Belle Refresh Pişmanlık !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Parimli

Parimli

Üye
    Konu Sahibi
Belle Refresh Pişmanlık !
Evet arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi Belle'nin Refresh güncellemesi pişman ettirdi beni Nokia aldığıma. Telefon hızında aşırı düşüş var. İnternet hızı aynı şekilde düşük. Hatta ' Sayfa Görüntülenemiyor ' hatası bile alıyorum. Anlayacağınız Nokia düşürüyor kendini. Yazık ...

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bu bahsettiğiniz sorunlar bende yok gayet güzel çalışıyor sistem, bence öncelikle telefonunuza soft format atın ve hafıza kartınızı temizleyin sonra yazılımı yekrar yükleyin sorunlarınız düzelecektir diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9 ve mesut1979
Parimli

Parimli

Üye
    Konu Sahibi
Konuya ilginiz ve yardımınızdan dolayı teşekkür ederim. Deneyeceğim teşekkürler. Olmazsa artık yapacak bir şey yok.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

MaxipmaN

Üye
hacklı modlu telefona kurunca sorun kaçınılmaz olur

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
bence de temiz bir flash şart ha belle ha refresh pek bir değişim yok

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hack'li mi telin?

benighted

benighted

Üye
bu bahsettiğiniz sorunlar bende yok gayet güzel çalışıyor sistem, bence öncelikle telefonunuza soft format atın ve hafıza kartınızı temizleyin sonra yazılımı yekrar yükleyin sorunlarınız düzelecektir diye düşünüyorum

her guncelleme de bu islemi yaptim ve sorunsuz kullaniyorum en azindan kimsede olmayip sadece bende olan bir sorunun yok. +1

emreli01

emreli01

Üye
peki bu tarayıcıda donma işine ne diyeceksinz :nono: refresh tamamıyla bir hüsran oldu açıkcası :kotu:

arslanla

arslanla

Üye
peki bu tarayıcıda donma işine ne diyeceksinz :nono: refresh tamamıyla bir hüsran oldu açıkcası :kotu:
Evet tarayıcıda çok büyük sorun var tel donuyor bataryayı çıkartmak zorunda kalıyorum. Operaya devam...:good:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ben kendi tarayıcısıni pek kullanmıyorum ama hiç donma sorunu ile karşılaşmadım

benighted

benighted

Üye
ben surekli tweetian kullaniyorum oradaki linklere bakarken kendi tarayicisini kullanmak zorunda kaliyorum donma olayi yani bataryayi cikartacak kadar basima bir kez geldi ondada ben zorlamistim teli baya.onun haricinde ufak takilmalar elbette oluyor ancak onceki surume gore baya bir aza indirgenmis bence siz de vir soft format atin sonra yaziliminizi yeniden yukleyin ayrica kullanmadiginiz gereksiz uygulamalari da yuklemeyiniz telwfona bosuna yuktur. Ya da flash atin sikayetci olan neredeyse gormedim.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
öncelikle eğer yapabiliyorsanız CFW yükleyin yapamıyorsanız format atın tele. tarıyıcı kesinlikle yavaş değil üstüne üstelik resimli ve videolu sitelerde inanılmaz bir hızlanma var bunu kendi gözünüzle görmüşsünzüdür inkar etmeyin.

tolunay378

Üye
Ben hackli tele kurdum hiçbir sorun yok Allah'a şükür

emreli01

emreli01

Üye
ben kendi tarayıcısıni pek kullanmıyorum ama hiç donma sorunu ile karşılaşmadım
pek kullanmazsan yaşamazssın :kop:

- - - Eklendi - - -

öncelikle eğer yapabiliyorsanız CFW yükleyin yapamıyorsanız format atın tele. tarıyıcı kesinlikle yavaş değil üstüne üstelik resimli ve videolu sitelerde inanılmaz bir hızlanma var bunu kendi gözünüzle görmüşsünzüdür inkar etmeyin.
donma yaptıktan sonra ben hızı ne yapayım ki donma sorunu forumda bir çok arkadaşımız konu açarak veya yorumlarında belirtiyor sorun onda bunda şunda die bişe yok yazılımların hepsinde vardır

MaxipmaN

Üye
tarayıcı donma sorunu maxicepte oluyor operadan sıkıldım ama mecbur

benighted

benighted

Üye
kasiyordur kasiyor yani onu kasdetmistir :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Arkadaşım böyle bilmeden etmeden yerden yere vurmak doğrumu tamam bilmeyebilirsin sonuçta çoğumuz telefonları aldığımızda tam anlamıyla tanımıyorduk bilmiyorduk ama bilmeden bu şekilde eleştirmen doğru değil yaren_dede gerekli açıklamayı yapmış zaten bu güne kadar gelen her güncellemede birçok kişi bilinçsiz davrandığı için sorun yaşamıştır ben mesela annada da bellede de telefona hard format attım, sonra yedekleme yapıp kartımı biçimlendirdim. Güncelledikten sonra kartı bir de yeni sistemle biçimlendirdim çünkü ufak tefekte olsa değişikler olabiliyor bu konularda titiz davranırım. En son refresh güncellemesinde de herkes sorun yaşadı çünkü çıktığı gün yüklediler falan sorun yaşadılar ben bekledim bütün sorunlar çözüldü sonra orjinal refreshi naviden indirip cfwmi yaptım bir güzel sonra kartı yedekleyip biçimlendirten sonra flaşladım ve sorunsuz kullanıyorum daha hızlı şarjı daha iyi gidiyor gibi yani demek istediğim önce hatayı kendimizde arayalım hem neden kimsede olmuyor istisnalar dışında sende oluyor nokianın sana garezi yokki senin imei numarana sorunlu güncelleme göndersin tek sorunu tarayıcı ve mesaj gönderirken beyaz ekran sorunu :)

anadolumm

Üye
Arkadaşım böyle bilmeden etmeden yerden yere vurmak doğrumu tamam bilmeyebilirsin sonuçta çoğumuz telefonları aldığımızda tam anlamıyla tanımıyorduk bilmiyorduk ama bilmeden bu şekilde eleştirmen doğru değil yaren_dede gerekli açıklamayı yapmış zaten bu güne kadar gelen her güncellemede birçok kişi bilinçsiz davrandığı için sorun yaşamıştır ben mesela annada da bellede de telefona hard format attım, sonra yedekleme yapıp kartımı biçimlendirdim. Güncelledikten sonra kartı bir de yeni sistemle biçimlendirdim çünkü ufak tefekte olsa değişikler olabiliyor bu konularda titiz davranırım. En son refresh güncellemesinde de herkes sorun yaşadı çünkü çıktığı gün yüklediler falan sorun yaşadılar ben bekledim bütün sorunlar çözüldü sonra orjinal refreshi naviden indirip cfwmi yaptım bir güzel sonra kartı yedekleyip biçimlendirten sonra flaşladım ve sorunsuz kullanıyorum daha hızlı şarjı daha iyi gidiyor gibi yani demek istediğim önce hatayı kendimizde arayalım hem neden kimsede olmuyor istisnalar dışında sende oluyor nokianın sana garezi yokki senin imei numarana sorunlu güncelleme göndersin tek sorunu tarayıcı ve mesaj gönderirken beyaz ekran sorunu :)

+1 mesaj gönderirken beyaz ekran sorunu belle refresh'e güncelleyen herkeste mi var, ben henüz rastlamadım :hmmm

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
soft format at ondan sonra tekrar yüklemeye başla :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt