Hafıza Kartı Önerir misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartı Önerir misiniz?
Arkadaşlar yeni sd kart alacağım 32GB Class 4, 16GB Class 10 düşünüyorum Linkler:

Bütçem: 60 TL :(

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
16 GB Class 10 al bence. Yavaş yavaş da para biriktirmeye başla, 32 de alabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Never_Back_Down
-efşan

-efşan

Üye
Team Class 10 ultra 16 GB alabilirsin. Süper bir kart ki kendim de kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Never_Back_Down
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Team Class 10 ultra 16 GB alabilirsin. Süper bir kart ki kendim de kullanıyorum.
Seyehate çıkcam yayla evine gideceğim için wifi falan yok tabi bende birkaç tane oyun atacağım sorun çıkartmaz galiba birde sende kaç tane oyun var kardeş

-efşan

-efşan

Üye
Ben oyun oynamam da sorun çıkmaz. Ben sistemsel bölümler kullanıyorum.Problem olmaz. Ultra Class 10 zaten.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Class 10 nun hızı tartışılmaz ama class 4 32gb çok mu ağır kalır çünkü bende tam aksine oyun manyağıyım :D

amcalu1

amcalu1

Üye
Class10 al tabiki ama çok fazla resim müzik film aticaksan yetmezse 16gb, 32 gb class 4 te alabilirsin

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
Class 10 nun hızı tartışılmaz ama class 4 32gb çok mu ağır kalır çünkü bende tam aksine oyun manyağıyım :D
class 6 'dan aşağısını almanı tavsiye etmem, kasma çok yapar. Bu arada class 10 süper bişe telefon sanki Murat'a corvette motoru takmış gibi uçuor :D

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
class 6 'dan aşağısını almanı tavsiye etmem, kasma çok yapar. Bu arada class 10 süper bişe telefon sanki Murat'a corvette motoru takmış gibi uçuor :D
murat görünümlü corvette gibi bir şey :kop2: şimdiki class 2 8gb :d:
Neyse yarın öğlene kadar yorumlara bakarım siparişi veririm :)

hellthelast1

Üye
Toptancılarda 50TL'ye 32gb bulabilirsin.. ben gecen satın aldım xperia arc'ta kullanıyorum kasma donma gibi hiç birşeyi yok.. tam tersi cok hızlı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...