Whatsapp N9 (Wazapp) 0.9.16 Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

poyraz00

Üye
Fileboxtan kurmaya calisiyorum yukleme kesintiye ugradi diyorbu sorunu yasayan oldumu hic?

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar bi yardimci olun cok onemli !!!!

zxcdsaewq

Üye
failed wazzup not supported hatası alıyorum
edit: bluestacks le çözüldü

gülşenn

Üye
arakadaşlar verdiğiniz linkten yükeleme yapıyorum hiçbirşey yüklenmiyor yükledikten sonra bir dosyadanmı açıyorsunuz yoksa direk yükleyince sizde gözüküyor mu ben yapamadım bir türlü maalesef:vur

meg1ddo

meg1ddo

Üye
başardım nihayet kurdum programı :D frankendream arkdaşın dediğini yaptım ama sms kodu gelmedi orda bi de arayın secenegi vardı, onu kullandım whats app aradaı ve sesli şekilde haneli kodu söyledi manuel olarak girdim kodu ve hesap başarıyla aktif oldu :D bluestacks ı kullanın .

- - - Eklendi - - -

3 haneli kod olduguna gore toplamda 900 tane kod var, e turkiyede whats app i kullanan binlerce kisi olduguna gore mutlaka ayni kodu giren kisi sayisi da fazladir, (komplo teorisi gibi oldu ama) bendeki kod 102 ydi, sizde ayni kodu manuel olarak bi deneyin! belki olur la :)

PalmerTech

PalmerTech

Üye
başardım nihayet kurdum programı :D frankendream arkdaşın dediğini yaptım ama sms kodu gelmedi orda bi de arayın secenegi vardı, onu kullandım whats app aradaı ve sesli şekilde haneli kodu söyledi manuel olarak girdim kodu ve hesap başarıyla aktif oldu :D bluestacks ı kullanın .

- - - Eklendi - - -

3 haneli kod olduguna gore toplamda 900 tane kod var, e turkiyede whats app i kullanan binlerce kisi olduguna gore mutlaka ayni kodu giren kisi sayisi da fazladir, (komplo teorisi gibi oldu ama) bendeki kod 102 ydi, sizde ayni kodu manuel olarak bi deneyin! belki olur la :)

bendeki aktive olmuş uygulama yeniden aktivasyon istedi. wazapp desteklenmiyor uyarısı vermeye başladı, ben de sildim. zaten son zamanlarda inanılmaz performanssız çalışıyordu...

ertooth

ertooth

Üye
bluestacks ile denedim kodu aldım 3 haneli kodu girdim account başarılı,anlamadığım kiminle veya nasıl chat yapaçağım onu anlamadım.

pRime.

pRime.

Üye
arkadaşlar yenü sürüm yayınlanmış gözünüz aydın. login sorunları düzeltilmiş.

borno_vali

Üye
arkadaşlar yenü sürüm yayınlanmış gözünüz aydın. login sorunları düzeltilmiş.
hocam 0.2.7 sürümünü yükledim ancak yeni hesap açmam gerekiyor. "failed.server said:fail-too many:" hatası alıyorum.bunun sebebi ne olabilir?

pRime.

pRime.

Üye
Sanırım üst üste iki giriş yapmaya çalıştığı için o hatayı veriyor. Silip tekrar kurup öyle deneyin.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Sanırım üst üste iki giriş yapmaya çalıştığı için o hatayı veriyor. Silip tekrar kurup öyle deneyin.

Aktivasyon hatası alıyor arkadaş Serdar kod alamıyor.. O kısım hala hatalı.. Pc ye bluestacks kurup whatsappı çalıştır ordan al kodu kardeşim ya da başka bir android veya ios telefondan kendi numaranı kaydettir gelen kodu n9 da enter code manually kısmından gir.

mrvk

Üye
ya ben nasıl yükleyecegimi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz acil?

ykkanka96

Üye
Wazzap kayıt için ülke sectim tel no yazdım ama kod gelmiyor başarısız failed diyor uardımcı olurmusunuz

borno_vali

Üye
Wazzap kayıt için ülke sectim tel no yazdım ama kod gelmiyor başarısız failed diyor uardımcı olurmusunuz

blue stacks programını bilgisayarına kurup oradan whatsapı seçip telefon numaranı gir.telefonuna gelecek olan kodla yeniden deneyerek sorunu çözebilirsin ;)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bluestacks kullanamazsan ios veya android kullanan bir arkadaşından rica edersen senin numarana kod gönderebilir o kod ile giriş yapabilirsin.

mrvk

Üye
need to remove your account from accounts manager and re-register dedi sildim tekrar yükledim ama yine hatayı verdi napıcamm

- - - Eklendi - - -

need to remove your account from accounts manager and re-register hatası alıyorum acill cevap verin

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
need to remove your account from accounts manager and re-register dedi sildim tekrar yükledim ama yine hatayı verdi napıcamm

- - - Eklendi - - -

need to remove your account from accounts manager and re-register hatası alıyorum acill cevap verin

kardeşim daha önce başka bir yerden whatsapp açmışsın sanırım açtığın o üyeliği whatsappdan silip tekrar dener misin ?

ykkanka96

Üye
dediğiniz gibi yaptım bluestacksla oldu ama 1 2 hafta sonra bağlanıyor yazısı geliyor ama bağlanmıyor :S

Üst Alt