Whatsapp N9 (Wazapp) 0.9.16 Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

cptaincnr

cptaincnr

Üye
connection diyip kalıyor baglanamadım bir turlu? tekrar aktivasyon kodu nasıl isteriz acaba bilgisi olan var mı ?

cptaincnr

cptaincnr

Üye
re-register diyor önce sonra connecting diyip kalıyor bunu nasıl tekrar register ederiz bilginiz var mı ? kurup kaldırmayıda denedim işe yaramadı maalesef yine aynı sorun sürekli bir türlü aktif hale getiremedim.

Whatsapp (Wazapp)

Arkadaşlar uzun süredir beklediğimiz program çıktı... Şuradan indirebilirsiniz...:oke:

Detaylı bilgi için:

frankendream

Üye
güncellemesi ne zaman gelicek bilen var mı? ben takip ediyorum ama yolladıkları tek şey yeni sürümden resimler.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bi ara Belle'ye geliyordu yarı yolda kaldı :)
bunu Belle'ye portlayabilecek biri var mı =)

pRime.

pRime.

Üye

Ne zaman çıktı yav :ehe
ben biraz fransız kalmışım galiba :D
Link ver hacı .d

hacı yıllardır whatsapp symbian için var yav :D

- - - Eklendi - - -

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bi dakka bi dakka ben yeni bişey daha vardı onla karıştırdım galiba :d:

göksue

Üye
programı indirdim ama cep numaramı yazdığımda hata veriyor, yardımcı olabilirmisiniz

NUD

NUD

Üye
çalıştırabilen var mı ?

frankendream

Üye
Olmuyorsa bilgisayarınıza BlueStacks (android uygulamalarını çalıştırabilen bi program ) yükleyin ve orda whatsapp indirip açın. Wazapp'i kullanacağınız telefona sms yollamasını sağlayın. Gelen kodu pc yerine telefonunuzdaki wazapp'e girin. kod onaylanıyor ve sorunsuz kullanabiliyorsunuz.

• Beğen
Tepkiler: aksoysdfl ve NUD
cptaincnr

cptaincnr

Üye
çalıştırabilen var mı ?

Wazapp sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Aktive edemediyseniz telefonun menüsünden hesaplar sekmesine girip hesap ekleme seçeneğinden numaranızı girerek kod bekleyin. Kodun geç gelmesi wazapp tan dolayı değil kullandığı whatsapp serverlarıyla alakalı bir durumdur.

NUD

NUD

Üye
Kaç seferdir deniyorum verilen hata Failed: server said:fail-too-many:: defalarca kez denedim ama hiçbirşey farketmiyor

frankendream

Üye
benim dediğimi denesen bi

NUD

NUD

Üye
denedim kardeş saolasın çalıştı

PalmerTech

PalmerTech

Üye
wazapp çok sorun vermeye başladı bende. mesaj atıyorum geç gidiyor, mesajlar geç geliyor. uygulama arada hata veriyor, pr1.3 ten önce bu kadar sorunlu değildi. :hmmm

Üst Alt