Samsung Galaxy S III'ün 10 eksik yanı!

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
unutmayın çoğu telefon için böyle bir yazı yazmak hiç zor değil.

-efşan

-efşan

Üye
Bu cihaz elde olduğunda eksiklikler giderilir yahu.
Hem arayan bulur. Her güzelin bir kusuru vardır.

tapatalk

tapatalk

Üye
arkadaş adamlar telefonu eline almdan yorum yapıyo ya bu nasıl bir forum

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Acaba bu 10 eksik yanın kaçının giderilmesi olağan :hmmm

MasteLaa

MasteLaa

Üye
bende şaşırdım s3 ün eksik yanları filan. adamlar yetiştiremiyomuş siparişleri 10 milyon civarı satmış
Kuzum her telefonun bir eksik yanı vardır ki bu çok normal :) Ama daha az eksik yanı olan telefonlar daha revaçta olacaktır :tebessüm:

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye

bulduğum bir yazıyı paylaştım sadece. bu nasıl bir forum derken?

İşte...Neden şuanki her telefonun bir eksiğinin buluunduğunu kabul etmiyorlar anlamadım.Bu herzaman böyle olacaktır istediğini yapsın herzaman bir şeyler eksik olacaktır.Birinin kamerası diğer telefona göre kötü olacaktır birinin işlemcisi.Önemli olan ne kadar az eksiği olduğudur ve hangi özelliklerin kime uygun olduğudur.Kamerayı kullanmayan biri için kamera fazla sorun olmaz ama kamerayı önemseyen biri için olabilir mesela.

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
eksiksiz bir cihaz olmaz. satış politikası bu. youtube deki 45 dk. lık tanıtım videosunu izlediğimde bu cihaza sulanmıştım ama bu yazıdan sonra biraz korktum :ehe

polikarbonat konusuna katılmıyorum one x n9 lumia 800 ve lumia 900 de polikarbonat kullanıyor tasarım olarak bencede kötü tabi ve 16 gb dahili hafızası konusunada katılmıyorum o bütün telefonlarda var sadece gs3 e özel değil diğerleri için kamera konusunda fotoğraf çekimi dh de izledim özellikle gece çekimi çok kötüydü ama video çekimi iyiydi ekran olarak super amoled plus daha iyi samsung neden kullanmadı anlamadım diğerleri için s3 sahipleri yorum yapsın :D

öyle değil işte. bendeki e7 de 16 gb ama depo hafızasında bana 15 gb veriyor.

CorbyW

CorbyW

Üye
eksiksiz bir cihaz olmaz. satış politikası bu. youtube deki 45 dk. lık tanıtım videosunu izlediğimde bu cihaza sulanmıştım ama bu yazıdan sonra biraz korktum :ehe

öyle değil işte. bendeki e7 de 16 gb ama depo hafızasında bana 15 gb veriyor.

Belle fazla sistem istemiyorki. Yanılmıyorsam 500 mb'lık bir sistem. Android sağolsun 2-4 gb arası alıyor.

(Kod kirliliği yazanın çingene gibi üstüne çökerim. :D )

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Belle fazla sistem istemiyorki. Yanılmıyorsam 500 mb'lık bir sistem. Android sağolsun 2-4 gb arası alıyor.

belle c hafızasına yükleniyor. d ile ne ilgisi var? d yi kullanmıyorki. adamda ona göre hafıza koysun o zaman.

klongs

klongs

Üye
sd cardda bile 3 gb carda gidiyor normal bence

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye

kod kirliliği :d:

Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Bak ben onu düşünmemiştim.

Neye alıyor lan bu kadar hafızayı? :D benim telefondada 800 mb alıyor.

- - - Eklendi - - -

Banlanmak istemiyorum. :d:

:naughty: Adamı böyle susturular :d: Şaka şaka şimdi tartışmayalım :ehe

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
sd cardda bile 3 gb carda gidiyor normal bence

o ayrı bir konu. tabiki hiçbir hafıza birimi ( hdd, sd card vs.) tam hafızayı kullanıcıya vermez. ama 16 dan 11 e düşme fazla. bu mühendislerin hatası. bu telefonda sistem ile depo hafızası ayrı mı değil mi bilmiyorum ama eğer ayrıysa bu önemli bir hata. eğer ayrı değilse bunu yapmaları lazımdı. yapacak birşey yok, alacak kişi bunları göze alarak almalı artık.

klongs

klongs

Üye
sd card alır çözer bence

Üst Alt