LG VK9820SCNY Buharlı Elektrik Süpürgesi

Sponsorlu Bağlantılar

william75

william75

Üye
bu süpürge için kampanya yapılmasa bile sanırım ben anneme alacağım...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
bu süpürge için kampanya yapılmasa bile sanırım ben anneme alacağım...

kampanya yaparlar ya anneler gününde falan bence, bekle acele etme. he yapmazlarsa o zaman tamam al :) bana ne oluyorsa...

william75

william75

Üye
kampanya yaparlar ya anneler gününde falan bence, bekle acele etme. he yapmazlarsa o zaman tamam al :) bana ne oluyorsa...

bende öyle yapacağım zaten.. bekleyeceğim.. kampanya olmazsa alacağım..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
bende öyle yapacağım zaten.. bekleyeceğim.. kampanya olmazsa alacağım..

O zaman tamamdır.. inşalllah bir kampanya olurda faydalanırsınız o zaman en kısa zamanda gerçi anneler günü geliyor kesin olur bir hareket :D

william75

william75

Üye
O zaman tamamdır.. inşalllah bir kampanya olurda faydalanırsınız o zaman en kısa zamanda gerçi anneler günü geliyor kesin olur bir hareket :D

aslında daha 1,5 ay var... tüm alışveriş sitelerinin kampanya haberlerini falan mailime yönlendirdim.. eğer kampanya olursa kaçırmak istemiyorum kampanyayı..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Zekice.. Aynı şeyi bende yapayım bari.. kampanya haberi olursa banada mail gelsinde.. zırt pırt mail atarlar falan mail kutusu dolmasın ...

william75

william75

Üye
bugün mail geldi ama lg'nin başka model 2 süpürgesi için.. ben ısrarla bunu bekliyorum..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
bugün mail geldi ama lg'nin başka model 2 süpürgesi için.. ben ısrarla bunu bekliyorum..

2 model daha mı ? Aynı bu ürüne benziyenlerden falan mı yoksa ?...

Amma inatçıymışsınız sizde :D

william75

william75

Üye
technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
toz torbasızlar ikisi de.. ama bunun filitresi farklı ve daha fazla hacimli sanırım...

Abi, ben ürünü elime alıp incelemekten yanayım :D sanmakla falan olucak işler değil bunlar :)

tamam okuyoruz ama gidip incelemek her zaman daha iyidir dimi ?

william75

william75

Üye
Abi, ben ürünü elime alıp incelemekten yanayım :D sanmakla falan olucak işler değil bunlar :)

tamam okuyoruz ama gidip incelemek her zaman daha iyidir dimi ?

gidip incelemek istediğinde bu makine ile yerleri süpürmene izin mi verecekler :) ?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
gidip incelemek istediğinde bu makine ile yerleri süpürmene izin mi verecekler :) ?

mini süpürgeleri denemenize izin veriyorlar elektro worldde test ettim ben :D ama bunun için birşey diyemem, belki izin vermezler.

william75

william75

Üye
ben sanmam izin vereceklerine... yani belki onlar ufak bir sunum yapabilirler..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
william75

william75

Üye
naptınız aldınız mı annenize hediye olarak bu elektrik süpürgesini?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
naptınız aldınız mı annenize hediye olarak bu elektrik süpürgesini?

Henüz almadım, durumlarım müsait değil.. Hala anneler gününe hediye bekliyor annem.. Alacağım aklımda ama :S şuan için zamanı değil.. Garibimde unuttuğumu sanıyor :(

william75

william75

Üye
Henü almadım, durumlarım müsait değil.. Hala anneler gününe hediye bekliyor annem.. Alacağım aklımda ama :S şuan için zamanı değil.. Garibimde unuttuğumu sanıyor :(

bir üst modeli çıksın o zaman bunu fiyatı düşer sizde rahatlıkla alırsınız... annenizde sizin halinizi biliyordur, unuttuğunuzu düşünmemiştir...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
bir üst modeli çıksın o zaman bunu fiyatı düşer sizde rahatlıkla alırsınız... annenizde sizin halinizi biliyordur, unuttuğunuzu düşünmemiştir...

O an durumum hangisine müsait olursa onu almak istiyorum... bakalım artık kısmetimizde hangi model varsa :)

william75

william75

Üye
O an durumum hangisine müsait olursa onu almak istiyorum... bakalım artık kısmetimizde hangi model varsa :)

bu modeli alabilirsiniz inşallah.. toz torbasız ve sani punch başlığı olması çok iyi...

Üst Alt