MasteLaa Çbuk Buraya Geeeelllll!!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
MasteLaa Çbuk Buraya Geeeelllll!!!!!!!!!!!
n'aber kardişim nasılsın :p

CABBAR

CABBAR

Üye
rabbace versek :)

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
oo oda olur :D

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Vuuu geldim ama çok kalamam :D

CABBAR

CABBAR

Üye
:sarıl:

- - - Eklendi - - -

:op:

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MasteLaa
CABBAR

CABBAR

Üye

Özledim abim seni :op:

Zorlamadan üniversite kazanamam kardişim zorlamak lazım :D

Uzun zamandır görüşemiyoruz be Fatihim :( üniversiteye hazırlanıyorsan telefon başında ya da bilgisayar karşısında olmaz ama !

doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
adam itü istiyor e tabi :sirit: yalnız sen yokken aykut abi vardı onla konuştık öyle :op:

CABBAR

CABBAR

Üye
adam itü istiyor e tabi :sirit: yalnız sen yokken aykut abi vardı onla konuştık öyle :op:

:sarıl: telefonumu kurtaran adam

- - - Eklendi - - -

Ayrıca inşallah olur gönlünüzden geçen yer. Hayırlısı neyse o olsun hepimiz için. Fatih ıtü istiyor Sen nereyi istiyorsun Akdeniz olsun benim olsun mu diyorsun

doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
:sarıl: telefonumu kurtaran adam

- - - Eklendi - - -

Ayrıca inşallah olur gönlünüzden geçen yer. Hayırlısı neyse o olsun hepimiz için. Fatih ıtü istiyor Sen nereyi istiyorsun Akdeniz olsun benim olsun mu diyorsun
yok abi ankara siyasal yada işte 9eylül hukuk olmadı en kötüsü marmara işletme :)

- - - Eklendi - - -

abi ne kurtarması ufak bi' lojistik destek sadece :op:

CABBAR

CABBAR

Üye

yok abi ankara siyasal yada işte 9eylül hukuk olmadı en kötüsü marmara işletme :)

- - - Eklendi - - -

abi ne kurtarması ufak bi' lojistik destek sadece :op:

Hayırlısı olsun hergün yürüdüğün 2 km'nin karşılığını alırsın inşallah :) :) :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Uzun zamandır görüşemiyoruz be Fatihim :( üniversiteye hazırlanıyorsan telefon başında ya da bilgisayar karşısında olmaz ama !
Görüşemiyoruz abim özledim vallahi :( aynen abim bıraktım zaten arada girersem giriyorum şimdiden günde 3-4 saatimi çalışmaya harcıyorum tabii lise 3 üm ama şimdiden çalışmak lazım :( YGS ve LYS var..Bu arada yarın da dershane var yatayım :)

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Bi sorun mu var biladerim :bleh:

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
CABBAR

CABBAR

Üye

Görüşemiyoruz abim özledim vallahi :( aynen abim bıraktım zaten arada girersem giriyorum şimdiden günde 3-4 saatimi çalışmaya harcıyorum tabii lise 3 üm ama şimdiden çalışmak lazım :( YGS ve LYS var..Bu arada yarın da dershane var yatayım :)

Hayırlı geceler güzel insan benimde sınav var yarın ama yatasım yok görüşmek dileğiyle :)

doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlısı olsun hergün yürüdüğün 2 km'nin karşılığını alırsın inşallah :) :) :)
inşallah abim ya valla varya hastaya kar gibi sözler :op:

- - - Eklendi - - -

iyi geceler kardişim :op:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt