nokia n8 ses yükseltme

Sponsorlu Bağlantılar

zorrbeyy2

zorrbeyy2

Üye
slm arkşlar bende n8 aldım ama sizin dediginiz gibi bi ses kalitesi göremedim tlf da ayrıca bu kalitede bi tlf a bu kadar bi ses bence eksi daha öncede x1 wardı sesi gayet güzeldi 4 hopörler war kalite yükselttik güya ama işte aldık bi kere bende ses yükseltmek için araştırıyorum

Enes

Enes

Üye
slm arkşlar bende n8 aldım ama sizin dediginiz gibi bi ses kalitesi göremedim tlf da ayrıca bu kalitede bi tlf a bu kadar bi ses bence eksi daha öncede x1 wardı sesi gayet güzeldi 4 hopörler war kalite yükselttik güya ama işte aldık bi kere bende ses yükseltmek için araştırıyorum
2. el mi aldın ?

zorrbeyy2

zorrbeyy2

Üye
konuşmamız duyulmuyo mùzikten bence bence ses yeterli

abartma arkşım bizde niye duymuyoruz o kadar insan yalanmı söylüyor

- - - Eklendi - - -

konuşmamız duyulmuyo mùzikten bence bence ses yeterli

abartma arkşım bizde niye duymuyoruz o kadar insan yalanmı söylüyor

- - - Eklendi - - -

hayır arkşım sıfır aldım

- - - Eklendi - - -

2. el mi aldın ?

hayır sıfır aldım

Norm_Gkhan

Norm_Gkhan

Üye
N8 Kullanıyorum sesinden çok memnunum zaten hoparlörü çok nadir kullanırım genelde kulaklıkla dinlerim ama yani 5+1 gibi ses vermesinide bekleme TTPod Kurdum Orijinal müzik çalarına göre kat kat daha net ve yüksek ses alıyorum istersen bu uygulamayı dene

didar

didar

Üye
N8 Kullanıyorum sesinden çok memnunum zaten hoparlörü çok nadir kullanırım genelde kulaklıkla dinlerim ama yani 5+1 gibi ses vermesinide bekleme TTPod Kurdum Orijinal müzik çalarına göre kat kat daha net ve yüksek ses alıyorum istersen bu uygulamayı dene
+1 katılıyorum arkadasıma cok iyi sesi var n8'in kullanıyorum memnunumda ayrıca TTpod kullanabilirsin cok daha artırabilirsin kaliteyi n8 4ever :)

- - - Eklendi - - -

+1 katılıyorum arkadasıma cok iyi sesi var n8'in kullanıyorum memnunumda ayrıca TTpod kullanabilirsin cok daha artırabilirsin kaliteyi n8 4ever :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
more sound loud speaker ve change sound parameters patchleri ile hem hoparlor hem kulaklık seslerini arttırabilirsiniz.

piyanist_salih

Üye
arkadaşlar ses yükseliyor ama bu sadece kulaklık için geçerli oda flash atarak yani sonradan çıkan arkadaşların özel hazırladığı flash larda var onu yüküyecen tamdir acip ses veriyora