telefonu açtım normal çalışıyor birşey yok diye seviniyordum neyse arızadan bahsedeyim

Telefon böyle kaldı telefona ne yaparsam yapayım ışığı sönmüyor bir de şöyle bir sorunu var genellikle mesajlaşırken telefon durduk yere kapanıyor batarya temassızlığı diyeceksiniz hayır yok öyle birşey telefonun açılabilmesi için bataryayı sök tak yapmam lazım sizce sorun nedir ve en önemlisi çözümü :(

Ekli dosyalar

ismailozcn

ismailozcn

Üye
hocam tel tamiratın anlamam ama o teli sat üzerine ekle bir akıllı telefon al

maxirabit

maxirabit

Üye
Ekran flex kablosu kopmuş onu telefoncu değiştiriyor,fazla bir masraf tutmaz.

spy ghost

spy ghost

Üye
    Konu Sahibi
hocam tel tamiratın anlamam ama o teli sat üzerine ekle bir akıllı telefon al
hocam parayı paypallamı gönderiyorsun banka hesabı üzerindenmi :ehe

Ekran flex kablosu kopmuş onu telefoncu değiştiriyor,fazla bir masraf tutmaz.
bu flex kablosundan çekeceğim nedir diğer lg telefonda da aynı sorun oldu diyorum ki ben diğer telefonu arıza yaptırmıştım teknik servis bunu verdi :ehe bunu da göndersem ve desem kendiliğinden böyle oldu bunların ikna olma ihtimali sence nasıl

maxirabit

maxirabit

Üye

hocam parayı paypallamı gönderiyorsun banka hesabı üzerindenmi :ehe

bu flex kablosundan çekeceğim nedir diğer lg telefonda da aynı sorun oldu diyorum ki ben diğer telefonu arıza yaptırmıştım teknik servis bunu verdi :ehe bunu da göndersem ve desem kendiliğinden böyle oldu bunların ikna olma ihtimali sence nasıl
Zor çünkü flex kablosu kopması yere düşünce beyaz ekran gelir yani hasarı sizin verdiğinizi anlarlar:)

ZaZuM

ZaZuM

Üye
ya düşünce flezin kopması normal bence yaptır sat ilerde bu sıkıntı devam edebilr

maxirabit

maxirabit

Üye

ama bazı zamanlar düzeliyor hep böyle değil yani
Kopan flex kendi kendine düzelen birşey değil ki o kopmuş oluyor yani:)
Zamanla düzeleni flash falan atmış olsaydınız,bazen beyaz ekran inebiliyor o yazılımla düzeltiliyor zamanında başıma gelmişti.Sony telefonum vardı,flash atarken yazılımı yüklemede hata yaptım beyaz ekran geldi telefoncuya götürdüm ekranı yanmış bunun dedi bende ekranı falan yanmadı yazılımdan dolayı oldu dedim,tuttu senmisin telefoncu yoksa benmiyim dedi:D hırs bu ya 2 saat sonra telefonu düzelttim nerde yanlış yaptığımı buldum sonrada o telefoncuya götürdüm,al bak dedim ekranmı yanmış:D adam morardı,birşey diyemedi:D

spy ghost

spy ghost

Üye
    Konu Sahibi
ne yazıkki bende yazılım değil fiziki hasar aldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt