Galaxy S3 Klasör Silemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

mihfer_fc

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Klasör Silemiyorum
Öncelikle şimdiden herkeze teşekkürler.
Galaxy s3 telefonum var . Bilgisayardan uygulama indirdim telefonum icin . Wifi explorer ile baglantı kurdugum icin dosyaları rar yaptım ve telefona gönderdim. Sonra telefondan unrar yardımıyla dosyaları cıkarttım . Birde ne göreyim felaket. Yeni klasör isimli dosya dosya şeklinde gözükmüyor. ici boş gözüküyor siliyorum geri geliyor. Adını değiştirmeye çalışıyorum dosya kullanımda diyor. Netgin anti ile taradım Virüs yok diyor. Avg ile taradım virüs yok diyor. Ama dosya orada kalıyor gitmiyor. Pc ye bagladım pc'den silmeyi denedim oradada dosya korumalı diyor. Bir türlü bu klasörden kurtulamadım . Ne yapmam gerekli yardımlarını bekliyorum. Şimdiden yardımlarınızı bekliyorum .

- - - Eklendi - - -

Öncelikle şimdiden herkeze teşekkürler.
Galaxy s3 telefonum var . Bilgisayardan uygulama indirdim telefonum icin . Wifi explorer ile baglantı kurdugum icin dosyaları rar yaptım ve telefona gönderdim. Sonra telefondan unrar yardımıyla dosyaları cıkarttım . Birde ne göreyim felaket. Yeni klasör isimli dosya dosya şeklinde gözükmüyor. ici boş gözüküyor siliyorum geri geliyor. Adını değiştirmeye çalışıyorum dosya kullanımda diyor. Netgin anti ile taradım Virüs yok diyor. Avg ile taradım virüs yok diyor. Ama dosya orada kalıyor gitmiyor. Pc ye bagladım pc'den silmeyi denedim oradada dosya korumalı diyor. Bir türlü bu klasörden kurtulamadım . Ne yapmam gerekli yardımlarını bekliyorum. Şimdiden yardımlarınızı bekliyorum .

Bu arada bu yazıyı yazdıktan sonra kaypersky ile denedim scan yaptım tarattım birşey görmedi klasör taratması yaptım forumda spb 3d shell uygulaması vardı sanırım o vürislü . Çünkü klasör taraması yaptıgımda o silemedigim boş klasörün icinde sbp 3d adlı 10 taneden fazla dosya geçiyor ama ne yazıkki kayperskyda silmiyor :/ :(((

- - - Eklendi - - -

Yok mu bizi bu silinmeyen klasörden kurtaracak android bilgi sahibi bir insan

kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
telefonu fabrika ayarlarına döndür.

fnldstntn

Üye
Pc ye unlocker programını yükle ve pc den bu program yardımı ile silmeyi dene...

- - - Eklendi - - -

Veya pc den bi virus programı ile tarat bitin telefon hafızasını...

TheMadness

TheMadness

Üye
O klasörü / dosyayı başka bir işlem kullanıyor olabilir. Kullanan uygulamayı kapat, öyle dene.

kalbimdesiin

Üye
Kart hatasi olusmus telefonda telefonu usb ile pcye bagla disk hata denetimi yap muhtemelen bilgisayar duzeltiyor o sorunlari diski tarat

catastrophe2

Üye
Ayni sorun bendede var

Üst Alt