nokia n8 ses yükseltme

Sponsorlu Bağlantılar

selly1310

selly1310

Üye
    Konu Sahibi
nokia n8 ses yükseltme
Selam arkadaşlar, ben az işiten bir insanım.Bir kazadan dolayı sag kulagım fazla ve iyi duymuyor.Sorum şu olcaktı.Nokia n8 'in sesini yükseltme şansımız varmı?Yani program veya telefona atacak patch felan varmı?Ha mp3 leriin pc de sesini yükseltme programları var ama bunlarda mp3 kalitesini bozuyor.Bende müzig dinlemeyi cok seviyorum.Şimdi yanımda birde mp3 player taşımak istemiyorum saolun

webgezgin

Üye
bildiğim kadarıy nokia telefonlara ses yükseltmek mümkün değil ancak yeni frimware ile mümkün olabilir onuda nerden biliyorum bir zamanlar brnim n73 üm vardı sonra ben ona n73 müzik edition nun yazılımını yüklemiştim ses baya baya artmıştı

selly1310

selly1310

Üye
    Konu Sahibi
bu firmware dedigin nerde bulurum.Yoksa nokinanın kendisinin cıkarmasınımı beklicem.modifiye fw ler varmı nokia n8 icin acaba?

birmot

birmot

Üye
tavsiyem bu hoparlörden al çok küçük ve kullanışlı bi arkadaşımda var baya ses çıkarıyor

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
dostm snn kulagin baya isitmior sanirim :) cknu N8in sesini yukseltmeye gerek yok o kadar sesi cok ki... :)

orhaan48

orhaan48

Üye
dostm snn kulagin baya isitmior sanirim :) cknu N8in sesini yukseltmeye gerek yok o kadar sesi cok ki... :)
arkadaşım abartma bnm N 8 VAR aynı zamanda nokıanın çıkardığı tüm telefonlardan var n73 dahil yani telefon koleksiyoncusuyum ve telefonların seslerinide çok iyi biliyorum N8 in ses kalitesi çok iyi net ama yüksek değil

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
hayr arkadsm bende Nokia 663o , N73 ve N8 suanda kullanmaktayim harika cikariyor sesi attginiz sarkilarin sesi az olmasin ?

birmot

birmot

Üye
bence nokia nın en iyi sesli telefonu N95 8Gb olan üstüne ses tanımam bu arada bende de 3310-5210-7210-6600-5800-N73-N95 8Gb-N97 ve N8 var.en iyi ses N95 8Gb :oke:

• Beğen
Tepkiler: esatgelmedi
Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
sesi iyi yeterli yni bnce n8 in :oke:

halis18

halis18

Üye
Arkadaşım ilk önce geçmiş olsun....
diğer yorumlarıda okudum biraz tuhaf yazmş arkadaşlar....
heralde okumadan yazdılar.
N8 için ben daha ses yükselten bir yamaya yada programa rastlamadım...
bildiğim kadarı ile yoktur...
ancak böyle birşey avr isede ne kadar sesi yükseltirsen o kadar ses kalitesi düşecektir..
ancak piyasada işitme sorunu olan arkadaşlarımız için farklı apartlar var mıdır bilemem....
n8 hoperlör sesini ben beğenmedim ama kulaklığı takınca gayet güzel canlı bir müzik verip
insanı doyurur derecede memnun kaldım....

selly1310

selly1310

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ilk önce geçmiş olsun....
diğer yorumlarıda okudum biraz tuhaf yazmş arkadaşlar....
heralde okumadan yazdılar.
N8 için ben daha ses yükselten bir yamaya yada programa rastlamadım...
bildiğim kadarı ile yoktur...
ancak böyle birşey avr isede ne kadar sesi yükseltirsen o kadar ses kalitesi düşecektir..
ancak piyasada işitme sorunu olan arkadaşlarımız için farklı apartlar var mıdır bilemem....
n8 hoperlör sesini ben beğenmedim ama kulaklığı takınca gayet güzel canlı bir müzik verip
insanı doyurur derecede memnun kaldım....

cevabın icin sana ve tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Artık beklicegiz (alman sayfalarına) bir ses patch gelicegine dair duyumlar var.Dedidign gibi n8 güzel telde ama ses volume hic hoşuma gitmedi.Mesela kalabalık bir caddede bazaen teleffonun caldıgını bile duymuyorum.Benim eski tel. sony w810 da sessizdi ama ona bir patch yükledikten sonra nerdese 3 kat sesi yükseldi diye bilirim.

berkayevs4

berkayevs4

Üye
Kulağım normal fakat her müzik ritmik olucak değil
bir müslüm dinliyorum Ses yetersiz kalıyorr..

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
dostm kulaklik tak :oke: 2-3 gun sonra sagir oldugunu gorceksin :aha: o kdar ses cok ckior ki :ehe

birmot

birmot

Üye
dostm kulaklik tak :oke: 2-3 gun sonra sagir oldugunu gorceksin :aha: o kdar ses cok ckior ki :ehe

adam kaza geçirdim kulağım az işitiyor diyor sen kulaklık tak sağır ol diye tavsiye ediyosun pes sana arkadaşlar düşünmeden yorum yazmayalım sadece espiri olsun diye mantıklı olun:nono:

berkayevs4

berkayevs4

Üye
kulaklıktaki de yetersizz..

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
adam kaza geçirdim kulağım az işitiyor diyor sen kulaklık tak sağır ol diye tavsiye ediyosun pes sana arkadaşlar düşünmeden yorum yazmayalım sadece espiri olsun diye mantıklı olun:nono:

:kop::kop: yorumunu okurken bile guldum knka :D

selly1310

selly1310

Üye
    Konu Sahibi
cevaplar icin teşekkür ederim.Espiriler güzel.Gülmeyi cok isterdim.

user1198

Üye
Arkadaşlar, günümüzde piyasada satılan mp3 çalar ya da cep telefonlarının sesleri özellikle belli bir ses seviyesinde sınırlandırılıyor. Özellikle CE damgası olan ürünlerin insan sağlığına zarar vermesi durumunda üretici firmaya çok yüksek tazminatlar getirmesinden dolayı üreticiler belli bir ses seviyesini aşmıyorlar. İlk üretilen WALKMAN diye tabir edilen kasetli ya da CD li müzikçalarlar zamanında henüz böyle bir kısıtlama yoktu cihazlardan çok yüksek ve kaliteli ses alınabiliyordu. Günümüz müzik çalarlarında son sesi açtığınız zaman bile dışarıdaki seslerin rahatça duyulması hedeflenmiş böylece örneğin muhtemel trafik kazalarına karşı önlem alınmış. Bu tarz kararların alınmasında sanırım biraz da uyanıklık yaparak para koparmaya çalışan müşterilerin kabahatı var ki dün bir gazetede okuduğum haberde yüzsüz bir uçak yolcusu firma aleyhine uçak türbülansa girdiği için psikolojim bozuldu artık uçağa binemiyorum diye dava açmış, gerisini siz düşünün...

- Diğer taraftan cihazınızın garantisini sona erdirmeyi göze alıyorsanız internette üreticiler tarafından konan kilitleri açan (orjinal yazılımın modifiye edilmiş hali) programlar bulunabiliyor...

kalbimdesiin

Üye
Bi Program var sesi çok yükseltiyo alon mp3 dictaphone ekolayzir ayarları dehşet yüksek ses veriyo kulağım patlayacak nerdeyse kulaklıkta :)

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
konuşmamız duyulmuyo mùzikten bence bence ses yeterli