En Güzel Profil Müziği Yarışması [Katılım]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye

ben metalle değiştircektim profil müziğimi baktım yarışma var vazgeçtim belki şimdiki şarkıyı severler :naughty:

şimdi ben bu şarkıyı koysam kimden oy alacam :aha:

[video=youtube;pyliiirbpua]http://www.youtube.com/watch?v=pyliiirbpua[/video]
+1 :d

najanaja

najanaja

Üye

istersen pm ile bana ulaş mp3 yaparım yollarım sana :)

sen yanlış anlamışsın beni ben zaten bulduğumu sölemiştim sadece çok zorlandım dedim bulana kadar :) sanırım sen video yu mp3 e çevireceksin işin kolayına kaçıyon :) ben orjinal mp3 ten başka indirmem video ları dönüştürünce kalite pek iyi olmuyo :) yine de saol ilgin için.

Türe

Türe

Üye
Ben de varım

- - - Eklendi - - -

yalnız bir dk

MrTech

MrTech

Üye
katılım sınırlı olsun mesela 20.

Süleyman

Süleyman

Üye
    Konu Sahibi

sen yanlış anlamışsın beni ben zaten bulduğumu sölemiştim sadece çok zorlandım dedim bulana kadar :) sanırım sen video yu mp3 e çevireceksin işin kolayına kaçıyon :) ben orjinal mp3 ten başka indirmem video ları dönüştürünce kalite pek iyi olmuyo :) yine de saol ilgin için.
tam anlamamışım :) ama videodan dönüştürüncede hiçbir sorun olmuyor. Ben bulamadığım müzikleri öyle yapıyorum ve kalitede bir düşüklük olmuyor. sesi kısık olursa onuda yükseltiyorum :)

- - - Eklendi - - -

Ben de varım

- - - Eklendi - - -

yalnız bir dk
???

Türe

Türe

Üye
Profil müziğimi değiştiricem katılmadan

Metin MF

Metin MF

Üye
Katılıyorum :oke:

najanaja

najanaja

Üye

tam anlamamışım :) ama videodan dönüştürüncede hiçbir sorun olmuyor. Ben bulamadığım müzikleri öyle yapıyorum ve kalitede bir düşüklük olmuyor. sesi kısık olursa onuda yükseltiyorum :)

- - - Eklendi - - -

???

üzerinde o kadar oynama yapınca o müzikten hayır gelmez bence :) o prolar bende de war dönüştürme, ses yükseltme ama ben illaki aradığım müziği bulurum benden kaçmaz :) şimdiye kadar bulamadığım hiçbi müzik olmadı :) o yüzden video işinde bakmam.

Türe

Türe

Üye
Katılıyorum :ehe

- - - Eklendi - - -

Bu da müziğim :ehe

sasasahamza

Üye
katılıyorum. Sözlerine de puam verilsin.

Metin MF

Metin MF

Üye
Ben de katılıyorum yarışmaya ama müziği paylaşamam sürpriz :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bende :)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Ben de katılıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
MrTech

MrTech

Üye
Sülüman Sınırlamalıyız Bence Katılımcıları Yoksa MaxiStar Gibi Olur :ehe 20 Yapalım Bence

• Beğen
Tepkiler: Temperature
ANIL

ANIL

Admin
Bende katılabilirim.

[video=youtube;jW7VhkNqjnc]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jW7VhkNqjnc#t=19 s[/video]

Türe

Türe

Üye
Suluman nerdesinn ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt