Sigaraya en az yüzde 20 zam geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anılbaran

anılbaran

Üye
akşam akşam moralim bozuldu

• Beğen
Tepkiler: 1STayTRue35
anılbaran

anılbaran

Üye

sorma hocam tütüne devam.

ya bi ara yine çok uçuk bi zam gelmişti sonra düşürdüler +1 tl oldu en son.Şuan da öyle.Yılbaşında yüzde 20 gelmez daha fazla gelir bence yine +1 öderiz bence etti mi +2 zaten ne içiyoz yılbaşına kadar alıp depolucan başka yolu yok gibi.

• Beğen
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

ya bi ara yine çok uçuk bi zam gelmişti sonra düşürdüler +1 tl oldu en son.Şuan da öyle.Yılbaşında yüzde 20 gelmez daha fazla gelir bence yine +1 öderiz bence etti mi +2 zaten ne içiyoz yılbaşına kadar alıp depolucan başka yolu yok gibi.
evet. bi de işin kötü tarafı insanlar kaçak sigaralara yöneliyor fiyatından dolayı daha cazip geliyor.ben şahsen tütün alıyorum bazen en iyisi en temizi. :oke:

• Beğen
Tepkiler: 35 TC 1923, tguzel7 ve anılbaran
anılbaran

anılbaran

Üye

evet. bi de işin kötü tarafı insanlar kaçak sigaralara yöneliyor fiyatından dolayı daha cazip geliyor.ben şahsen tütün alıyorum bazen en iyisi en temizi. :oke:

kişişye göre değişiyor tabi :oke:

• Beğen
melocannn

melocannn

Üye
İçmeyenler hep öyle söyler yada içip de bırakmayı düşünenler, peki biriktirip süper şeyler aldın mı merak ediyorum bir kişi de desin ben içmedim biriktirdim şunu aldım şaşarım:D

bıraktım hemen arkasından sigaraya verdiğim parayla n79 aldım tabi taa o zaman n79 700 liraydı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt