Hangi telefon?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Hangi telefon?
Beyler geçen nette Nokia asha 311 gördüm 1ghz işlemci varmış ama oyunlarına baktım youtubeden benim c5-03 ile aynı neredeyse oyunlar birde 603 var oda 1ghz ama 311 e bin basıyor birde blackberry curve 9380 var o da güzel göründü esas amacım telefondan beklediğim youtubede video ları rahat rahat donmadan izliycem oyun derseniz pek oynamam yani bi asphalt oynarım belki siz hangisini önerirsiniz başka varsa bu telefonların fiyat aralıgında önerebilirsiniz ama önceliğim youtubede video izlemek müzik dinlemek oyun ve mesajlaşma son gerçi hiç mesajlaşmam ama blackberryninde bi karizması var gerçi 603 de ilgimi çekti ama asha 311 de ghz oyunları neden vasat onu anlamadım[video=youtube;d10ucY4Dpto]http://www.youtube.com/watch?v=d10ucY4Dpto[/video]

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Biri symbian^3 diğeri ise s40... Yani işletim sistemleri farklı... Pek oyun oynamam diyorsun. O zaman 603 işini görecektir bana göre

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Biri symbian^3 diğeri ise s40... Yani işletim sistemleri farklı... Pek oyun oynamam diyorsun. O zaman 603 işini görecektir bana göre
ney s40 mı hiç bakmamıştım 1ghz görünce s40 ta 1 ghz ne işimize yarıycak anlamadım ama 603 beni youtubede hayal kırıklıgına ugratmaz dimi annemde galaxy y var o mesela akıcı çalışıyo youtubede c5-03 iste donarak falan iniyo aşağı gerçi görüntü kalitesi vasat değil ama donuyo 603 beni idare ederde diyosunuz kamerasında flaş ve otofocus yok çok büyük bir dezavantaj olurmu benim için ben biraz fazla fotoğraf çekerim karanlıkta çekmem pek ama c5 ten iyidir her halde kamerası daha önce hiç 1ghz telefon kullanmadım hususi olarak yoksa dayımda one x var onu kullandım :D

Black-killing

Black-killing

Üye
603 uçar uçar :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
603 ile c5-03 arasında farklar var... Bu arada fazla mesajlaşan biriysen, etrafında bb kullanan çoksa bb de ise yasayacaktir ama internete bis paketi gibi birşey lazımdı herhalde... Üstadlar daha iyi bilir, aklıma gelmedi şimdi ne olduğu tam olarak... Ama 603 iyidir iyi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt