Turkcell MaxiPro 5'in Satışları Durduruldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell MaxiPro 5'in Satışları Durduruldu!
[h=2]

Turkcell'in biten T serisinin üzerine gelen 2. telefon olan MaxiPRO5'in satışları yaşanılan şebekeye bağlanamama sorunu yüzünden durduruldu.
[/h]
Turkcell'in geçtiğimiz hafta satışa sunduğu akıllı telefonu MaxiPro5'lerde yaşanılan şebekeye bağlanamama sorunu yüzünden satışlar geçici süreliğine durduruldu.

BTK(Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) 'nin IMEI tanımlamalarındaki sorundan dolayı MaxiPro5'ler şebeke bağlantı hatası almaya başladı. Kullanıcılardan gelen yoğun şikayetler sonrası cihazın satışını durduran Turkcell isteyen müşterilerine koşulsuz iade seçeneğini sunmaya başladı.
Sorunun Turkcell'in mi yoksa BTK'nin mı ihmalinden kaynaklandığı henüz netlik kazanmadı.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
teşekkürler konu için :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:kıskıs:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Konuyu açmasan almaya gidiyordum :kıskıs:

Konu için Teşekkürler kardişim :)

varrick

varrick

Üye
anca para zaten dertleri :@

15097

15097

Üye
Turkcell'in MaxiPro'su da mı varmış :o Ben MaxiPlus sanıyordum :hmmm

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Yazık ya adamlar bir şey yapmaya çalışıyorlar ellerinde patlıyor...

TheMadness

TheMadness

Üye
İmei attırmışlardır. Turkcellden beklenir

doctorrr

doctorrr

Üye
    Konu Sahibi
cihaz muhteşem ama )):

Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
:tşk:

avcitalip

avcitalip

Üye
ben kardeşime boşver maxi proyu wonder al diyordum bak tesadüfe ne olmuş bu arada telefonun gerçek ismi Huawei Honor'dur ve anladığım kadarıyla 1.65 Sar değerine sahip sizce wonder mı yoksa honor mu ? birinin aylık ödemesi 25 TL diğerinin ödemesi 50 TL şu sar değeri kafama takıldı birde sizce wonder'mı daha iyidir yoksa maxipro 5 mi ? bununla ilgili konu açmayı düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
TheMadness

TheMadness

Üye
ben kardeşime boşver maxi proyu wonder al diyordum bak tesadüfe ne olmuş bu arada telefonun gerçek ismi Huawei Honor'dur ve anladığım kadarıyla 1.65 Sar değerine sahip sizce wonder mı yoksa honor mu ? birinin aylık ödemesi 25 TL diğerinin ödemesi 50 TL şu sar değeri kafama takıldı birde sizce wonder'mı daha iyidir yoksa maxipro 5 mi ? bununla ilgili konu açmayı düşünüyorum

Wonder

Kerim.

Kerim.

Üye
Haber için :tşk:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Açmana gerek yok Wonder daha iyi..Ayrıca son haberlere göre Pro5 satışı durdu :ehe

sezer3595

Üye
turcellde bunu yaparsa artık millet kime güvenecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt