Google Fanları bunları okudu mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black King

Üye
Yasaklansın Evet ama

Mustafa Kemal'e hakaret ettiği için kapatıldığında ne oldu herkes Ktunnel den vs. girdi gene öyle olmayacakmı ?

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Napıyım gidip ABD elçisinimi öldürüyüm adamların zaten isteği bu müslamanları kışkırtmak youtube kaldırmazsa Türkiye den engellenir. Belki o bile olmaz fazla konışmıycam yoksa siyasete girecek

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Napıyım gidip ABD elçisinimi öldürüyüm adamların zaten isteği bu müslamanları kışkırtmak youtube kaldırmazsa Türkiye den engellenir. Belki o bile olmaz fazla konışmıycam yoksa siyasete girecek

aynen o filmde müslümanlar terörist olarak gösteriliyor.

Filmden sonra müslümanlar gidip 20-30 masum kişiyi öldürüyor şimdi müslümanlar ne oldu ha söyleyin bana "Terörist"

Bende Müslümanım Allaha Inanıyorum Fakat Bu Libyalıların yaptığı insanlık değil. :zzz:

Corrupt

Corrupt

Üye
    Konu Sahibi
Yasaklansın Evet ama

Mustafa Kemal'e hakaret ettiği için kapatıldığında ne oldu herkes Ktunnel den vs. girdi gene öyle olmayacakmı ?

illegal giriş önemli değil. önemli olan o videolaeın hala orda olması. Bu bilince varamamışsın.

- - - Eklendi - - -

Bu arada Mustafa Kemal değil Gazi Mustafa Kemal Atatürk diyeceksin.!

- - - Eklendi - - -

Dini siyasete nasıl çekiyorsunuz bilmiyorum.
Gidip ABD büyükelçisini öldür de demedik.
Tepkini koy dinine kim hizmet ediyor kim düşman gör dedik fazla mı dedik?

- - - Eklendi - - -

aynen o filmde müslümanlar terörist olarak gösteriliyor.

Filmden sonra müslümanlar gidip 20-30 masum kişiyi öldürüyor şimdi müslümanlar ne oldu ha söyleyin bana "Terörist"

Bende Müslümanım Allaha Inanıyorum Fakat Bu Libyalıların yaptığı insanlık değil. :zzz:

Konu libyalı mı oldu şimdi?
Ortada bir olgu var hala onu görmüyorsunuz ADAMLAR HAKARET ETTİ Mİ? -ETTİ.
Daha ne davası bu?

- - - Eklendi - - -

Adamlar Hakaret ETTİ Mİ? ETTİ!
Ve bunu düzelttiler mi? Düzeltmediler! Direniyorlar hakarete devam ediyorlar ve siz hala Google'la kalıyorsunuz..
Ey gidi Hz.Muhammed (s.a.v) kemiklerini sılztıyorsunuz..

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye

illegal giriş önemli değil. önemli olan o videolaeın hala orda olması. Bu bilince varamamışsın.

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Dini siyasete nasıl çekiyorsunuz bilmiyorum.
Gidip ABD büyükelçisini öldür de demedik.
Tepkini koy dinine kim hizmet ediyor kim düşman gör dedik fazla mı dedik?

- - - Eklendi - - -

Konu libyalı mı oldu şimdi?
Ortada bir olgu var hala onu görmüyorsunuz ADAMLAR HAKARET ETTİ Mİ? -ETTİ.
Daha ne davası bu?

- - - Eklendi - - -

Adamlar Hakaret ETTİ Mİ? ETTİ!
Ve bunu düzelttiler mi? Düzeltmediler! Direniyorlar hakarete devam ediyorlar ve siz hala Google'la kalıyorsunuz..
Ey gidi Hz.Muhammed (s.a.v) kemiklerini sılztıyorsunuz..

Hakaret Ettiler Diye Gidip Büyükelçiyi öldürmeleri gerekmiyor.
Yıllardır kışkırtıyorlar yeni bir şey değil
Ha birde Biz bu olay oldu diye ne yapalım yani google ürünlerini kullanmayalım mı mantıklı mı şimdi bu

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Ha birde Biz bu olay oldu diye ne yapalım yani google ürünlerini kullanmayalım mı mantıklı mı şimdi bu

O buyuk elciyi libyalilar mi oldurdu saniyorsunuz . Amerika oldurdu kendi buyuk elcisini ve libyalilarin ustune kaldi olay.Amerika bu bahane ederek libyanin basina cokecek sonrada gelsin petrol

Corrupt

Corrupt

Üye
    Konu Sahibi

Dinine hakaret ettiklerini bile bile nasıl kullanacaksın bilemem ama git ne yaparsan yap.

- - - Eklendi - - -

O buyuk elciyi libyalilar mi oldurdu saniyorsunuz . Amerika oldurdu kendi buyuk elcisini ve libyalilarin ustune kaldi olay.Amerika bu bahane ederek libyanin basina cokecek sonrada gelsin petrol

O kadar da amerika oyunu yok sadece libyalılar bizden daha dlndar.

Black King

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -
Gazi Mustafa Kemal Olduğunu Biliyorum Bazı Forum Sitelerinde Sıkıntılar Olabiliyor O Yüzden O İfadeyi kullandım.
Bence sen ne dediğimi anlamamışsın.

Evet Girişler Kapatılmıştı O Videolar Hala Duruyordu şimdi Fark ne olacak

Adam Videoyu Kaldırmam Diyor Video Duruyor Girişler Kapatılıyor

Değişen bir şey bana göre yok.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

Dinine hakaret ettiklerini bile bile nasıl kullanacaksın bilemem ama git ne yaparsan yap.

- - - Eklendi - - -

O kadar da amerika oyunu yok sadece libyalılar bizden daha dlndar.
senin daha bilmediğin neler var koçum söylesem ağzın açık kalır ah bi de yasak olmasa... anlardın o zaman neyin ne olduğunu.

• Beğen
Tepkiler: tguzel7
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt