Nokia 500 e uygun oyun

Sponsorlu Bağlantılar

kajmeran46

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 500 e uygun oyun
Arkadaşlar ben bu telefona ne yaptımsa doğru düzgün bir oyun bulamadım. Anca dandik oyunları destekliyor. Sizin bildiğiniz oyun varsa buraya yazarsanız sevinirim...

backwater

backwater

Üye
normaldir telefonda gpu ve opengl sistemi olmadığı için hd oyun yükleyemezsin

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Gpu olanlar bile hergün konu açıp sitem ediyor nokia 500 tam facia bu konuda onunla pek oyun oynanmaz multimedya telefona gibi birşey faceye girer müzik dinler fotoğraf falan çekersin

ANIL

ANIL

Admin
Arkadaşlar ben bu telefona ne yaptımsa doğru düzgün bir oyun bulamadım. Anca dandik oyunları destekliyor. Sizin bildiğiniz oyun varsa buraya yazarsanız sevinirim...

java oyunları oynayabilirsin. yapacak bir şey yok.

gencaksoylu

Üye
hayır benim telefonumda nokia 500 ve hd oyun açıyo video çekip koyarım hiç dekasma sorunu yok ama sorun şurda telefon oyunlarının %98 i ram üzerinden açılıyo fakat nokia 500 de ram yok onun yerine 1ghz işlemci var bize gereken şey işlemci üzerinden açılan hd oyun ben 3-4 tane buldum oynuyorum tek sorun boyutları çok fazla :ehe nokia 500 kullanıcılar umudunuzu kaybetmeyin :yuru:yuru:yuru

- - - Eklendi - - -

bu arada s60v5 için hd oyun yaz tarat çünkü s60v5 oyunlarının çoğu işlemci üzerinden yürütülüyor
bendeki hd oyunlar:
asphalt 4 Hd (aynı zamanda sensörlü ama çok hassas %10 derece çevirmede hemen dönüyo araba yani elinizin ayarının ince olması gerekli :D:kop:)
prince of persia(4 program birden açtım kasmadı :good:)
Guitar Rock Tour

fruit mania hd (bu çok nadir bulunuyo bi çin sitesinde buldum ama oyun ingilizce linkini yeniden bulursam paylaşırım

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hayır benim telefonumda nokia 500 ve hd oyun açıyo video çekip koyarım hiç dekasma sorunu yok ama sorun şurda telefon oyunlarının %98 i ram üzerinden açılıyo fakat nokia 500 de ram yok onun yerine 1ghz işlemci var bize gereken şey işlemci üzerinden açılan hd oyun ben 3-4 tane buldum oynuyorum tek sorun boyutları çok fazla :ehe nokia 500 kullanıcılar umudunuzu kaybetmeyin :yuru:yuru:yuru

- - - Eklendi - - -

bu arada s60v5 için hd oyun yaz tarat çünkü s60v5 oyunlarının çoğu işlemci üzerinden yürütülüyor
bendeki hd oyunlar:
asphalt 4 Hd (aynı zamanda sensörlü ama çok hassas %10 derece çevirmede hemen dönüyo araba yani elinizin ayarının ince olması gerekli :D:kop:)
prince of persia(4 program birden açtım kasmadı :good:)
Guitar Rock Tour

fruit mania hd (bu çok nadir bulunuyo bi çin sitesinde buldum ama oyun ingilizce linkini yeniden bulursam paylaşırım

sen hd oyunu başka birşey yaptın ya:D

Dimi3

Dimi3

Üye
Asphalt 4 HD falan değil, yalnızca 3D. Benim E71de de vardı o oyun.. Aynı Polarbit Raging Thunder gibi..

Ayrıca N-Gage oyunlarının neredeyse hepsi 3D ve kalitelidir ancak hiçbiri HD değildir.. Çünkü hepsi akıllı olmayan cihazların bile açabildiği oyunlardandır. Ayrıca Asphalt 4 de bir N-Gage oyunudur..

alaStar

alaStar

Üye
asphalt 4hd yazıyor oyun ismi olarak nasıl hd değil anlamadım

Dimi3

Dimi3

Üye
HD yazıyor ama HD değil.. Emin olabilirsin.. Dedim ya 3D, benim E71de de vardı..

Symbianizer

Symbianizer

Üye
valla arkadaş youtube da gösteriyo nokia 500 de gt racing asphalt 6 hawx falan oynuyo adam bizim telefonları sabote edip migönderdiler naptılar türkiyeye :)

• Beğen
Tepkiler: baris_0949

Üst Alt