Bize her yer Trabzon (pardon Tekirdağ diyecektim) :))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Bize her yer Trabzon (pardon Tekirdağ diyecektim) :))
:P:

ismail

ismail

Üye
:hmmm

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
glup afiyet olsun :o

ANIL

ANIL

Admin
Afiyet olsun adaş, keyifler yerinde :bira:

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Trabzon mu yoksa tirabzon mu:D
Zaten vakfıkebir yok görünmüyor ama rakıdan belli oluyor:D

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
Dagilmamisa bir konu gördüm sanki :d:

Afiyet Olsun :sirit:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sadece güldüm :D

TheMadness

TheMadness

Üye
fake :kop:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ama hazırlayan kişi işi biliyor. Diyet yapmasam şimdi yapardım ben de bunlardan :D

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yazın sporu bıraktım anında kilo aldım. Annem yalvarıyor lütfen eski fit haline geri dön diye :D Arkadaslarımda naptin kendine diyorlar. Gene şişman değilim ama eskisine göre zayifta değilim.

• Beğen
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Yazın sporu bıraktım anında kilo aldım. Annem yalvarıyor lütfen eski fit haline geri dön diye :D Arkadaslarımda naptin kendine diyorlar. Gene şişman değilim ama eskisine göre zayifta değilim.

Sigara iç zayıflarsın :pro2: (Kötü örnek)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ama kollar kas yönünden baya geniş oldu :D onlar olmasa depresyona gırerdim şu kilo olayı yüzünden :D şimdi karin ve bel bölgesindeki yaglari eritip eski emeklerime geri kavusacagim :D

• Beğen
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Ama kollar kas yönünden baya geniş oldu :D onlar olmasa depresyona gırerdim şu kilo olayı yüzünden :D şimdi karin ve bel bölgesindeki yaglari eritip eski emeklerime geri kavusacagim :D

Mert abim bende spora başlıcam kas yapcam kararlıyım aklıma soktun sabah sabah :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
İlk zamanlar bır hevesle başlarsın(heves.. Eski kız arkadaşımın ısmi :dry: ilginçtir bizim buradaki spor salonunda tanıştık. Her neyse :D) ama sonra üşenirsin yapmazsin. Hamlar vücudun ama geçmesini istiyorsan o ağrı varken devam etmelisin. Sabirli biriysen başla :D

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
İlk zamanlar bır hevesle başlarsın(heves.. Eski kız arkadaşımın ısmi :dry: ilginçtir bizim buradaki spor salonunda tanıştık. Her neyse :D) ama sonra üşenirsin yapmazsin. Hamlar vücudun ama geçmesini istiyorsan o ağrı varken devam etmelisin. Sabirli biriysen başla :D

Tek amacım kas yapmak adam dövmek bu yani :D (Spor salonun da falan kız bulma işi de aklıma yattı bak şimdi :eller: )

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bulursan ya kilolu kız bulursun ya da fena kasli kızlar :D sever mısın bıilmem ve senin yaslarindaki kizlar pek olmaz :D

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Biri Tekirdağ mı dedi :D

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt