Sir Alex Ferguson Muslera'nın peşinde!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Sir Alex Ferguson Muslera'nın peşinde!

Manchester United’ın, “Sir” unvanlı menajeri Alex Ferguson'un Galatasaray kalecisi Muslera’yı yakın takibe aldığı iddia edildi.

Galatasaray’ın Urugaylı kalecisi Fernando Muslera yarın akşam Old Trafford’ta görücüye çıkıyor. Manchester United’ın ‘Sir’ unvanlı efsane menajeri Alex Ferguson’un, Lazio’dan geldiği sarı-kırmızılı takımda çok başarılı bir performans ortaya koyan 26 yaşındaki Muslera’yı dev maçta mercek altına alacağı öğrenildi.
Kalesinde sorun yaşayan ve önceki sezon Atletico Madrid’ten 20 milyon euroya transfer ettiği İspanyol file bekçisi David De Gea’nın yerine Danimarkalı Lindegaard’ı tercih eden Ferguson’un, Şampiyonlar Ligi’nde Muslera’nın sergileyeceği performansı yakından takip edeceği ve buna göre Uruguaylı eldivenle ilgili bir karar alacağı bildirildi. Dünya devlerinin Muslera için sıraya girmesine karşın sarı-kırmızılı kulübün oyuncuyu bırakmaya niyetinin olmadığı, ancak başarılı kalecinin Şampiyonlar Ligi’nde iyi bir grafik çizmesi halinde değerinin 25-30 milyon euroya fırlayabileceği kaydedildi.
Galatasaray’da şampiyonlukla tamamlanan geçen sezonun en başarılı isimleri arasında yer alan Fernando Muslera, 19 maçta kalesini rakip forvetlere kapatarak, 15 maçla Taffarel ve Mondragon’a ait gol yememe rekorunu kırmıştı. Başarılı eldiven bu sezona ise kötü başlamış ve sarı-kırmızılı formayla 4 resmi maçta kalesinde 8 gol görmüştü. Milli Takım’da da formsuzluğunu sürdüren Muslera son oynanan Medical Park Antalyaspor karşılaşmasında kalesinde gol görmedi.
Selçuk da markaj altında
Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde geçen sezon şampiyon olan Galatasaray’ı, Şampiyonlar Ligi arenasında Avrupa’nın en önde gelen kulüpleri yakından izleyecek. Muslera’nın yanı sıra, Süper Lig’in en değerli oyuncusu olarak kabul edilen Selçuk İnan’ın da yine bu zor arenadaki performansının dev takımların ilgisini çekebileceği bildirildi. Milli Takım’ın gol makinesi Burak Yılmaz ile Galatasaray’ın genç stoperi Semih Kaya’nın, teknik adamlar ve menajerlerin takibinde olacakları bildirildi.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Asparagas haber

Jitou

Jitou

Üye
4 maçta 8 gol yiyen adamı mı alsın Yalan haber

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
4 maçta 8 gol yiyen adamı mı alsın Yalan haber

saçma sapan yorumlar yapma kardeşim geçen senede öyle kötü başladı ibb maçında hatalı goller yedi sonra gördük 15 maç gol yemedi giderek açılır her kaleci sezon başında hata yapar ve bu kalecinin değil defansın hatasıdır kardeşim defans hata yapıyosa kaleci ne yapsın :dry:

- - - Eklendi - - -

ben bilmem ne yazıyosa onu yazarım ayrıca gitmesin adam nede olsa dünyanın en iyi 6 INCI KALECİSİ :alsana:

hidayet02

hidayet02

Üye
Türkiye'de Oynayan En İyi Kaleci, Dünyada En İyi 6 ıncı Kaleci Olarak Gösteriliyor, Sizce Ferguson'un Muslera'yı Dikkate Alması Doğal Değilmi?

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Fenerbahçeli Olduğum için demiyorum ama bana Volkan musleradan daha iyi kurtarışlar yapıyor gibi geliyor. Kurtardığı penaltılar olsun çoğu maçlardaki üst üste müthiş kurtarışları olsun. Gol yeme sadece kalecilikle alakalı değildir 4 maçta 8 gol yemiş olabilir ama bunda en byük faktör bence galatasarayda melo nun ve defansın geçen seneki kıvamına ulaşmamasıdır. Büyük kaleci Manchsterın felan çok rahat kalesini koruyabilir.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Bende bi gsli olarak volkan'ın daha iyi bi kaleci olduğunu düşünüyorum

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçeli Olduğum için demiyorum ama bana Volkan musleradan daha iyi kurtarışlar yapıyor gibi geliyor. Kurtardığı penaltılar olsun çoğu maçlardaki üst üste müthiş kurtarışları olsun. Gol yeme sadece kalecilikle alakalı değildir 4 maçta 8 gol yemiş olabilir ama bunda en byük faktör bence galatasarayda melo nun ve defansın geçen seneki kıvamına ulaşmamasıdır. Büyük kaleci Manchsterın felan çok rahat kalesini koruyabilir.

volkan : muslera benden daha iyi kaleci bunu istatislikler söylüyor ve de doğruda en iyi kaleci olmasa dünyanın en iyi kalecileri arasında 6 ıncı sırada ne işi var sorabilirmiyim acaba volkan kacıncı sırada bileniniz varmı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: LeoFrankLy
LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
volkan : muslera benden daha iyi kaleci bunu istatislikler söylüyor ve de doğruda en iyi kaleci olmasa dünyanın en iyi kalecileri arasında 6 ıncı sırada ne işi var sorabilirmiyim acaba volkan kacıncı sırada bileniniz varmı :hmmm

O sıralarda fenerbahçe galatasaraydan daha ıyi yerlerde ama şuan sence gs mi iyi fb mi? Bna hrşeyde sıradan bahsediyosunuz

- - - Eklendi - - -

Bende bi gsli olarak volkan'ın daha iyi bi kaleci olduğunu düşünüyorum
+1 :oke:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
bırakın bu işleri kafanıza göre gidin :oke:

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Anlamakta zorluk çekiyorsun herhalde orda bence var bu 1 . Sıralamalara bakıcak olursak fenerbahçe külüp bazında 62, galatasaray 179. Srada. Ama ben galatasarayın şuan fenerden daha ıyi olduğunu dusunuyrm bu 2. Git işine felan diye benimle knuşamazsın edepli ol buda 3. Susuyrum

seribro

seribro

Üye
arenadaki maç kimin daha iyi olduğunun göstergesidir bence fenerbahçe iki defa gitti ikiside gol galatasaray sayamadım kaç defa gittiğini sadece bir gol oda duran toptan ayrıca biz kalecimizden ve kalitesinden oldukça memnunuz yıllardır yerli kalecilerle yola devam ediyoruz ayrıca musleranın ne kadar iyi olduğu şampiyonlar liginde belli olur bakalım görelim

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Haberin doğruluğuna inanmiyorum açıkçası ...

Jitou

Jitou

Üye
@ssercan Geçen de böyle oldu özür dileyecek duruma geldin bidaha olmasın

- - - Eklendi - - -

saçma sapan yorumlar yapma kardeşim geçen senede öyle kötü başladı ibb maçında hatalı goller yedi sonra gördük 15 maç gol yemedi giderek açılır her kaleci sezon başında hata yapar ve bu kalecinin değil defansın hatasıdır kardeşim defans hata yapıyosa kaleci ne yapsın :dry:

Tartışma çıkarmaya çalışma:lac:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
bunlar gerçekler :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt