Kaç Kedi var? Çözebilir Misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kaç Kedi var? Çözebilir Misiniz?
2. çözüşümde doğruyu buldum. 3.5 Dakika sürdü. Bakalım sizin ne kadar sürecek doğru sonucu bulmanız :)

Bir otobüste 7 Çocuk var,

Her Çocuğun 7 Sırtçantası var,

Her Sırtçantasında 7 Büyük Kedi var,

Her Büyük Kedinin, 7 Küçük Kedisi var,

Her Kedinin 4 Ayağı var.

SORU : Otobüste kaç Ayak bulunmakta

Quattro

Quattro

Üye
1582 ?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Siz cevapları yazın ben yarın akşam doğru bulan varsa doğru derim. Yoksa bulana kadar devam.

Aslında işin aslı şu bir excell dosyası var ve şifresi bu sorunun cevabı. Soruyu çözünce açılıyor içinde çözümü var. Ben çözdüm :)

Devam Quattro :oke:

researcher

Üye
10.990

Ozan

Ozan

Admin
10.990 :heyo:

:coold:

SelmanTE

SelmanTE

Üye
14 diyecem ben...

dreamgirls

dreamgirls

Üye
sanırım, ben de 14 diyecem... ;)

a21a

a21a

Emekli Yönetici
10.990

SelmanTE

SelmanTE

Üye
buldummmmmmm

10990 ayak :P:ehe:ehe:ehe:oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
10.990. :oke:

alikelek

Üye
Arkadaşim Size Bi Tiyo Vereyim 1. Otobüste Ayak Olmaz 2. Otobüste Tekerlek Olur Yani Otobüste Ayak Sayisi 0 BİRDE BU SORU ZOR ÖLÜM SERİSİNDE ALINMA BİR SAYA ORADADA CEVAP BENİMKİNİN AYNI CEVAP VEREN ŞÖLE DİYO 0 AYAK VAR VE ADAMI SİLAHIYLA VURUYO...:pro:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Arkadaşim Size Bi Tiyo Vereyim 1. Otobüste Ayak Olmaz 2. Otobüste Tekerlek Olur Yani Otobüste Ayak Sayisi 0 BİRDE BU SORU ZOR ÖLÜM SERİSİNDE ALINMA BİR SAYA ORADADA CEVAP BENİMKİNİN AYNI CEVAP VEREN ŞÖLE DİYO 0 AYAK VAR VE ADAMI SİLAHIYLA VURUYO...:pro:

İşte en faklı yaklaşım :ehe

researcher

Üye

orda ayak demiyodu...kac kisi diyodu yane cantaları kedileri saymiyodun ....ayriyetten zor olumde bu sorudan sonra ayandan vurmuyodu telefonun yaninda bomba var diyodu ama olmadıı ortaya cokıyodu.....

Master_Evil

Master_Evil

Üye
zuhahaha:coold:

mservank

mservank

Üye

kardeş Allah aşkına dalga geçmek için mi yazıyon bu cevapları merak ettim ayrıca soru çözmeye gerek yok biraz bas,it matematik mantığıoyla çözülür

sonbela

sonbela

Üye
9618 ayak var

2401 kedi buldum
7 de cocuk var ha ben söförü saymadım ama neyse :)

turgay89

turgay89

Üye
10990:oke: felsefe yapmaya gerek yok yahu normal islem sorusu:)

researcher

Üye
van versene sunun cevabını yahu....kan govdeyi goturcek... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt