FP1 Dolby® Headphone

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
FP1 Dolby® Headphone
Dosyaları rofs2 ve ya rofs3e atıp flash atmalısınız. Şuan için sis halinde yüklenemiyor.

Febris

Febris

Üye
Çalışıyormu ki ? C6-01 de calısır mı ?

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Evet çalışır sadece dolby headphone yerine stereo genişletme olarak gözüküyor.

tempestshine

tempestshine

Üye
Denerim

SilentOne

SilentOne

Üye
bn denedim çalışıyor açp kapayınca farkı hissediyorsunuz

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Yaa bu dobly ne oluyor

aoay

Üye
bu dobly flash atmadan yüklenemez mi

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Şuan için hayır ileride sis olarak çıkar belki.

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
rofs 2 ye dosyaları ekleyip cihaza flaşladım. türkçe de ayarlar da iki seçenek, ingilizce de üç seçenek (balance, loudness, stereo widening) çıkıyor. ingilizce mi kullanmalıyım? yoksa türkçe mi? türkçe de stereo genişletme olanı açtığımda dolby açılmış oluyor mu?

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Kulaklığı çıkardığın zaman stereo genişletme gidiyorsa türkçe kullanabilirsin. sesten anlarsın zaten.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Bu belco2 nin cfw de kulaklığın kablosunu en hafif bi oynatmada ses gidiyor orjinal sürümde öyle değildi neden ki

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Kulaklığı çıkardığın zaman stereo genişletme gidiyorsa türkçe kullanabilirsin. sesten anlarsın zaten.

türkçe de dengeleme ve stereo genişletme var. kulaklığı çıkardığımda stereo genişletme gitmiyor. ingilizce de ise önceki mesajda dediğim gibi üç seçenek var ve kulaklık takılı olsada olmasada üçüde duruyor.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
kulaklığı taktığın zaman da gelmesi lazım. Bende bir sorun yok. Orjinal yazılım mı kurulu?

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
kulaklığı taktığın zaman da gelmesi lazım. Bende bir sorun yok. Orjinal yazılım mı kurulu?

yazılım orijinal. ama ben core dosyasına installserver.exe ekledim. rofs2 de zil seslerini değiştirdim vs... ama ses daha da güzelleşti.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Bu belco2 nin cfw de kulaklığın kablosunu en hafif bi oynatmada ses gidiyor orjinal sürümde öyle değildi neden ki

Bilemiyorum bende böyle bir sorun yok şimdilik. Kulaklığında bir sorun olabilir mi?

---------- Eklendi @ 19:24:34 ---------- Yazıldı @ 19:23:15 ----------

yazılım orijinal. ama ben .core dosyasına installserver.exe ekledim. rofs2 de zil seslerini değiştirdim vs... ama ses daha da güzelleşti.

bir şeyler çakışıyor olabilir bende videodaki gibi

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap

bir şeyler çakışıyor olabilir bende videodaki gibi

bilemiyorum, belkide e7 ye has bir durumdur. ama ilgili seçeneği açınca ses süper oluyor. önceden böyle olmuyordu. emeğine sağlık.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
rica ederim önemli olan çalışması zaten :)

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt