kendi kendine kapanıp açılma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

tarkanadem

Üye
    Konu Sahibi
kendi kendine kapanıp açılma sorunu
arkadaşlarrr. internette kapsamlı bir araştırma yaptım.
telefonum kendi kendine kapanıp açılıyor. bunu sık sık görebiliyorum.
araştırmalarım sonucunda bunu avea hat takılı telefonlarda görüldüğünü öğrendim. bu yanlışmı doğrumu aydınlatırsanız sevinirim. bu arada gerçekten de düşündüm. eskiden vodafone hattım vardı, bu sorunu yapmıyordu. tarife nedeniyle avea bi hat aldım. düşündümde vodafone deyken kendi kendine kapanıp açılmıyorda aveadayken neden böyle oluyor tam anlayamadım. haliyle avea nın sayesinde böyle oldugu düşünüyorum. telefonum Samsung Monte S5620. bu sorunla ömür boyu telefonumu kullanacakmıyım yoksa bir çözüm yolu varr mıı ?? sizden yardımcı olmanızı bekliyorum. lütfen yardım edin........... .s

omer4268

Üye
arkadaşım bendede aynı telefon var benim hattım vodafon aynı sorun bendede var bu sorunu çözecek varsa yardımcı olurmusunuz...

tarkanadem

Üye
    Konu Sahibi
evett yaa çook mağdurr durumdayımm.. servisede göndermek istemiyorum. biliyorum ki servise giden telefon sağlam çıkmazz... .sss yardımcı olanınız yok muu yaa .s

tarkanadem

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlarrr. internette kapsamlı bir araştırma yaptım.
telefonum kendi kendine kapanıp açılıyor. bunu sık sık görebiliyorum.
araştırmalarım sonucunda bunu avea hat takılı telefonlarda görüldüğünü öğrendim. bu yanlışmı doğrumu aydınlatırsanız sevinirim. bu arada gerçekten de düşündüm. eskiden vodafone hattım vardı, bu sorunu yapmıyordu. tarife nedeniyle avea bi hat aldım. düşündümde vodafone deyken kendi kendine kapanıp açılmıyorda aveadayken neden böyle oluyor tam anlayamadım. haliyle avea nın sayesinde böyle oldugu düşünüyorum. telefonum Samsung Monte S5620. bu sorunla ömür boyu telefonumu kullanacakmıyım yoksa bir çözüm yolu varr mıı ?? sizden yardımcı olmanızı bekliyorum. lütfen yardım edin........... .s

çook sağolun vallaa iyi yardımcı oluyorsunuz.. bugün garantiye gönderdim zten gerek kalmadıı sakın yardımcı olmayın.. yorulursunuzzz :angry:

Criver

Üye
Eniyisi Gene Garanti :D

msksefa

Üye
aynı sorun bendede var garantiye yolladım hiç bişey değişmemiş daha önce denemedim ama hattan kaynaklandığını düşünmüyorum

AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
Arkadaşlar firmware'den kaynaklanıyor !
Ö.m ile atıyorum linki izin verilmiyor. multiloader ile yükleyin yapamazsanız p.m atın yada sitede arayın sorun çözülür :)

Üst Alt