Belle Refresh Pişmanlık !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
+1 mesaj gönderirken beyaz ekran sorunu belle refresh'e güncelleyen herkeste mi var, ben henüz rastlamadım :hmmm

önceden mesajlaşan biriydim ama artık sadece whatsapp kullanıyorum refreshe geçtiğim an whatsappada geçtim yani bilgim yok ama çok önemli birşey değil zaten çok sorun olsa bile 0609'un mesaj dosyalarını 1511'le değiştirirsek sorun kalmaz diye düşünüyorum ama eskisindede mesaj gitmene sorunu vardı genelde microsoft apps yapıyordu ama bu sorun olur diyede uğraşmadım ama pek sıkıntı değil zaten mesaj yazmayı okumayı engellemiyor.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Refresh tam bir parodi olmuş.. Kutudan tavşan çıktı resmen.. Hazine sandığı gelecek dedik ama içi boş çıktı..
Refresh 2 yada Feature Pack midir her ne zıkkımsa umarım Nokia bu rezil kepaze tarayıcısını adam eder.. Belle'ye kıydığıma acıdım ve Refresh yapalı 2-3 hafta olacak ne hack yapmaya ne efekt yüklemeye çalıştım öylece içi boş duruyor telefonun hevesim kaçtı yahu :(
Yeni güncelleme desen kimbilir ne zaman gelir :zzz: Mecburen bişeyler yapacağız yine :(

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
flash at refresh'siz

smysmy00

Üye
bnde reflesh kurdum ve kesinlik cok memnunum hızlınma kesnlkle var telefondan zewk almaya basladm hic bi sorunum yk ve biraz acemiyim aslnda ama gereken tum uygulamaları kurdum hic bi sorunumda yk hersey tam takım calısıyor

melaservet

melaservet

Üye
bu refresh beş para etmez internette sürekli donuyor. Bu nokia işin içine etti. Bir daha nokia almam artık

- - - Eklendi - - -

[ENGİN];5288113' Alıntı:
flash at refresh'siz

eski yazılıma geri dönemezsin

Esendağlı

Esendağlı

Üye
bu refresh beş para etmez internette sürekli donuyor. Bu nokia işin içine etti. Bir daha nokia almam artık

- - - Eklendi - - -

Dönülebiliyor,yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen,ben şimdi refresh den belleye geri döndüm(önce anna ya sonra belleye)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Quaresma53

Quaresma53

Üye
hiçbir sıkıntı yok fandroidçiler iş başında nokia karalama kampanyası bütün hızıyla devam ediyor ;)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

- - - Eklendi - - -

arkadaşım ezbere konuşmuyoruz ki burda denemediğiniz ve yapmadığınız bir şeyi dönülmüyor demeyin? Önce deneyin farkı göreceksiniz :ehe

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bu bölüm Yenilikler,Duyurular,İpuçları konuları içindir.:locked:

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt