spot telefon nasıl anlaşılır arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

buse71

Üye
    Konu Sahibi
spot telefon nasıl anlaşılır arkadaşlar
2. El telefon almayı düşünüyorum spot olmadığnı nasıl anlayabilirim

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Spot garantisiz ürünlerdir yani ülkemize kaçak gelebilme ihtimalleri vardır. Bu tür telefonlarda ülkemize değişik IMEI kodları ile gelir. Burda önemli olan telefonda * # 0 6 # yaparak ımeı kodu öğrenilmeli sonra bu adresten IMEI kodu sorgulanmalıdır. ülkemize kaçak gelen telefonlarda IMEI kodu genellikle 3310 gibi eski telefonların IMEI kodu kullanılır. Eğer operatör bunu çakarsa telefonu kilitler yani oyun telefonundan başka bir işe yaramaz. Konuyu belki başka bir yere çekmiş olabilirim ama bunlar önemli şeyler. Belki benden daha tecrübeli üyelerimiz fikirlerini paylaşır birde Ankara'da nerde spot ürün alcan :hmmm

buse71

Üye
    Konu Sahibi
çok tsk ederim verdiğiniz bilgiler için spot almayacağım zaten 2. El orjinal almak istiyorum

- - - Eklendi - - -

çok tsk ederim verdiğiniz bilgiler için spot almayacağım zaten 2. El orjinal almak istiyorum

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye

- - - Eklendi - - -

Afederisiniz yanlışlıkla yazdım zaten eğer telefondan iyi anlıyan birisiyle giderseniz daha iyi olabilir :oke:

buse71

Üye
    Konu Sahibi
valla kimse de yok öyle anlayan biri inşallah bi sorun çıkmaz

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Hangi marka telefonu alcaksın 2. El olarak

buse71

Üye
    Konu Sahibi
galaxy ace

blacktalon

blacktalon

Üye
Bende bi tane satılık telpa garantili bimexten alma temiz ace var ama sana satma isi olmaz ankara uzak kalıyor :)

amcalu1

amcalu1

Üye
Ace nin sıfırı ne kadar ki 2. El bakiyorsun

-Emre

-Emre

Üye
cihazın bataryasının arkasındaki imei ile telefondan *#06# yapıp bulduğun imeiyi karşılaştır. Aynı değilse yurt dışı veya kaçak olabilir.

• Beğen
Tepkiler: lostarceus