Sigaraya en az yüzde 20 zam geliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
Ne guzel olur ;)

ByKatre

ByKatre

Üye
Babam Içiyor Oh Olsun Diyorum Habere Kabız Civciv Iyiki İçmemişsin Hem Sağlığa zararlı Hem Keseye

_RYUK_

_RYUK_

Üye
millet artık tütün sarip içer :)

haltie

haltie

Üye
Esrar daha ekonomik:D benzinle mazot muhabbetine dönecek

ByKatre

ByKatre

Üye
Sigara Ya Uyuz Oluyorum Ya

hidayet02

hidayet02

Üye
Maraş Otu İçin:D Asker'de Maraş'lı Arkadaşlar Dil Altına Koyuyorlardı:s Ne Zıkkımsa Anlamadım:D

Bu Arada Sigara İçiyorum(Tavsiye Etmiyorum, Özenmeyin Büyüklerinize, Arkadaşlarınıza). Zammın Gelmesine Seviniyorum. En Azından Bırakmak İçin Bir Sebep Olur:)

Jomolocco

Jomolocco

Üye
İçkiye sigaraya isterse yüzde 500 zam gelsin gene de iyi olmuş derim

Feyzalstyle

Feyzalstyle

Üye
zam gelmesi iyi oluyor caydırıcı oluyor bende içendenim malesef :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
İlk 1 ay azaltırlar kullanıcılar kaçak sigaraya yönelirler sonra tekrar eski sigaralarına dönerler yıllardır böyle.

angry_birdss

angry_birdss

Üye
sigaranin pahalanmasi kaçak sigara demek kaçak sigara demek pkk demek :)

• Beğen
Tepkiler: haltie
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
vay arkadaş :ah

Parliament Reserve ne kadar olacak :D gerçi sigara ve gazozla beraber 10 lira direk gidiyo ama neyse :ehe

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
  • Beğen
Tepkiler: tguzel7 ve 35 TC 1923
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
  • Beğen
Tepkiler: tguzel7 ve 35 TC 1923
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt